Rüyada “Rüyada Merhem Görmek” Görmek

Rüyada Merhem Görmek

Rüyada merhem görmek, sıkıntılı bir durumda olacak birinden gelecek olan yardım çağrısına tabir edilir. Rüyada merhem gören kimse, kişinin özellikle gücünü ve mevkisini kullanabileceği bir hayır işine kalkışacağı, zamanında kendisine yapılmış olan bir iyiliğin karşılığının verileceğine alamet eder. Rüyada merhem görmek, kişilerin sevdiklerine ve çevresine karşı aşırı derecede hassasiyetli olacağını ve bunun karşılığın çok fazla ilgi alaka göreceğini gösteren bir durumdur.

Rüyada Merhem Görmek İslami Anlamı

Eski İslam alimlerinden Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı şöyle yorumlamıştır; bu rüyayı gören kimseler sevilen, sayılan ve her konuda fikrine danışılan kişiler olacaktır. Bu rüya ile müjdelenen kişilerin evlerinden sağlık ve sıhhat hiç eksik olmayacaktır.

Rüyada Merhem Sürmek

Rüyada merhem sürmek, alınacak olan iyi bir haberi, yaşanacak olan güzel bir gelişmeyi ve sevilen kişilere konuşulmasını gösterir. Ayrıca sürmekte olan bir hukuki süreç var ise bu süreçte tamamen hayırlı sonuçlar ile sonlanacak demektir.

Rüyada Merhem Almak

Rüyada merhem almak, iş yerinde başa gelebilecek olan bir haksızlığın üstlere başvurularak giderileceğini alamet eder. Hayata dair önemli kararların alınacağını ve kendi yolunun çizileceği de bu rüyadan çıkartılan anlamlar arasındadır.

Rüyada Merhem Yapmak

Rüyada merhem yapmak, sağlık ile ilgili yaşanan sorunların ortadan kalkacağına ve hastalıklara yeni tedavi yöntemlerinin bulunacağına işaret eden bir durumdur. Kişilerin üzerinde gezmekte olan kara bulutların dağılacağı ve huzurlu günlerin pek yakında geleceği olarak da yorumlanır.

Rüyada Yaraya Merhem Sürmek

Rüyada yaraya merhem sürmek, aile içinde yaşanacak ve yaşanmakta olan sıkıntıların kolayca aşılacağına, yakınlardan gelen maddi yardımlar sayesinde de borçların ödeneceğine, neşeli ve keyifli günlerin yaşanacağına yorulur.

Rüyada Ele Merhem Sürmek

Rüyada ele merhem sürmek, insanlara faydalı olacak işlerin yapılacağını gösteren bir durumdur. Rüyasında eline merhem süren kişi yakınlarını ve ailesini büyük fedakarlıklar karşılığında dertlerden kurtaracaktır.

Rüyada Göze Merhem Sürmek

Rüyada göze merhem sürmek, sır saklamaya, dert dinlemeye, yardım etmeye ve sorunlara çözüm aranmasına yorulur. Temizliği ve saflığı da belirten bu rüya hayırlı olmasının yanı sıra yeni kazanç kapılarının açılacağına ve gelir de meydana gelecek olan bir artışın yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Yanığa Merhem Sürmek

Rüyada yanığa merhem sürmek, devlet ile yaşanan münasebetlerin olumlu sonuçlanacağını belirtir. Anlaşmazlık ya da mahkeme sonucunun hayırlı olacağı, verilen tüm mücadele ve çabaların sonucunun alınacağını gösteren bu rüya, hayırlı kısmet kapılarının açılması, şansın dönmesi ve güzel gelişmelerin yaşanmasına işaret eden bir durumdur.

Rüyada Ayağa Merhem Sürmek

Rüyada ayağa merhem sürmek, güzel ve hayırlı bir yolculuğa çıkılacağını gösteren bir durumdur. İş gezintisi, aile ziyareti gibi sebepler ile başka şehirlere gidileceğinin habercisi olan bu rüya gurbette kalınacağına ve oraya yerleşileceğine delalet eder. Uzun süren hastalıkların son bulması ve sıhhatli bir hayat geçirilmesini de alamet eden bu rüya hayra yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani