Rüyada “Rüyada Meme Görmek” Görmek

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek, kadın ve kıza yorumlanır. Rüyada meme gören kimse, meme çirkin ve kara ise bu da rüya sahibinin karısını ya da kızını yansıtır. Rüyada meme görmek, aynı şekilde parlak ve güzel ise de kadın ve kızın iyi niyetli olduğuna yorumlanır.

Rüyada Meme Görmek İslami Anlamı

Rüyada meme görmek, bekar kimse için hayırlı bir evliliğe delalettir. Rüyada görülen meme, evli kimse için de bir kız evlat müjdecisidir.

Rüyada Meme Emmek

Rüyada meme emmek, rüya sahibinin sevgiye aç bir insan olduğunu ve başkalarından yardım almadan ayakta kalamadığını gösterir. Rüya sahibinin aynı zamanda başkalarına karşı sürekli ilgili ve boğucu bir kişiliğe sahip olduğunun işaretidir. Yaşlı kimselerin meme emdiğini görmesi hayra yorulmaz. Eşinin hastalanacağına ya da öleceğine işaret eder. Ebu Said’ül Vaaz (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında meme emen kimse hastalanır ve yatağa düşer. Ayrıca rüyada meme emmek geçim sıkıntısına düşüleceğinin de habercisidir.

Rüyada Meme Ucu Görmek

Rüyada meme ucu görmek, kişinin detaycı biri olduğunu gösterir. Olayların hep ince ayrıntılarına takıldığının ve büyük resmi kaçırdığının habercisidir. Ayrıca bu kişinin başkalarının yardımı olmadan işlerini halledemediğine de delalettir. Hep başkalarının desteğine ihtiyaç duyan ve kendi başına hiçbir şey halledemeyen insanlara işaret eder.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Rüyada memeden süt gelmesi, kişinin kısmetinin epey açılacağını gösterir. Ayrıca iyi ahlaklı ve hoşgörülü biri olduğunun da işaretçisidir. Evli kadın rüyasında memesinden süt geldiğini görür ise hayırlı bir evlat kazanacaktır. Erkek memesinden süt geldiğini görür ise bolluk ve berekete kavuşacağına delalet edilir. Ayrıca işlerinin açılacağına ve önünde fırsatların çoğalacağına da işaret eder.

Rüyada Büyük Meme Görmek

Rüyada büyük meme görmek, kız evladın geleceğine yorumlanır. Kız evladın bolluk ve bereket dolu bir geleceğe sahip olacağına işaret eder. Eğer kız evlat bekar ise hayırlı ve zengin biri ile evleneceğine, evli ise hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Küçük Meme Görmek

Rüyada küçük meme görmek iyi değildir. Kişinin kazancının düşeceğine ve işlerinin raydan çıkacağına işaret eder. Hane içinde huzurun azalacağına ve bu nedenle aile arasında küslüklerin olacağına da delalettir.

Rüyada Meme Kanseri Görmek

Rüyada meme kanseri görmek iki şekilde yorumlanır. Eğer kişi kendisinin meme kanseri olduğunu görür ise iş hayatında sıkıntılar yaşayacaktır. Eğer anne, eş ya da kızının meme kanseri olduğunu görür ise berbat günlerin yaklaştığının habercisidir.

Rüyada Meme Sarkması Görmek

Rüyada meme sarkması görmek ya da meme ucunun uzadığını görmek emek verilen bir işe işarettir. Ayrıca meme sarkması bolluk ve bereketin artacağına da işaret edilir. Memenin sarktığını gören kişi eğer erkek ise amaçlarına ulaşmak için daha fazla çaba sarf etmelidir.

Rüyada Meme Tutmak

Rüyada meme tutmak, hayırsever ve iyi niyetli kimseye işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin önüne fırsatlar çıkacağını ve bu fırsatlar değerlendirilir ise bolluk ve bereketin geleceğini gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani