Rüyada “Rüyada Mazot Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Mazot Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Mazot görmek, tehlikeli işler ve sinirli kişiler ile tabir edilir. Rüyada mazot görmek öfke ile ani kararlar verilmesi ve zarar görülmesi olarak da yorumlanır. Rüyada mazot görmek ile alakalı alimlerin dini yorumları şöyledir.

Rüyada Mazot Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mazot görmek, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada mazot gibi yanıcı şeyler, öfke ve tartışmayı temsil eder yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Rüyada mazot görmeyi, aile ve akrabalar içinde yaşanacak sorunlar ile yorumlamıştır. Rüyada görülen mazot, akrabalar arasında bir kadın yüzünden büyük kavgalar yaşanması ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Mazot Boşaltmak

Rüyada mazot boşaltmak, saklanan sırları anlatmak ve yardım istemek ile yorumlanır. Rüyasında mazot boşattığını gören kişi, bazı kişilere karşı duyduğu nefreti dile getirecektir. Rüyada mazot boşaltmak, doğruları söylemek ve hataları düzeltmeye çalışmak ile de tabir edilmektedir. Rüyasında başka biri ile mazot boşalttığını gören kişi, aile içinde yaşanan sorunlara çözüm bulacaktır.

Rüyada Mazot Çalmak

Rüyada mazot çalmak, hırsızlık ile yorumlanır. Rüyasında mazot çaldığını gören kişi, hırsızlık yapacaktır fakat çalacağı şey sandığı kadar değerli çıkmayacaktır. Rüyada mazot çalan birini görmek, başkalarının yaptıkları suçlara şahit olmak ve saklanır ise zarar görmek ile tabir edilir. Rüyada mazot çalmak, hakka girmek ve sahibi bilinmeyen bir malı sahiplenmek ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Mazot İçmek

Rüyada mazot içmek, yalan yere yemin etmek ve büyük şeyler ile ilgili sözler vermek ile tabir edilir. Rüyasında mazot içtiğini gören kişi, yalan olduğunu bildiği şeylere şahitlik eder ve bunlar için yemin eder. Rüyada mazot içmek, tutulamayacak sözler vermek ve insanları hayal kırıklığına uğratmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Mazot Tankeri Görmek

Rüyada mazot tankeri görmek, maddi ve manevi kayıplar yaşanacak kavgalar ve çatışmalar ile yorumlanır. Rüyasında mazot tankeri süren kişi, söyledikleri ile büyük kavgalara sebep olacaktır. Rüyada mazot tankeri kullanan birini görmek, dedikoducu ve sinsi kadın ile tabir edilir.

Rüyada Mazot Deposu Görmek

Rüyada mazot deposu görmek, merak edilen her şeyin yanıtını bilen fakat susan kişiler ile yorumlanır. Rüyada mazot deposu görmek, yaşanan her soruna tek bir kişinin neden olduğu ile de tabir edilmektedir. Rüyada mazot deposu görmek, yapılmaması gereken riskli işler ile de yorumlanır.

Rüyada Mazot Pompası Görmek

Rüyada mazot pompası görmek, denge sağlayamayan ve eşit pay yapamayan aile büyüğü ile yorumlanır. Mazot pompası görmek, hastalık ve tedavi ile de yorumlanır. Rüyasında mazot pompası gören kişi, tedavisi olan bir rahatsızlık geçirecek ve bu kısa süre içinde bitecektir.

Rüyada Mazot Aktığını Görmek

Rüyada mazot aktığını görmek, söylenen yalan ve yanlış sözlere müdahale edilmez ise, sonuçlarında herkesin zarar alacağı ile yorumlanır. Rüyasında mazot aktığını gören kişi, çıkacak sorunları önceden bilen ve sessiz kalan kişidir. Rüyada kendi aracından mazot aktığının görülmesi, suçlanmak ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani