Rüyada “Rüyada Menekşe Görmek” Görmek

Rüyada Menekşe Görmek

Rüyada Menekşe görmek, hayırlara vesile eden ve her zaman iyiye yorumlanan rüyalar arasındadır. Rüyada menekşe çiçeği görmek, özel hayatta yaşanacak bir takım olaylara işaret eder. Bekar kimseler için sevip bağlanacağı bir kişi ile karşılaşmaya ve hayırlı birliktelik kurmaya delalet eder. Rüyada menekşe almak, evli kimseler için ise evlilik hayatında tüm pürüzlerin ortadan kalkacağı manası taşır.

Rüyada Menekşe Görmek İslami Anlamı

Rüyada Menekşe görmek, dini anlamı ile hayatın genelinde güzel ve hayırlı durumlarla karşılaşmaya yorumlanır. İş hayatında uzun zamandır beklenen sonuçların alınacağı ve bunların kişiye menfaat sağlayacağı anlamına gelir. Diğer bir anlamı ile rüyada menekşe görmek, rüyayı gören kişinin şansının iyi gideceğine her konuda şansın kendisinden yana olacağına delalet eder.

Rüyada Menekşe Dikmek

Rüyada menekşe dikmek, kişinin çevresinde bulunan bazı insanlara işaret eder. Bu insanlar, rüya sahibine yarar sağlamayan kimselerdir. Bu kimselere karşı dikkatli olunmalıdır. Kirmani ( ra ) buyurmuştur ki; verilen bir kararın güzel sonuçları olacak, kişiye yarar sağlayacaktır.

Rüyada Saksıda Menekşe Görmek

Rüyada saksıda menekşe görmek, kişinin isteğinin, dileğinin kabul olacağına delalet eder. İslami yorumu ile umut kesilen bir işten alınacak hayırlı haberlere tabir edilir. Sıkıntı, dert ve problemlerin çözümü olarak da yorumlanır.

Rüyada Mor Menekşe Görmek

Rüyada mor menekşe görmek, mutluluk verici olay ve durumlar anlamı taşır. Kişinin gerek aile gerek iş ve sosyal yaşantısında yüzünü güldürecek, neşelenmesine sebep olacak bir takım olaylara tabir olunur. Sıkıntı çekilen konularda rahatlama yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Menekşe Sulamak

Rüyada menekşe sulamak, İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; sabır ederek yapılan, emek verilen bir işten çok büyük bir hayır görüleceği anlamına gelir. Bir diğer anlamı ise müjdeli değişimlerdir. Rüyayı gören kişinin hayatında olacak güzel değişimler ve yenilikler anlamına gelir.

Rüyada Evde Menekşe Görmek

Rüyada evde menekşe görmek, Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; hane içinde refahın yaşanacağı bir dönemi müjdeler. İslami yorumu ile bu rüya, sofrada bolluk, bereket, kazançta artış olarak değerlendirilir. Özel hayat ile de tabir olunur. Bekar kişiler için sevgi dolu bir beraberlik anlamına gelir.

Rüyada Menekşe Tohumu Görmek

Rüyada menekşe tohumu görmek, zenginliğin işareti olarak yorumlanır. Geçim sıkıntısının biteceğine, gelirin yükseleceğine ve ekonomik anlamda güçlenmeye delalet eder. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören mal sahibi olur.

Rüyada Pembe Menekşe Görmek

Rüyada pembe menekşe görmek, aile, iş ya da sosyal yaşantıda var olan tüm sorunların tamamen biteceği manası taşır. Borç varsa ödenmesine, hastalıkların şifa bulmasına delalet eder. Ruhsal anlamda yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına yorulur. Aynı zamanda bu rüya, kişinin hayallerine işaret eder. Hayallerle ilgili yaşanacak olumlu gelişmelere yorulur.

Rüyada Menekşe Yaprağı Görmek

Rüyada menekşe yaprağı görmek, hayırlı bir rüyadır. Kaybedilen gücün tekrar kazanılacağına, maddi kayıpların telafi edileceğine tabir edilir. Özel hayatta yaşanacak mutluluk verici gelişmelere de yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani