Rüyada “Rüyada Mücevher Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Mücevher Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Mücevher görmek, farklı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada mücevher gören kişinin, yüksek kazanç elde etmesi ve iş hayatında yükselişe geçeceğine delalet eder. Rüyada Mücevher kolye görmek, kişinin işlerinin bozulacağına ve sefil hayat yaşamasına işaret eder. Rüyada mücevher kaybetmek, kişinin mal kaybına uğraması ve hane içinde fakirliğin baş göstermesi ile de yorumlanır.

Rüyada Mücevher Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mücevher görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı; zenginlik miras ve hastalıktan kurtulmak ile yorumlamıştır. İbni Şirin (r.a) Rüyada mücevher kutusu görmeyi, fakirlik ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında mücevher dükkanı gören kişi, yakın zamanda borçlarından kurtulacaktır ve refah içinde yaşayacaktır yorumunu yapmıştır.

Rüyada Mücevher Almak

Rüyada mücevher almak, mal sahibi olmak yatırım yapmak ortaklık kurmak ile yorumlanır. Rüyasında mücevher aldığını gören kişi yakın çevresinden yardım alacak ve borçlarını ödeyecektir. Rüyada başka birisine mücevher aldığını görmek zengin kişilerden yardım almak ile tarif edilir. Rüyada alınan mücevher parlak ise hayırlı evlat sahibi olmayı delalet eder.

Rüyada Mücevher Takmak

Rüyada mücevher takmak, gösterişi seven kadın ile yorumlanır. Rüyada mücevher taktığını gören kadın, düşmanlık besleyen ve iyi niyetli olmayan kişidir. Rüyada mücevher taktığını gören bir erkek, haksız şekilde gelir elde ederek kendi hanesine haram mal katacaktır. Rüyada başka birinin mücevher taktığını görmek ise başkalarının mallarını kıskanmak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Mücevher Toplamak

Rüyada mücevher toplamak, izinsiz mal almak, çalmak ve hırsızlık ile yorumlanmaktadır. Rüyasında tanıdığı birinin mücevher topladığını gören kişi eşya ve mallarına dikkat etmelidir. Rüyasında kendisini mücevher toplarken gören kişi hırsızlık yapacak ve bir suça ortak olacaktır.

Rüyada Mücevher Çalmak

Rüyada mücevher çalmak, aç gözlü ve doyumsuz insanları temsil etmektedir. Rüyasında mücevher çaldığını gören kişinin sırları ayyuka çıkacaktır ve bu nedenden dolayı dışlanacaktır. Rüyada başka birini mücevher çalar iken görmek yapılan haksızlığa göz yummak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Mücevher Görmek

Rüyada mücevher görmek, zenginlik, bolluk ve yüksek kazanç ile tabir edilir. Rüyasında mücevher gören kişi mal sahibi olacaktır. Mal varlığı var ise değeri artacaktır.

Rüyada Mücevher Kaybetmek

Rüyada mücevher kaybetmek, haksızlığa uğramak, oyuna gelmek ve kandırılmak ile yorumlanmaktadır. Rüyasında kaybettiğini gören kişi, mal varlığını kaybederek fakir bir hayat yaşayacaktır. Rüyada başkasının mücevher kaybettiğini görmek, başkalarına verilen zararı temsil etmektedir.

Rüyada Mücevher Kutusu Görmek

Rüyada mücevher kutusu görmek, yatırım ve birikim yapan tutumlu kişileri temsil eder. Rüyasında mücevher kutusu gören kişi çocukları için iyi bir gelecek hazırlayacaktır. Rüyada mücevher kutusunun içini boş görmek boş işler ile uğraşan kişileri ifade eder.

Rüyada Mücevher Dükkanı Görmek

Rüyada mücevher dükkanı görmek, iş kurmak ve yükselmek ile yorumlanmaktadır. Rüyasında mücevher dükkanının olduğunu gören kişi, kısa bir dönem bolluk içinde yaşayacaktır. Rüyada başka birisinin mücevher dükkanının olduğunu görmek hile ile kazanç elde etmek ve iş hayatında yükselmek ile tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani