Rüyada “Rüyada Mont Giymek” Görmek

Rüyada Mont Giymek

Rüyada Mont giymek, güvensizlik ve dışlanmak ile yorumlanır. Rüyada mont giymek kendini korumaya çalışan kişileri de delalet etmektedir. Rüyada mont giymek ile alakalı alimlerin dini yorumları şöyle olmuştur. Rüyada giyilen siyah mont tedbir ve önlem almayı da delalet eder. Rüyada başka birinin kirli mont giydiğini görmek, kötü sanılan kişilerin aslında iyi olduğunu delalet eder.

Rüyada Mont Giymek İslami Anlamı

Rüyada Mont giymek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, korku ve çaresizlik olarak yorumlamıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında mont giyen kişi, kendine güvenmeye çalışan ve dik durmaya çalışan kişidir yorumunu yapmıştır. Rüyada eski mont giymek, maddi durumunu saklamayan çalışan, parayı seven ve bencil kişiler ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Siyah Mont Giymek

Rüyada siyah mont giymek, zarar görmekten korkan ve çekinen kişiler ile yorumlanır. Rüyasında siyah mont giydiğini gören kişi, kendini herkesten ve her şeyden soyutlamaya çalışan kişidir. Rüyada siyah mont giymek, kötü işler yapmak ve bunu gizlemeye çalışmak ile de tabir edilir.

Rüyada Yeşil Mont Giymek

Rüyada yeşil mont giymek, kendi halinde ve saf insanlar ile yorumlanır. Rüyasında yeşil mont giydiğini gören kişi, gizli şekilde yardımlar yapar ve bunu kimseye söylemez. Rüyada yeşil mont giymek, maddi gücü yerinde olan hayırsever ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Beyaz Mont Giymek

Rüyada beyaz mont giymek, açıkta ve yalnız kalmak ile yorumlanır. Rüya sahibi yanlış kararlar verecek vu bundan dolayı çevresi tarafından dışlanacaktır. Rüyada beyaz mont giyilmesi, hataların kınanması ve utanmak ile de yorumlanır. Rüyasında beyaz mont giydiğini gören kişi, aldanan kişidir.

Rüyada Kirli Mont Giymek

Rüyada kirli mont giymek, farklı görünmek ve özenmek ile yorumlanır. Rüyasında kirli mont giydiğini gören kişi, kendini iyi göstermeye çalışan fakat bunu başaramayan kişidir. Rüyada kirli mont giymek çaresiz kalmak ile de tabir edilir.

Rüyada Uzun Mont Giymek

Rüyada uzun mont giymek, hayat ile ilgili kararlar almak ile yorumlanır. Rüyasına uzun mont giydiğini gören kişi, ağır sorumluluklar almak isteyen ve kendine güvenen kişidir. Rüyada uzun mont giymiş birini görmek, başkalarının hayatını merak etmek ile yorumlanır. Uzun mont, zahmetli iş ve aile yükü ile de tabir edilir.

Rüyada Palto Giymek

Rüyada palto giymek, ayıplanacak ve utanılacak işlere tövbe etmeyi ve o işleri unutmaya çalışmayı delalet eder. Rüyada palto giymek, zarar görülecek işleri kabul etmek fakat korkmak ile yorumlanır. Rüyasında palto giyen bir kadın, kötü yolda olan kadındır.

Rüyada Eski Mont Giymek

Rüyada eski mont giymek, maddi gücü olmayan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında eski mont giydiğini gören kişi, yardıma muhtaç olacağı günler geçirir. Rüyada eski mont giymek, cimri insanlar ile de tabir edilir. Rüyada eski mont giyen birini görmek, yardım için gidilen yerlerden olumsuz cevaplar almak ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani