Rüyada “Rüyada Muhtar Görmek” Görmek

Rüyada Muhtar Görmek

Rüyada Muhtar görmek, rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan art niyetli ve kötü bir insan ile tabir olunur. Bu kötü insan rüya sahibinin hayatında birtakım olumsuzluklara yol açacak kötü kalpli, sinsi, hilebaz ve kibirli biridir. Birçok rüya tabircisinin yorumladığına göre rüyada muhtar görmek, kişinin hayatına girecek ikiyüzlü birine işarettir. Bu kişi, rüyayı görenin yüzüne gülüp arkasından işler çeviriyordur.

Rüyada Muhtar Görmek İslami Anlamı

Rüyada muhtar görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu konu hakkında şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında muhtar görürse kötü niyetli biri tarafından hayatına olumsuzluklar hücum eder ve sıkıntılı günlerle mücadele etmek zorunda kalır. Birçok yorumcuya göre ise muhtar görmek kişinin yeni tanışıp güvendiği biri tarafından ihanete uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Muhtar Olmak

Rüyada muhtar olmak, çevrede bulunan kötü niyetli insanlar ile birlik olmak anlamına geldiği için hayırsız bir rüya olarak görülür. Rüyasında muhtar olduğunu gören biri etrafındaki kötü kalpli insanlarla birlikte hareket ederek yanlış işlerle meşgul oluyor demektir.

Rüyada Muhtara Para Vermek

Rüyada muhtara para vermek, iş hayatında yükselmeye, saygınlık kazanmaya ve gelirin artışına işaret eder. Rüyasında muhtara para verdiğini gören kimsenin üstün başarılarından dolayı mevkisi yükselir. İş arkadaşları tarafından daha çok saygı görür ve bu durum gelirinin artmasına da olanak verir.

Rüyada Muhtarlığı Kazanmak

Rüyada muhtarlığı kazanmak, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliği temsil etmektedir. Bir süredir birbirlerinden uzak bir hayat süren aile üyeleri artık bir araya gelme kararı alacak, aralarındaki dargınlıklara son verecek ve düşmanlarına karşı birlik olacaklardır.

Rüyada Muhtarla Kavga Etmek

Rüyada muhtarla kavga etmek, çok hayırsız bir eş ile yorumlanır. Rüya sahibi hayatındaki kişinin gerçek yüzünü görecek ve bu zamana kadar başına gelen felaketlerin sebebinin o olduğunu anlayacaktır. Rüyasında muhtarla kavga ettiğini gören biri kısa zamanda sevgilisinden veya eşinden ayrılacak demektir.

Rüyada Muhtar Mührü Görmek

Rüyada muhtar mührü görmek, toplumdaki itibarın artışı ile bağdaştırılır. Rüyayı gören kişi hem elde ettiği başarılardan hem de iyi niyetli oluşundan dolayı çevresindeki insanların takdirini kazanacaktır. Rüyasında muhtar mührü gören biri insanlar tarafından yüceltilecektir.

Rüyada Muhtar Çakmağı Görmek

Rüyada muhtar çakmağı görmek, yanlış yoldan elde edilen kazancın göstergesidir. Böyle bir rüya gören kimse haram bir kazanç ile kendini ve ailesini doyuruyor demektir. Bu kişi derhal doğru yola yönelmeli ve daha hayırlı işler ile meşgul olmalıdır. Aksi takdirde hayatında büyük felaketler baş gösterecektir.

Rüyada Muhtarla Konuşmak

Rüyada muhtarla konuşmak, rüya sahibinin bir hayaline ulaşmak için çok çabaladığını ve uzun süren uğraşlar sonucunda ona ulaşacağını ima eder. Rüyayı gören kişi kısa zaman içinde sabrının bir ödülü olarak bu hayaline ulaşacaktır. Rüyasında muhtar ile konuştuğunu gören biri sahip olmak için uzun zamandır çabaladığı bir şeyi sonunda elde eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani