Rüyada “Rüyada Meyve Suyu Görmek” Görmek

Rüyada Meyve Suyu Görmek

Rüyada Meyve suyu görmek, kişiye ecel terleri döktürecek, sürekli olarak tetikte yaşaması gerektiğinin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada meyve suyu içmek, kötü bir habere alıp almamakta korkacağı bir kaygı halinde yaşayacağı söylenmektedir. Rüyada meyve suyu gören kimse için, tehlikeli ve kötü işlerle karşılaşılabileceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Meyve Suyu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Meyve Suyu görmek, İslam alimlerine göre bu rüya ile ilgili olarak, şu yorumlar yapılmıştır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyasında meyve suyu gören kişi fakir olacağı, işyerinde ilişkilerinin bozulacağı ve ailesinde problemler yaşayacağı yönünde yorumlar yapılmaktadır. Rüya sahibinin Hayatında böyle durumlar varsa bir an önce kendine gelmesi için çeki düzen vermesi gerekir. Veyahut yoksa psikolojik olarak rüyayı hayra yorması önerilir.

Rüyada Karışık Meyve Suyu İçmek

Rüyada karışık meyve suyu içmek, rüya sahibinin Hayatında birçok şeyin ters gittiği, ticari hayatta battığı, alacaklarını tahsil edemediği, maddi ve manevi bir çöküntünün yaşadığı döneme işaret eder. Rüya sahibinin bu dönemde fazla yıpranmaması adına sabır ve dua etmesi tavsiye edilmektedir.

Rüyada Meyve Suyu Sıkmak

Rüyada meyve suyu sıkmak, kişinin hayatında zor ve meşakkatli yollardan geçmesi, bir şeyleri elde etmek için sürekli çaba sarf etmesi, dünya hayatında bir şeyleri kazanmak sadece çalışma ile olabileceği söylenir. Allah’ın Necm Suresi 39. ayette “sizin için ancak çalıştığının karşılığı vardır” ayeti tecelli etmektedir.

Rüyada Kutu Meyve Suyu Görmek

Rüyada kutu meyve suyu görmek, rüya tabirleri bu rüyada farklı yorumlar yapmaktadır. Bir yoruma göre Meyve suyunun hazır olması kişinin hayatta başarısız olacağı, eşi ve çocuğu yönünden şanssız olacağı, zor ve sıkıntılı bir hayat geçireceği söylenmektedir. Başka bir yoruma göre ise Meyve suyunun doğal olması kişinin zor zamanlar geçirdiği ama Daha sonrasında feraha ulaşacağı, maddi ve manevi bir zenginlik kazanacağı, mevki ve makam anlamında yüksek mertebelere ulaşacağı tabir edilir.

Rüyada Vişne Suyu Görmek

Rüyada vişne suyu görmek, rüya sahibinin üzerinde çalıştığı bir projenin yarıda kalması, uzun uğraşlar verilen bir sınavdan başarısız olmak, Hayattan tat almadan yaşamak gibi anlamları taşır.

Rüyada Şeftali Suyu Görmek

Rüyada şeftali suyu görmek, bol kazanç ve rızka, maddi ve manevi bir huzura, hayırlı bir kısmete, çok para ve rahat bir yaşama delalet eder.

Rüyada Suda Meyve Görmek

Rüyada suda meyve görmek, Hayatta her şeyin Berrak olduğu, içten pazarlıksız, samimi ve dürüst bir hayat yaşandığı, sabır ve dua ile hayatı sürdürmeye çalışmak gibi tabir edilir.

Rüyada Meşrubat Görmek

Rüyada meşrubat görmek, güzel hayaller, hayattan zevk alan, helal dairesinde mutlu olan, mütevazi bir hayata işaret etmektedir. Rüya sahibinin Allah’ın kendisine verdiği tüm nimetlere şükretmesi, parasından yetim ve yoksullara yardım etmesi söylenmektedir.

Rüyada Gazoz Görmek

Rüyada gazoz görmek, maddi ve manevi huzura, ruhen rahatlamaya, Allah’a daha çok yaklaşmaya rivayet edilir. Bu anlamda rüya sahibinin gerçek hayatta yanlış işleri varsa tövbe edip Allah’a yönelmesi bildirilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani