Rüyada “Rüyada Mermer Görmek” Görmek

Rüyada Mermer Görmek

Rüyada Mermer görmek, İslam aleminde çoğu zaman mermerin sağlam bir materyal olması ile yorumlanır. Rüyada mermer gören kimse, güçlü bir karakterin varlığını ve bu güçlü karakterin zor durumlar karşısında sergilediği sağlam duruşu temsil etmesi ile bilinmektedir. Rüyada mermer görmek, İslam tarihindeki bazı din büyüklerinin bu konu ile alakalı bir takım yorumları bulunmaktadır.

Rüyada Mermer Görmek İslami Anlamı

Cafer – i Sadık ( r.a. ) buyurmuştur ki; rüyada mermer görmek, zor zamanların geleceğinin habercisidir ancak rüyayı gören kişi gösterdiği tutum sayesinde hiç bir sıkıntıya düşmeden bu zor zamanları atlatmayı başaracaktır. İmam Nablusi ( r.a. ) demiştir ki; bu rüyayı gören kimsenin çelik gibi sinirleri vardır ve başına gelen her kötülüğü atlatmasını bilir.

İbni Sirin ( r.a ) der ki; rüyasında mermer ve mermerden nesneler gören kişi, hayatında büyük bir sınava tabii tutulacaktır. Ancak iradesini ortaya koyu mücadele eder ise sınavı geçecek ve mutluluğa kavuşacaktır. Kirmani (r.a ) şöyle buyuruyor; rüya sahibi bu rüyanın ardından başlamak istediği ama cesaret edemediği işlere kalkışırsa muvaffak olacaktır ve başarı ile tamamlayacak gücü kendisinde bulacaktır.

Rüyada Mermer Kesmek

Rüyada mermer kesmek, kazançlı bir iş fırsatına sahip olunacağı anlamına gelir ancak kişi kazancını bölüştüğü ve rızkını paylaştığı takdirde kendi serveti artacaktır.

Rüyada Mermer Yıkamak

Rüyada mermer yıkamak, iç güzellik ile ilişkilendirilir. Rüya sahibinin kalbi temizdir ve etrafına iyilik yayar. Bu sayede belalar ona uğramaz.

Rüyada Mermer Taşı Görmek

Rüyada mermer taşı görmek, kişinin dağ gibi bir zenginliğe ulaşacağına ve kalabalık ancak iyi bir aile hayatına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Mermer Ocağı Görmek

Rüyada mermer ocağı görmek zenginlik belirtisidir. Bu zenginlik hiç bitmeyecek ve rüyayı gören kimsenin hayatının sonuna kadar refah yaşamasını sağlayacaktır. Ancak bu zenginliği sağlamak için zenginliğin kaynağını bulmak gereklidir.

Rüyada Mermer Tezgah Görmek

Rüyada mermer tezgah görmek, din büyüklerimiz tarafından güçlü kişilik, sağlam irade şeklinde yorumlanmaktadır. Bu rüyanın başka bir yorumu ise zor bir hayata karşı sergilenen güçlü tutum şeklindedir.

Rüyada Kırık Mermer Görmek

Rüyada kırık mermer görmek, gelecek olan zor günlerin habercisidir. Kişi rüyasında mermeri kendisi kırıyor ise, büyük ve dönülmez bir hata yapacağının uyarısını almış olur. Bu uyarıyı aklından çıkarmadan hareket ederse başına gelecek kötü olayların önüne geçebilir.

Rüyada Mermer Masa Görmek

Rüyada mermer masa görmek, rüya sahibinin hayatında okul var ise kısa sürede biteceğine, bekar ise kısa sürede evleneceğine ve mutlu bir evlilik yaşayacağına, sahip olduğu imkanlarla yeni bir iş kuracağına ve işini hakkı ile yapacağına, emeğinin karşılığını alacağına yorulur.

Rüyada Mermer Merdiven Görmek

Rüyada mermer merdiven görmek farklı anlamlarda yorumlanabilir. Eğer rüyada mermer merdiven çıkılıyor ise rüya sahibi düşüncelerinden ve kararlarından ödün vermeden kendi çizdiği yolda ilerleyecek, gerekirse etrafındakilerin kalbini kırarak kendi bildiğini yapacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani