Rüyada “Rüyada Mühür Görmek” Görmek

Rüyada Mühür Görmek

Rüyada Mühür görmek, rüyayı gören kişinin dara düşmesi ve kısmeti kapanması anlamına gelir. Rüyasında mühür gören kişinin devlet kapısında uğraşacağı bir işi olur. İslam alimlerine göre rüyada mühür görmek birden fazla anlamlara yüklenir. Rüyasında mühür gören kişinin rüyasında mührü nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre yorum yapmak gerekir. İmam Nablusi (r.a) rüyasında mühür görenin rüyasının, rüyada mühür basmak, rüyada mühür kaybetmek, rüyada mühür almak ya da rüyada mühürdar görmek gibi anlamlarıyla yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Mühür Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mühür görmek, Dini rüya tabirlerinde bu rüyayı gören kişinin eline devlet kapısından gelen önemli evraklar geçer. İslami tabirlere göre bu rüyayı gören kişinin mahkemelik işleri sonuçlanır. Eve aniden gelecek olumsuz mahkeme kağıtları ya da bankalarla ilgili olumsuz belgeleri ifade eder. Rüyada görülen kırmızı mühür maddi olarak mutluluğa ermek anlamına gelir. Miras veya büyük bir servete sahip olmak söz konusu olur.

Rüyada Mühür Basmak

Rüyada mühür basmak, kişinin kısmet kapatması anlamına gelir. Haksız yere başka birilerinin kısmeti kapatılmıştır. Aynı zamanda bir diğer anlamıyla kişi kalbini başka insanlara da kapatmış anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi sözü geçer bir iş sahibi olur.

Rüyada Mühür Kaybetmek

Rüyada mühür kaybetmek, rüyada mührü kaybeden kişinin tüm çözülmeyen büyük sıkıntıları çözüme kavuşur. İş haberi almak, hasretlerin sona ermesi ve beklenen paraların gelmesi söz konusu olur.

Rüyada Mühür Almak

Rüyada mühür almak, rüya yorumcularına göre kişinin evlilik kararı alması anlamına gelir. Aniden verilen kararlar ile dünya evine girilir. Diyanet’e göre bu rüyayı gören hayatına çok sadık bir eş seçer.

Rüyada Mühürdar Görmek

Rüyada mühürdar görmek, rüya yorumcularına göre kişinin hayatını yönlendiren bir kimse her zaman hayatında olur. Rüya sahibinin verdiği kararlar ve harcadığı paralar başkasının kontrolü altına geçecektir.

Rüyada Kolunda Mühür Görmek

Rüyada kolunda mühür görmek, kişinin geçici de olsa yaşayacağı sağlık sorunlarını ifade eder. Rüya yorumcularına göre rüyasında kolunda mühür gören üzüleceği ve ne yapacağını şaşıracağı bir haber alacaktır.

Rüyada Mühürlü Belge Görmek

Rüyada mühürlü belge görmek, miras işlerinin anlamını taşır. Rüya yorumcularına göre kişi kardeşleri ya da evlatları ile miras paylaşımı sorunu yaşar. Aile içi yaşanacak sıkıntılı bir döneme girilir.

Rüyada Kırmızı Mühür Görmek

Rüyada kırmızı mühür görmek, rüya yorumcularına göre rüya sahibinin hayatında önemli bir karar almasına veya önemli bir evrağa imza atmasına delalet eder. Kişinin beklediği olaylar ardı ardına gerçekleşir.

Rüyada Damga Görmek

Rüyada damga görmek, rüya yorumcularına göre rüya sahibinin dillere düşmesi anlamına gelir. Kişinin yaptığı bir iş yüzünden ya da bulunduğu bir ortam yüzünden hakkında konuşulur. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi büyük kararsızlık yaşamaktadır. Arafta kalmak ve verilen kararlardan pişman olmak anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani