Rüyada “Rüyada Nakış Görmek” Görmek

Rüyada Nakış Görmek

Rüyada Nakış görmek, kişinin kazanacağı başarılar delalet eder. Rüyada nakış gören kimse, kişinini mesleki anlamda üstünlük kazanmasına, taktir ve itibar kazanmasına yorumlanır. Rüyada başkasının nakış işlediğini görmek, kişinin incelik isteyen, detaylı işlere tabir edilir. Rüyada nakış işlemek, rüya sahibinin özel hayatta birlikteliğini bir adım öne taşımak için elinden geleni yapacağı anlamına da gelir. Rüyada nakışlı seccade görmek, rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı ve stresli hayatının gelecek bir haber ile feraha ereceği anlamına gelir.

Rüyada Nakış Görmek İslami Anlamı

Rüyada Nakış görmek, Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; kişi meşakkat çekerek elde ettiği uğraşların ve emeklerinin karşılığını fazlası ile alacaktır. Rüyada nakışlı perde görmek, rüya sahibinin hayırlı iş ve iyilik anlamına gelir. Rüyada nakışlı elbise görmek, kişinin istikrarlı ve azimli biri olduğuna değerlendirilir.

Rüyada Nakış İşlemek

Rüyada nakış işlemek, zor, uğraştırıcı bir işin neticesinde alınacak güzel sonuçlara ve olumlu durumlara işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin, özel hayatı ile de tabir edilir.

Rüyada Nakış Yapmak

Rüyada nakış yapmak, rüya sahibinin, kendi hayatı ile ilgilendiğine, başarılı olmak için çabaladığına, hayatı için uğraş verdiğine tabir edilir. Kirmani (ra) demiştir ki; bu rüya, ticarette başarı elde etmektir.

Rüyada Nakış İpliği Görmek

Rüyada nakış ipliği görmek, rüyayı gören kişinin önemli kararlar alacağı bir dönemin başlangıcında olduğuna tabir edilir. Kişi gerek iş ve sosyal yaşantısında gerekse özel hayatında bulunan bazı kişiler ile ilişkisine mesafe koyacak anlamına da gelir.

Rüyada Nakış Kasnağı Görmek

Rüyada nakış kasnağı görmek, iş hayatında strese neden olan, zor işlerin üstesinden gelmeye delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişinin, aile üyeleri ve akrabalar ile ilişkilerde bir takım sorunlar olduğuna, ancak, atılan adımlar sayesinde bu sıkıntılı sürecin atlatılacağına, ilişkilerdeki gerginliklerin biteceğine, birlik ve beraberlik yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Nakış İğnesi Görmek

Rüyada nakış iğnesi görmek, afiyette olmak ile tabir edilir. İş ve sosyal yaşantıdaki ilişkilerde mutluluğu yakalamaya, sorunları çözmeye delalet eder. Var olan kötü durumlardan kurtulmak, sıkıntılardan arınmak anlamına gelir.

Rüyada Nakış Makinası Görmek

Rüyada nakış makinası görmek, rüyayı gören kişinin, beceri ve yeteneklerini kullanarak başarılar kazanacağına, işlerinde yükselmeye delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya, kişinin kendi işini kurmasına, ticarette ilerlemesine, yeni bir iş kolunda çalışmaya, iş bulmaya tabir edilir.

Rüyada Nakışlı Perde Görmek

Rüyada nakışlı perde görmek, dini anlamı ile sevinçli ve güzel günlere delalet eder. Aynı zamanda hayal edilene kavuşmaya da tabir edilir.

Rüyada Nakış Makası Görmek

Rüyada nakış makası görmek, iş, ticari ve mesleki hayatta hayır getirecek adımlar atmaya tabir edilir. İbni Sirin (ra) demiştir ki; bu rüya, zor günlerin biteceğine, kişiye engel teşkil eden kişi ve durumlardan kurtulmaya ve güzel günlere kavuşmaya delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani