Rüyada “Rüyada Nargile Görmek” Görmek

Rüyada Nargile Görmek

Rüyada nargile görmek, rüyayı gören kişi için pek olumlu şekilde yorumlanmaz. Rüyada nargile gören kişinin harama el uzatacağına, iyilik yerine kötülüğü tercih edeceğine, menfaatleri uğruna hak yiyeceğine delalet eder. Dini açıdan rüyada nargile görmek, hak yolundan ayrılmak, toplumda kötülüklerle anılmak şeklinde yorumlanır. Rüya alimleri de benzer şekilde bu rüyayı yorumlamıştır.

Rüyada Nargile Görmek İslami Anlamı

Rüya alimlerinden Kirmani (r.a) yorumuna göre, rüyasında nargile gören kimse yaptığı işlerde kötü yola başvuracak, iyi kalpliliği bırakacak, düşmanlarla ortak olacak şeklinde rüyayı yorumlamıştır. Ayrıca, rüya sadece para olarak değil, rüyayı gören kişinin doğru kararlar vererek, nasibini artıracağı şeklinde de yorumlanabilir.

Rüyada Nargile İçmek

Rüyada nargile içmek, rüyayı gören kişinin isteklerini yerine getirmek için başvuracağı kötü yollara delalet eder. Özellikle, kişinin kolay yoldan para kazanmak için tüm ailesini sıkıntıya sokacak işlere el atmasını ve bu işlerde zarara uğramasını belirtmektedir. Rüyasında nargile içen kimse, düşmanların oyununa gelerek, kendi emeklerini kötülükler için kullanacak ve hanesinde gayrimeşru işlere yönelecektir. Bu nedenle, kişinin kısmeti kapanacak ve oldukça zor günler geçirecektir şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Nargile Kömürü Görmek

Rüyada nargile kömürü görmek, rüyayı gören kişinin kısmetli işlerle başvurması ile büyük paralar kazanacağına delalet eder. Genel olarak kolay ve kısa yoldan para kazanma da denilebilir. Kişi eğer, kazancına haram bulaştırmadan elde ederse kısa zamanda hanesine bereket yağdıracak, elindeki para giderek değerlenecektir şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Nargile Tütünü Görmek

Rüyada nargile tütünü görmek, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi açıdan huzura kavuşması şeklinde yorumlanabilir. Rüyasında nargile tütünü gören kimse kısa sürede dertlerinden kurtulacak, devlet kapısında bir işini sorunsuz şekilde çözecektir şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Nargile Almak

Rüyada nargile almak, düşmanlardan gelen haberlere delalet eder. Kişinin çevresinde bulunan düşmanlarından bir dedikodu duyması, kötülüklere şahit olması şeklinde yorumlanabilir. Eğer, kişi bu kötülüklere karşı durursa kısa zamanda işlerini bereketlendirecek, helal lokma kazanmaya başlayacaktır.

Rüyada Nargile İçen Birini Görmek

Rüyada nargile içen birini görmek, yakın çevrenin düşmanlığına ve kötülüğüne maruz kalmak şeklinde tabir olur. Kim rüyasında nargile içen birini görürse ya gördüğü kişi zarara uğrar ya da rüyayı gören kişi rüyasındaki kimse tarafından kötülüğe maruz kalır. Genel olarak, rüya haneye yakın birisi tarafından düşmanlık görmeye, nasibe göz koyulmaya ve hanede sıkıntı yaratmaya delalet eder.

Rüyada Nargile Şişesi Görmek

Rüyada nargile şişesi görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden ya da bir büyüğünden alacağı destekle birlikte hanesinde sıkıntıyı bitireceğine delalet eder. Rüyayı gören kimse atacağı doğru adımlarla kısa zamanda hanesine ve kendi dünyasına huzur getirecek, sağlıklı ve mutlu bir yuva sağlayacaktır. Ayrıca, maddi açıdan bir sorun yaşanmışsa zamanla bu sorunlarında haneden def edileceğine ve bolluğun haneye erişeceğine rüya yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani