Rüyada “Rüyada Maya Görmek” Görmek

Rüyada Maya Görmek

Rüyada maya görmek, iki şekilde yorumlanır. Rüyada maya gören kimse, biri rüya sahibinin varlıklı bir yaşam süreceğine, ihtişamlı evlere, arabalara sahip olacağına, hayat boyu huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir. Rüyada maya görmek, diğeri ise kişinin sağlığının bozulacağına, akıl sağlığını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada Maya Görmek İslami Anlamı

Ancak maya genel olarak mal ve mülke yorumlanır. Ayrıca rüyada maya görmek ruhi anlamda sıkıntı yaşanacağına da işarettir.

Rüyada Maya İstemek

Rüyada maya istemek, kişinin har vurup harman savurduğuna işarettir. Rüyasında maya istediğini gören kişi eğer harcamalarına kısıt getirmez ise dara düşer ve bolluk içinde olduğu günlere özlem duyar.

Rüyada Maya Vermek

Rüyada maya vermek bir iş için birilerine yardım edileceğini gösterir. Ayrıca kazancı bol bir iş için ortaklık yapılacağına ve bereket dolu günlere işaret eder. Rüya sahibinin yardımsever ve iyi yürekli, salim bir insan olduğuna da delalettir.

Rüyada Hamur Mayası Görmek

Rüyada hamur mayası görmek, maddi kayıplara işarettir. Rüya sahibi işi ile alakalı çok büyük kayıplar verse de, sorunlar yaşasa da eski sıkıntısız günlerine geri dönecektir. Yeniden şansların kapıyı çalacağına ve fırsatların çıkacağına delalet eder. Rüya sahibinin uzun ve sağlıklı bir ömür süreceğine de yorumlanır. Ayrıca hasta olan kişi şifa bulur ve sağlığına kavuşur.

Rüyada Kuru Maya Görmek

Rüyada kuru maya görmek rüya sahibinin iş ile alakalı bir karar almak üzere olduğunu gösterir. Rüya sahibi kendisine bol rızık ve bereket getirecek bir işe atılacaktır. Zekât ve fitrelerin yerini bulacağına, sevapların artacağına ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine işaret eder. Ayrıca bazı yorumculara göre kuru maya görmek yalnız kalmaya da delalettir. Rüyada yaş maya görmek de kazançla ilgilidir. Ancak rüyasında yaş maya gören kişi kayıplar yaşar. Elinde avucunda olan her şeyi kaybetme riski ile karşılaşır. Eğer har vurup harman savurur ise kazancından hiçbir şey kalmaz. Ayrıca rüya sahibinin yakınları tarafından uğradığı bir haksızlık nedeni ile kırılacağına işaret eder.

Rüyada Toz Maya Görmek

Rüyada toz maya görmek, tecrübelere kulak verilmeyeceğine işarettir. Dik başlı ve bildiğini okuyan, bu nedenle de işini kaybedecek birine delalet eder. Bol ve bereketli günlerin geride kalacağına, eşler arasının açılacağına da yorumlanır. Rüya sahibinin imrenilecek bir yaşamı olsa dahi, tatminkar olmadığına ve yeni işler için harekete geçir iflasa uğrayacağını gösterir.

Rüyada Peynir Mayası Görmek

Rüyada peynir mayası görmek, ferahlık, kazanç, bereket ve rızıktır. Kısacası rüyasında peynir mayası gören kişinin geçim sıkıntısı olmaz. Hayat boyu bolluk içinde bir yaşam sürer. Ayrıca peynir mayası dinen de ahlaklı bir kimseye işarettir. İşlerin iyi gittiği ve bol paraların kazanıldığı bir döneme girileceğini de gösterir. Ancak bazı yorumculara göre de rüyasında peynir mayası gören kişi yakını tarafından kötü söz duyacak, incinecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani