Rüyada “Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Mektup Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Mektup görmek, olumlu gelişmelere gebe olduğunuzu göstermektir. Bu rüyayı gören kimse geleceğe dair endişe ve kaygılarından kurtulmalı ve umutlu olmalıdır. Rüyada mektup vermek, Kirmani(r.a)’ya göre bir yerden güzel bir haber alacak ya da çevreniz vasıtasıyla dertlerinize bir umut ışığı yakalayabileceksiniz. Rüyada mektup gelmesi, uzun zamandır beklediğiniz ve istediğiniz bir gelişme hayata geçecektir. Örneğin eğer gördüğünüz ve yazdığınız mektubun konu olarak içeriği olumlu bir intibah uyandırıyorsa güzel şeyler yaşanacağına, iş hayatında iyi bir konuma geleceğine dalalettir.

Rüyada Mektup Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mektup görmek, tek başına bir anlam içermez. Rüyada mektup zarfı görmek, rüyalarınız bu ana temada farklı içerikler barındırıyorsa onların yorumları da birbirinden farklı olacaktır. Ancak içerik kötüyse kişinin uzun zamandır içinde tuttuğu sıkıntıların ayyuka çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada mektup okumak, bu uzun zamandır, geçmişte işlediği bir suçun vicdanen rahatsızlığını hisseden kişinin bu günahı itiraf edeceği anlamına da gelebilir.

Rüyada Mektup Yazmak

Rüyada mektup yazmanın yazılan metni bilip bilmeme durumuna göre çeşitli yorumları mevcuttur. Bu yorumlar rüyanın içeriğine göre de değişmektedir. Bu yüzden rüyayı hatırlayıp hatırlamadığınızı gözden geçirmek iyi olacaktır.  Tıpkı Cafer-i Sadık (r.a) hazretlerinin dediği gibi: “Çalışan er ya da geç karşılığını alır. Emekleri asla havaya uçup kaybolmaz.”

Rüyada Mektup Zarfı Görmek

Rüyada mektup zarfı görmek çok yakın bir zamanda açıklanmayan büyük bir sırra vakıf olacağınızı anlatmaktadır. Sizin işinize gelecek ve sizi çok şaşırtacak bu sırrı yakın bir çevrenizden öğrenebilirsiniz. Bu dönemde kulağınızı dört açmalı, olaylara biraz şüpheci yaklaşmanızı öneririz.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada mektup almak görüldüğü anlamıyla yorumlanan ender rüyalardan biridir. Hiçbir ters anlam çıkarmanıza gerek yoktur. Mektubu eğer kendiniz aldıysanız size, bir başkasını alırken gördüyseniz de tanıyorsanız eğer o kişiye bir mektup, mektubu temsilen bir haber gelecek demektir.

Rüyada Mektup Vermek

Rüyada mektup vermek ise birine bir sırrınızı açıklayacağınıza ya da sizin tarafınızdan birine iyi ya da kötü bir haber ulaştırılacağına ipucu verir. Böylece çevrenizden ya da ilk kez tanışacağınız bir kimse size ya şükran ya da kızgınlık duyacaktır.

Rüyada Mektup Saklamak

Rüyada mektup saklamak maalesef olumsuz sonuçların doğacağını bildiren bir rüyadır. Gören kişiyi talihsizlikler ve sıkıntılar beklemektedir. Uzun süredir uğraştığınız bir işte tepe taklak dönebilir, sonuçlarını, meyvelerini toplayamayabilirsiniz. Sağduyulu olmanızı gerektiren bir dönemin içine giriyor olabilirsiniz.

Rüyada Yırtık Mektup Görmek

Rüyada yırtık mektup görmek çok güzel gelişmeler gebe bir rüyadır. Rüya sahibine mutluluk ve rahatlık getirir. Hem sağlık hem de maddi anlamda güzel gelişmeler bekleyebilirsiniz. Yakın bir zaman içinde yüzünüz gülecek.

Rüyada Mektup Okumak

Rüyada mektup okumak iş hayatında yükselme beklentilerinin amacına ulaşacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İşinizde yükselebilir, rakiplerini geride bırakabilir, güzel havadislerle moralinizi düzeltebilirsiniz. Uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılar meyve verecek, sizi çalıştığının karşılığını alan insanlar arasına sokacaktır. Bu olumlu rüyadan sonra her türlü beklentinizin karşılanacağına emin olabilirsiniz. Kötülükler uzun bir süre boyunca sizden uzak duracaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani