Rüyada “Mezara Basmak” Görmek

Mezara Basmak
Rüyada mezara basmak görmek ne anlama gelir ve İslami açıklaması nedir? Gerekli bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Rüyada mezara bastığını görmek hayırsız bir kimse ile karşılaşılacağı şeklinde yorumlanır. Mezarın şeklinin nasıl olduğu, kaç kere basıldığı, basıldığı sırada ne tarz bir ayakkabı giyildiği gibi detaylar önem taşır. Bu detaylar rüyanın farklı anlamlara gelmesine neden olmaktadır. Rüyada mezara basmak çoğunlukla arzu edilmez. Bu rüyayı gören kişiler uzun zamandır görmedikleri ve karşılaşmayı arzu etmedikleri kişiler ile karşılaşabilirler. İmamı Caferi-i Sağdık Hz. tarafından yapılan mezar tabirine göre, rüyasında mezara bastığını gören kişinin işleri bozulur. Maddi anlamda sıkıntılar çeker. Fakat bu kanıya varmadan önce, rüyanın anlamlı ve doğru şekilde yorumlanması gerekir.

Rüyada İstemeden Mezara Bastığını Görmek

Rüyada istemeden mezara bastığını görmek rüya sahibinin maddi değeri yüksek olan bir hediye alması anlamına gelir. Rüya sahibinin hediyesi aynı zamanda manevi öneme sahip olacaktır. Hediyeyi alan kişinin şansı açılır. Nereye elini atsa yapacağı işlerde başarılı olur şeklinde yorumlanır. İstemeden mezara basmak kişinin gerçek hayatında büyük bir hata yapacağı anlamına gelebilir. Bu hata çoğu zaman iş hayatında meydana gelir. İş hayatındaki insanlar, rüya sahibinin iş hayatından uzaklaşmalarını isteyebilirler. Bu hata öyle büyük olur ki, kişinin işini bırakması gerekebilir.

Rüyada Geceleyin Mezara Bastığını Görmek

Rüyada gece vakti mezara bastığını görmek rüya sahibinin güzel bir hayat geçirmesi şeklinde yorumlanır. İmamı Caferi-i Sağdık Hz. tarafından yapılan yorumlara göre, gece vakti mezara basmak kişinin üzerindeki kötü enerjilerin atılmasını sağlar. Kişinin çevresinde biriken nazar erir. Onu çekemeyen kişiler varsa ondan uzak olurlar. Rüyanın bir diğer anlamına göre, geceleyin mezara basmak rüya sahibinin hayatındaki kötü niyetli kişileri rüya sahibinden uzaklaştırır. Rüya sahibi gerçek dost bildiği kişilerin aslında dost olmadığını öğrendiği zaman çok şaşıracaktır.

Rüyada Mezara Bastığını ve Ölülerin Dirildiğini Görmek

Rüyada mezara bastıktan sonra ölülerin dirilmesini görmek kariyer hedeflerinin gerçekleşmesi anlamına gelir. Rüyada mezara basmak ve ardından ölülerin dirilmesi, kişinin uzun zamandan beri beklediği terfiyi almasını sağlar. Eğer rüya sahibinin üzerinde çalıştığı bir takım projeler varsa, bu projeler nihayet sonuca ulaşmış olur. Projeler sayesinde yüklü miktarda para kazanılır. Genellikle yabancı para birimi ile çalışılır ve para bereketli gelir.

Rüyada Kazara Mezara Bastığını Görmek

Rüyada kaza ile mezara bastığını görmek rüya sahibinin iştahının açılması, kilo almak, açlık şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer kadın ise adet dönemine yakın bir dönemde bu rüyayı görebilir. Kısa dönem içinde alınan kilolar daha sonra verilerek kişi normal haline gelir. Bu nedenle endişe etmemek gerekir.

Rüyada Mezara Bastığını ve Düştüğünü Görmek

Rüyada mezara bastıktan sonra düşmeyi görmek ertelenen planların gerçekleşmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi uzun zamandır yapmak için vakit bulamadığı hobileri yapmak için yeterli zamanı bulacaktır. Bu hobiler tenis oynamak, voleybol gibi spor içerikli olabileceği gibi, resim yapmak, müzik aleti çalmak da olabilir. Kişi hobilerine nihayet vakit ayırabildiği için mutlu ve stresten arınmış olacaktır.

Rüyada Ölünün Mezara Bastığını Görmek

Rüyada ölünün mezara basmasını görmek sıkıntılı günlerin son bulması, refah düzeyi yüksek bir hayat yaşamak, mutlu hayat yaşamak anlamlarına sahip olan güzel bir rüyadır. Rüyada mezara basmak çoğu zaman hayırlı görülmese de bu rüya tam tersi kişinin mutluluğu kısa zaman içinde bulmasına işaret eder. Evli olmayan rüya sahipleri, nihayet hayatlarını birleştirmek istedikleri bir kimse ile tanışacaklardır. Rüya sahipleri kısa zaman sonra çocuk sahibi olarak mutluluklarına mutluluk katarlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani