Rüyada “Rüyada Mum Görmek” Görmek

Rüyada Mum Görmek

Rüyada Mum görmek, kişi için stres ve sıkıntı yaşamak anlamına gelir. Rüyada mum gören kimse, yakın zaman da bir olaya veya alınacak bir haber ile kişinin içi yanacak kadar daralacağına yorumlanmaktadır. Rüyada mum yemek, rüya sahibinin hanesinde maddi ve manevi zorluklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada mum damlaması görmek, kişinin ibadet yerlerine gitmeli ve burada Allah için bol bol dua etmelidir. Rüyada yanan mumu söndürmek, rüya sahibinin iş hayatının bozulmasına ve maddi kayıplar vereceğine delalet eder.

Rüyada Mum Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mum görmek, rüyayı gören kişi mumu rüyasında nasıl ve ne şekilde gördüyse, rüya buna göre yorumlanmalıdır. Rüyada sönmüş mum görmek, İmam Nablusi (r.a) rüya sahibinin hane içerisindeki sıkıntılarının dışarıya yansıtacağına işaret eder. Rüyada yanmayan mum görmek, kişinin sağlık sorunları yaşayacağına ve sıkıntılı günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Mum Yakmak

Rüyada mum yakmak, rüya yorumcularına göre karanlık düşüncelere sahip bir kimsenin hayatında olumlu bir iş olması ve aydınlanması anlamına gelir. Kişi hayırlı bir haber alarak büyük bir sıkıntısından kurtulur.

Rüyada Mum Üflemek

Rüyada mum üflemek, rüya yorumcularına göre rüya sahibi hayatı için önemli bir kararı yanlış olarak almıştır. Yanlış atılan imzalar ve yanlış verilen kararlara delalet eder. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi evli ise bu evlilikten pişmanlık duyacaktır.

Rüyada Mum Akması

Rüyada mum akması, rüya sahibinin hanesi içine küçük bir kısmet gelmesi anlamına gelir. Hediye almak ya da küçük bir para kazanmak söz konusu olur. Diyanet’e göre bu rüya gözyaşı anlamına gelir.

Rüyada Mum Söndürmek

Rüyada mum söndürmek, rüya yorumcularına göre kişinin hayatında yanlış bir imza atması anlamına gelir. Rüya sahibi önemli bir evrağa düşünmeden imza atar. Bu imzadan sonra kişinin ciddi anlamda mal kaybı yaşamasına işaret eder.

Rüyada Sönmüş Mum Görmek

Rüyada sönmüş mum görmek, rüya yorumcularına göre bir işten elini ayağını çekmek anlamına gelir. Rüya sahibi karşılıksız bir ilişki yaşar. Diyanet’e göre bu rüyayı görenin bazı sağlık sorunları yaşaması söz konusu olur.

Rüyada Yanan Mum Görmek

Rüyada yanan mum görmek, rüya yorumcularına göre yanan mum ateş içinde sevda yaşayan bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin kendisi bir sevda yaşamıyorsa, çocuklarından birisi böyle bir sevgi yaşayacaktır.

Rüyada Mumluk Görmek

Rüyada mumluk görmek, rüya sahibinin boş ve karşılığı olmayan bir hayalin peşinde koşması anlamına gelir. Kişi uzun süre bu hayallerle yaşar ancak karşılığını almaz.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani