Rüyada “Rüyada Meyve Aşermek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Meyve Aşermek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Meyve aşermek, rüya sahibinin yakın zamanda hiç beklemediği büyük sürprizler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada meyve aş erdiğini görmek şans, güzellik, mutluluk, bereket, uğur, iyilik güzellik anlamına gelmektedir. Kirmani(r.a)’ya göre rüyada meyve aşermek, rüya sahibinin hamile kalarak aşerdiğini görmesi yine aynı şekilde bütün ideallerine kavuşacağını simgelemektedir.

Rüyada Meyve Aşermek İslami Anlamı

Rüyada Meyve Aşermek, İmam-ı Nablusi’ye göre rüya sahibinin Allah’a olan yakınlığı ve dine olan bağlılığının kuvvetini göstermektedir. Rüyasında kavun aşeren kimse kısa zamanda dini bağlılığına güçlendirecek ve bununla birlikte yuvasından bereket eksik olmayacak şeklinde yorumlayabiliriz. Rüyada taze kayısı yemek ise iş hayatında iyi mevkilere yerleşmiş olan rüya sahibinin yoğun çalışma temposu yüzünden sağlına dikkat etmemesi ile birlikte ufak tefek sağlı sorunları yasabileceğine dalalet eder.

Rüyada İncir Aşermek

Rüyada görülen incir her zaman kısmet olarak kabule edilir. Olgun incir gören kimse beklentisinden daha fazla kısmetle karşı karşıya kalır. Ancak görülen incirin kurtlu veya çürük olması rüya sahibinin üzerinde kem gözler ve etrafında dedikoduların dolaştığı düşünülür.

Rüyada Kayısı Aşermek

Rüyasında kayısı aşeren kişi özel hayatında karşılaşacağı sürprizlerle iş hayatında çok iyi bir mevkiye yerleşeceğini ve helal kazanç elde edeceğini gösterir. Rüyada kuru kayısı yemek rüya sahibinin içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan tez vakitte kurtulacağı iş hayatında büyük girişimlere ve ortaklıklara imza atacağına işaret eder

Rüyada Kavun Aşermek

Genel kabul görmüş olan yoruma göre rüyada kavun görmek kişinin yaşayacağı büyük sağlık sorunları ve hastalıklara hastanede geçen zamanlara işaret etmektedir. Yetişmiş ve tatlı kavun ise birçok rüya tabircisi tarafından sağlık problemlerinin tez zamanda çözüme kavuşması, dert ve kederin rüya sahibinden uzaklaşması şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Limon Aşermek

Rüyasında limon gören kişi rüya yorumcularına göre insanlar tarafından kötü bir isimle anılır, dışlanır ve bu kişi kötü bir hastalığa tutulabilir. Limonun genel kabul edilmiş rüya yorumu sarı renkli ve ekşi tatlı olmasından dolayı olumsuzdur. Rüyasında limon aşeren kimse limonun olumsuz yorumuyla birleştirildiğinde kendisine dikkat etmelidir, çünkü kısa zamanda ciddi bir hastalık veya büyük bir kaza atlatabilir.

Rüyada Meyve Aşermek

Rüya sahibi yaşadığı büyük sürprizlerle birlikte kazandığı kazancını huzurlu, sağlık ve ağız tadıyla tüketeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Nar Aşermek

Nar gerçek anlamda olduğu gibi rüyada da bolluğa ve bereketliliğe işaret eder. Rüya sahibi rüyasında nar aşererek ve nar yiyerek hayatında bolluk ve bereketin hâkim olduğu bir döneme giriş yaparlar. Aile hayatları mutlu, iş hayatları başarı ile sonuçlanır.

Rüyada Portakal Aşermek

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayal ettiği ancak kavuşamadığı rahatlığa ve huzura sonunda kavuşacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pasta Aşermek

Bir kimse rüyasında pasta görüyorsa önemli bir misafiri ağırlayacağı ve bu misafir aracılığıyla iyi bir haber yâda hayırlı bir işe dâhil olacağı şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Soğan Aşermek

Soğanın gerçek hayattaki sağlığa ne kadar yararlı olduğu ile rüya tabirlerindeki anlamı eşleştirilirse rüyasında soğan aşeren kimsenin sağlık bir hayat süreceğine veya bir hastalık ile cebelleşiyorsa tez zamanda sağlığına kavuşacağı yönünde yorumlar yapılabilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani