Rüyada “Rüyada Maydanoz Görmek” Görmek

Rüyada Maydanoz Görmek

Rüyada maydanoz görmek, bunu gören kişiye hayatın getireceği tüm güzellikler olarak da tabir edilir. Rüyada maydanoz gören kimse, hem mutlu hem de daha yaşanılabilir günlerin beklendiğine işaret eder. Rüyada maydanoz görmek, kişi Allah’ın katında en makbul olan kullardandır ki yaratanın tüm hayırlarından hayatı boyunca faydalanabilecek, hiç tehlikelere, belalara, kazaya bulaşmayacak şekilde cebi parasız, evi nimetiz, yüreği sevgisiz kalmayacak.

Rüyada Maydanoz Görmek İslami Anlamı

İslami yorumlar ise; gören kişinin tüm kalbinin temizce olduğu, bu neden ile de hayatı boyunca bir bakıma yani yaşarken de rüyada maydanoz görmek ebediyet kısmına göçtüğünde de huzurlar içinde olacağının tabiri yapılır. Bu tarz kişiler her iki cihanda tam da Allah’ın sevdiği kullarının arasında olacaktır demektir.

İbni Sirin (r.a) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişi hiçbir hastalığa yakalanmaz, her daim vücudu da kafası için de zinde olur. Rüyanın sahibinin hayatı boyu yüreği ferah ile huzur dolu geçecektir demektir. Rüyada maydanozu gören kişi her türlü işte muvaffak olur ve de her işin altından evveli Allah alnının akı ile çıkarır.

Rüyada Maydanoz Yemek

Rüyada maydanoz yemek, rüya sahipleri için hem kolaylıklar hem de meşakkatli olarak tabir edilir. Rüyanın sahibinin gözleri yüksekte olduğu için de gecesini gündüzüne hem katarak mesai harcamasının gerektiği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin çokça çalışması kendisi için de hayırlıdır, kafasının hem her daim dinamikçe de olacağına işaret eder.

Rüyada Maydanoz Almak

Rüyada maydanoz almak, geleceğe yönelik olan planlar anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin yaşlılığında ve de emekliliğinde rahat yaşamak gibi kimseye muhtaç olmamak gibi ve geçimlik sıkıntısı olmadan da ihtiyarlığının tadını çıkarma için bazı planları yapıyor ve de bankada bir emekliliğin hesabı tutuluyor demektir.

Rüyada Maydanoz Toplamak

Rüyada maydanoz toplamak, Rüya sahibinin başını toprak kesimine koymadan önce hem malını çocuklarının arasında paylaştırıp hem de kafasını hem de tüm yüreğini susturup, bütünü ile rahat etmek isteyeceğinin yönünde yorum yapılır.

Rüyada Maydanoz Doğramak

Rüyada maydanoz doğramak, rüya sahibinin kendisinden sonra evlatlarının arasında nifakta olmaması için bunu hem kendine vazifeleri görmüştür ve vicdanının rahat ettirmesi için de mal paylaşımı yapacaktır diyerek tabir edilir.

Rüyada Maydanoz Temizlemek

Rüyada maydanoz temizlemek, ne suret ile olur ise olsun, hayırlara delalet eder.

Rüyada Maydanoz Yemek

Rüyada maydanoz yemek, sağlığa; hastalar için şifaya, çiğce maydanozu yemek, esinden hayırlar göreceğine işarettir.

Rüyada Maydanoz Dikmek

Rüyada maydanoz dikmek, sağlıklı olacak, başarılı ve mutluca bir hayatınız olacak denilmektedir. Eğer bir maydanoz diktiğinizi gördüyseniz, sağlıklı şekilde olacağınız, ancak ailenizi geçindirmek için de çok çalışmanız gerekeceğinin anlamına gelir.

Rüyada Maydanoz Bahçesi Görmek

Rüyada maydanoz bahçesi görmek, eğer bu bahçedeki maydanozlar sararmış ve solmuş ise, bu sonu iyiliklere dönüşecek hafifçe bir hastalığa işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani