Rüyada “Rüyada Naftalin Görmek” Görmek

Rüyada Naftalin Görmek

Rüyada naftalin görmek, rüyayı gören kişinin geçmişle ilgili unutamadığı olaylar yaşadığını gösterir. Rüyada naftalin gören kimse, rüya sahibi her ne kadar bu olayları unutmaya çalışsa da beyni ona her daim hatırlatır. Rüyada naftalin görmek, ayrıca üstü kapanmış gibi görünen olayların yeniden güz yüzüne çıkacağına alamettir.

Rüyada Naftalin Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; Rüyada naftalin görmek aynı zamanda bir yardıma da işarettir. Yani umulmadık bir zamanda birinden yardım görmeye delalet eder. Bu yardımın yaşlı biri tarafından, maddi olarak sağlanacağına delalet eder.

Rüyada Naftalin Almak

Rüyada naftalin almak, rüya sahibinin etrafında bulunan kimselere işarettir. Rüya sahibi her daim güvenebileceği iyi dostluklar edinmiştir ve uzun yıllar bu dostlarından yardım görecektir.

Rüyada Naftalin Koklamak

Rüyada naftalin koklamak, üzüntüye işarettir. Rüyayı gören kişi geçmişte yaşadığı olaylardan ötürü pişmanlık duyacak ve asla unutamayacaktır. Rüyada naftalin kokusu duymak aynı zamanda kişinin geçmişte pişmanlık duyduğu olaylar içinde bulunduğuna ve bundan dolayı büyük üzüntü çektiğine delalet eder.

Rüyada Naftalin Satmak

Rüyada naftalin satmak, rüya sahibinin birine yardım eli uzatacağını gösterir. Çevresinden bir kişi rüyayı gören kişiden maddi yardım isteyecektir. Aynı zamanda rüyada naftalin sattığını gören kişiyi sıkıntılı zamanlar beklemektedir. İşi kaybedilmesine, paranın azalmasına, birinden ayrılmaya da delalet eder.

Rüyada Naftalin Yemek

Rüyada naftalin yemek, saygınlığın kaybedilmesine yorulur. Rüya sahibi ummadığı bir anda kendini istemediği bir durum içerisinde bulacak ve bu sebepten tüm işi alt üst olacaktır. Ayrıca hem kendisi, hem de ailesini küçük düşürecek olaylar içerisine girecektir. Dışlanmaya ve hor görülmeye de delalettir. Rüyayı gören kişi utanç verecek durumlar içerisinde bulunur.

Rüyada Naftalin İstemek

Rüyada naftalin istemek, rüya sahibinin içinden çıkılması zor olayların arasında bulunduğuna işarettir. Rüyayı gören kişi hiç istemeden bulunduğu olaylar nedeni ile büyük üzüntü yaşayacak ve uzun süre işlerini yoluna koyamayacaktır. Hayatında ters giden şeylerin olduğuna ve kişinin bu olaylardan ötürü derin üzüntü yaşadığına da delalet eder.

Rüyada Naftalin Aramak

Rüyada naftalin aramak, bölünme ve ayrılık anlamına gelir. Rüya sahibinin sevdiği birinden ya da işinden ayrılmak ayrılacağına, bu sebepten büyük üzüntü duyacağına, kimseden yardım alamayacağına işarettir.

Rüyada Çamaşır Sodası Görmek

Rüyada çamaşır sodası görmek, iyiye delalettir. Rüya sahibinin çektiği acılarının, sıkıntılarının ve üzüntülerinin geride kalacağına işaret eder. Rüyada görülen çamaşır sodası feraha ve aydınlığa kavuşulacağının delalettdir. Rüya sahibinin önüne pek çok fırsat ve şans çıkacak, mutlu günler gelecek, bolluk ve bereket kapıyı çalacaktır.

Rüyada Deterjan Görmek

Rüyada deterjan görmek, rüya sahibinin hayatının zor olacağına delalettir. Rüya sahibi yaşamını sürdürmek için çok çalışacak ve zor zamanlar geçirecektir. Ayrıca rüyada görülen deterjan ferahlığa ve sağlığa da işaret eder. Yani rüya sahibi uzun zamandır çabaladığı amacına ulaşır ve feraha, huzura erer. Bereket içinde sürdürülecek bir yaşamın da habercisidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani