Rüyada “Rüyada Midye Görmek” Görmek

Rüyada Midye Görmek

Rüyada Midye görmek, rüya sahibinin yaptığı işten dolayı çok pişman olması ve onu telafi etmeye çalışması anlamına gelir. Rüyada midye gören kimse, kişinin zarar göreceğine, üzüntüler yaşayacağına ve zararından kesinlikle dönmesine işarettir. Rüyada midye görmek, kimi zaman ise bir yakınınızın ya da çok sevdiğiniz kişinin sizi hayal kırıklığına uğratacağına işaret eder.

Rüyada Midye Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi(r.a)’ya göre rüya sahibi kulağına hoş gelen her işe hiç düşünmeden girerek, daha işin başında zarar etmeye başlayabilir.

Rüyada Midye Yemek

Rüyada midye yemek, midye yemek kötülük, vicdansızlık ve haksızlık ile açıklanmaktadır. Rüyada midye yemek hayırsızlık, nankörlük ve vefasızlık ile kötülük görmekle tabir edilir. Rüya sahibi etrafında çok sayıp sevdiği bir kişiden hayırsızlık görür ve adeta yıkılır.

Rüyasında midye yediğini gören kişinin çevresinde her daim güvenip yanında olduğu ve manevi yardımlarda bulunduğu birinin ihanetine uğrayacağı demektir. Rüya sahibi için bu olay tam bir felakettir. Yine rüyada midye görmek veya rüyada kendini midye yerken görmek çalışmalarıyla başarı ve itibar kazanan bir yakınınız ya da arkadaşınız varsa onunla gurur duyacaksınız.

Rüyada Midye Çıkarmak

Rüyada midye çıkarmak, rüya sahibinin kaybettiği yaşam enerjisini yeniden kazanmasına tabir edilir. Hayal kırıklıkları, üzüntü ve umutsuzluk içinde geçen günler çok geride kalmış demektir. Bir nevi hayat rüya sahibi için yeniden başlamaktadır. Rüyada denizden midye çıkarmak, kısmetin, şansın açık olduğuna işaret eder.

Rüyada Midye Satmak

Rüyada midye satmak, rüyada midye sattığını görmek, çok yorulduğunuzu hissedip işlere bir süre ara verilmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Midye Ayıklamak

Rüyada midye ayıklamak, çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında çok büyük sevinçler ve mutluluklar olacağına, özlemelerin ve hasretlerin son bulacağına, yokluğun ve üzüntünün biteceğine, ayrıca da kısmetinin açılacağına işaret eder. Baht açıklığı ve hasretlerinin bitmesi, bolluğa ve mutluluğa kavuşacağı rivayet olunur. Rüyada midye ayıklamak sabrınızın sonunda sıkıntılarınızın bitmesi demektir. Mutlu olunacağını ve tüm özlemlerin giderileceğine yorumlanır.

Rüyada Midye Dolma Görmek

Rüyada midye dolma görmek, kişinin ailesinde asla geçim sıkıntısı, yokluk, parasızlık yaşanmaz. Bu rüyayı gören rızık problemi yaşamaz. En kötü şartlarda bile olunsa kişi rızıktan kısmayacak, en iyi şekilde yaşayacak demektir. Gelirinin bu paralelde artacağına tabir olunur. Rüyada midye dolması görmek zaman içinde mutluluğu yakalamak demektir. Hayatı boyunca bolluk ve bereket görüleceği, hayallerin gerçekleşeceğine işaret eder. Yine rüyada midye görmek veya dolmasını görmek, kısa zamanda hedeflere ulaşılacağını ve müjdeli haberler alınacağını gösterir.

Rüyada Midye Kabuğu Görmek

Rüyada midye kabuğu görmek, yaşanacak olan zor bir duruma delalet eder. Bu rüya kişinin karşılaşıp içinden çıkamayacağı güç bir duruma işaret eder. Hane içinden biri ile fikir ayrılığı yaşayacağı bu durumun da büyük bir krize dönüşeceği anlamına gelir.

Rüyada Midye Tava Görmek

Rüyada midye tava görmek, maddi kazancın ve gelirin çok iyi olacağına, yeni bir işe başlanabileceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüya sahibinin kıymetli bir eşyasını elden çıkarıp maddi giderlerin azaltılacağı anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani