Rüyada “Rüyada Nalbur Görmek” Görmek

Rüyada Nalbur Görmek

Rüyada Nalbur görmek, bu kişi ile alakalı genelde güç ve kuvvet ile ilişkili yorumlar yapılmaktadır. Rüyada nalbur gören kimse için, fiziksel güç gerektiren bir işe girişmek, her şeyi ancak emekle kazanabilmek isteyen kişiye yorumlanır. Çaba harcamadan, fedakarlık yapmadan hiçbir şey elde edilemeyeceği gibi anlamlar taşır. Bu anlamda kişiye verilmek istenen mesaj, bir şeyi kazanmak istiyorsa mutlaka o iş için emek sarf etmeli, çok çalışmalı ve ondan sonra sonuç beklemelidir.

Rüyada Nalbur Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nalbur görmek, İslam alimlerine göre, şu şekilde yorumlanmıştır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüya sahibinin gelecekte çok zor şartlarda bir işe girişeceğini, büyük emekler gerektiren bir sınava tabi tutulacağını, zorlu bir sürecin kişiyi beklediği yönünde yorumlar yapılmaktadır. Ama bu emeklerin sonunda mutlu, ferah ve emeğin karşılığını almış bir vaziyette hayat sürülecektir.

Rüyada Nalbur Dükkanı Görmek

Rüyada nalbur dükkanı görmek, kazandığı paranın helal olduğu, Allah’ın, emeksiz hiçbir şeyi nasip etmediği kişiye işarettir. Başarmanın tek sırrı çalışmak olduğu gibi anlamları ifade eder. Bu bağlamda kişinin sadece büyük düşünmesi yetmez, aynı zamanda büyük işlere girişmesi ve sebatla giriştiği işi yürütmesi ve tevekkül etmesi gerekir.

Rüyada Nalburcu Görmek

Rüyada nalburcu görmek, başka birinden büyük bir fayda görüleceği, işin ehline teslim edilmesi gerektiği, bilinmeyen bir şeyler hakkında. Yorumlar yapılmaması gerektiğini vurgulayan rüya olarak bilinir. Bir şeyler de başarılı olmak sadece o işi kendisinin başarması değil, aynı zamanda başarana o işi teslim etmekte büyük bir erdemdir anlamlarını bildirmektedir.

Rüyada Nalbur Dükkanı Açmak

Rüyada nalbur dükkanı açmak, bol kazanç ve rızka, girişilen işlerden çok para kazanılacağına, daha fazla kazanmak için çok daha fazla çalışmak gerektiğine delalet eder. Bu anlamda kişinin kazandığı yüksek paralardan fakirlere, yetimlere, çevresine, akrabasına, ihtiyaç sahibi olan herkese yardım etmesi gerekmektedir. Çünkü Allah yüksek rızk verdiğinde o rızıkta başkalarının da hakkı olduğunu ifade eder.

Rüyada Nalbura Gitmek

Rüyada nalbura gitmek, rüya sahibinin bir işi başarması noktasında gidip o işi öğrenmek için eğitim alması, büyük bir sınavdan başarılı olmak için dershaneye gitmesi, işi bilenlerden işi öğrenmesi gibi anlamları olduğu söylenir.

Rüyada Hırdavatçı Görmek

Rüyada hırdavatçı görmek, geçim dertlerinin biteceği, borç sıkıntılarının sona ereceği, maddi olarak çok rahat ve ferah bir döneme geçileceği yönünde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı duruma bir süre daha sabretmesi ve sonunda selamete ulaşması demektir.

Rüyada Hırdavat Dükkanı Görmek

Rüyada hırdavat dükkanı görmek, mesleki anlamda yüksek makamlara gelineceği, bakan ya da milletvekili gibi resmi kurumlarda. Yönetici durumuna ulaşılacağı, çok büyük bir görevi üstlenmek gibi anlamlara geldiği bilinir. Bu anlamda kişinin geldiği kurumda hak ve adalet ile davranması, herkesin hakkına riayet etmesi, adaleti üstün tutması gerekmektedir. Ancak bu prensip ile çalıştığı takdirde işi hak edeceği rivayet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani