Rüyada “Rüyada Merdiven Çıkmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Merdiven Çıkmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Merdiven çıkmak, çalışkanlığa onaylanmaya ve yaptığı işlerde başarı elde ederek çevresindeki insanların takdirini toplamaya işarettir. İbn-i Sirin (r.a) buyuruyor ki: Rüyada merdiven çıkmak sıkıntılı zamanların ardından rızk almaya, bereketli sofralar ile donatılmaya, suya, yağmura, ekinlerin bolluğuna işarettir.

Rüyada Merdiven Çıkmak İslami Anlamı

Rüyada Merdiven çıkmak, İslami yoruma göre, bu rüyayı gören kimsenin her işi rast gider. Merdivenleri çıktıktan sonra yorulduğunu gören kimse büyük bir kalabalığa karşı ettiği yardımlar ile bol bol hayır duası kazanır. Rüyasında beton merdiven yapan kimsenin erkek çocuğu dünyaya gelir. Merdivenden yukarı çıkarken basamakların bir ayağının kırılmasıyla düştüğünü gören kimse hem sosyal hem de iş yaşamında kendisini kıskanan birileri tarafından engellenmeye çalışır.

Rüyada Demir Merdiven Çıkmak

Rüyada demir merdiven çıkmak beklenen kısmetin kapıda birikmesine, mirastan büyük pay almaya, alınan bir karar ile hayatının tüm aşamalarının tamamen değişmesine, tokluğa, barışa, kardeşler arasındaki kavgaya, ev değiştirmeye ve göç değiştirmeye işarettir. Rüyasındaki demir merdivenin üstüne düştüğünü gören kimse çok yakında bir telefon ile hayırlı bir haber alır.

Rüyada Beton Merdiven Çıkmak

Rüyada beton merdiven çıkmak, erke, güce, büyük işler peşinde koşup başarılı olmaya, sebat gösterilen bir konuda murada ermeye delalettir. Rüyada beton merdivenin kırıntılar halinde dökülmeye başladığını gören kimse umutlu bir şekilde beklediği bir yerden kötü haber alabilir.

Rüyada Tahta Merdiven Çıkmak

Rüyada tahta merdiven çıkmak aileden birinin hastalanacağı anlamına gelir. Bu hastalık uzun bir dönemi kapsıyor olsa da sonunda şifa ile derman bulunacaktır. Rüyasında biri tarafından kovalanırken kaçmak maksatlı tahta merdiven çıktığını gören kimse için sıkıntılı haberler bir biri ardına gelebilir. Kişi mücadelesinden vazgeçmemeli ve sonuna kadar dirayetli olmalıdır.

Rüyada Merdivenden Yukarı Çıkmak

Rüyada merdivenden yukarı çıkmak iş yerinde yükselmeye, terfi almaya ve kariyer hedeflerini bir bir gerçekleştirmeye işaret eder. Rüyasında sonsuz basamaklı bir merdivenden yukarı çıktığını gören kimse için uzun yolculuklar söz konusu olabilir. Merdivenin başında birisinin kendisini çağırdığını ve kendisinin de bu çağrıya uyduğunu gören kimse hastalanarak uzun dönem yatakta kalır.

Rüyada Merdivenleri İnip Çıkmak

Rüyada merdivenleri inip çıkmak gerçek hayatta tam olarak nasıl davranması gerektiğini bilmeyeceği durumların içine sürüklenmek demektir. Bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında uzun bir dönem kararsızlık ve belirsizlik gibi durumlar ön safhada yer alır. Rüyada merdivenleri inip çıkarak bir hayvanı kovaladığını gören kimse gerçek hayatında fırsat teperek pişman olacağı uzun soluklu bir süreç yaşar.

Rüyada Basamak Çıkmak

Rüyada basamak çıkmak hem hayır hem şer haberlerini beraberinde getirebilir. Rüyasında ıslak bir merdivenden çıkmaya çalışıp düştüğünü gören kimse gerçek hayatında arkadaş ve de dost diye bildiği bir kişinin ağır ihanetine uğrayacaktır. Basamak çıkmak aynı zamanda güvenin boşa çıkması manasına gelir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında mutlak surette dikkatli olması gerekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani