Rüyada “Rüyada Muska Görmek” Görmek

Rüyada Muska Görmek

Rüyada Muska görmek, hayırlı işlere delalet eder. Rüyada görülen muska işlerin ve hayatın düzene girmesi anlamına gelir. Rüyada muska gören kimse, rüya sahibi helal kazançlar elde edip iyi işler yapacağı anlamına gelir. Rüyada muska kaybetmek, rüya sahibi için sıkıntılı ve stresli bir dönem yaşayacağı işarettir. Rüyada muska okumak, kişinin güzel olaylar yaşayacağı anlamına  ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Muska Görmek İslami Anlamı

Rüyada Muska görmek, kişinin kendi üstünde muska taşıyorsa bu korunduğu anlamına gelirken, manevi dünyasının gücü ile her daim korunaklı bir yaşama sahip olduğuna yorumlanır. Rüyada muska yapıldığını görmek, kişinin evinde ya da ortalık bir yerde muska yapılmasını gören kimse, yeni tanınan bir kişiden görülecek iyilik anlamına gelir.

Rüyada muska açmak, kişinin elinde muska açtığını görenin ise duaları kabul olur. Rüyada muska almak, rüya sahibinin adağı olduğuna ve en kısa zamanda yerine getirilmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada muska yaptırmak,  kişinin tehlikeli bir kişi ile tanışabilmeyi, kimseye fazla güvenmeden, tedbirli bir biçimde hareket edilmesine yorumlanır.

Rüyada Muska Bulmak

Rüyada muska bulmak, rüya sahibinin sağlık sorunları var ise deva bulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi hastalığından kurtulur. Ayağa kalkarak eski sağlıklı ve rahat günlerine geri döner. Muska bulmak büyük şans ve fırsat elde etmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Muska Gömmek

Rüyada muska gömmek, uzatılacak olan yardım eline işaret eder. Rüya sahibi, rüyasında kendi için muska gömerse biri tarafından zor zamanında destek bulacak demektir. Ancak muskayı rüya sahibi başkası için gömerse o zaman bir kişiye yardım eder anlamına gelir, yani o zaman da yardım eden tarafın kendisi olacağına delalet eder.

Rüyada Muska Yapmak

Rüyada muska yapmak, herkesten gizlenerek yapılan gizli bir iş anlamına gelir. Rüya sahibi gizliden gizliye kimsenin haberi olmadan bir iş yürüttüğüne, ancak kimsenin duymaması gerektiğine yorumlanır. Rüyada muska yaptığını görmek hileye, fesat, kötülük, art niyete de işaret eder.

Rüyada Muska Saklamak

Rüyada muska saklamak, işlerini çok iyi yerlere getirmeye, elinde bulunan kazancın kendine çok yeni kapılar açacağına işaret eder. Kısmetin açılıp bereketin artacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Muska Bozmak

Rüyada muska bozmak, iyi ve hayırlı dileklerle girilen bir işten kötü ve zararlı çıkmak, ayrıca da başa dert almak şeklinde tabir edilir.

Rüyada Muska Takmak

Rüyada muska takmak, hayırlı haberler almak ve güzel gelişmeler yaşamak demektir. Rüyasında muska takan kişi kötülüklerden uzak olur.  Aynı zamanda rüyada muska görmek ve muska takmak düşmanların kendisinden uzaklaşacağına ve kötülüklerden korunacağına alamet eder.

Rüyada Muska Yakmak

Rüyada muska yakmak, dost ya da akrabalardan alacağı büyük destek sayesinde kötü günleri atlatacağına işaret eder.

Rüyada Büyülü Muska Görmek

Rüyada büyülü muska görmek, kişi için ömür boyu sağlık konusunda rahat edip sıkıntı yaşamayacağı anlamına gelir. Evinde huzursuzluk olan veya geçimsizlik olan kişiler ise daha sakin bir hayat sürmeye başlar.

 

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani