Rüyada “Rüyada Mavi Yılan Görmek” Görmek

Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada mavi yılan görmek, o kişinin erkek bir düşmanı olduğuna ve düşmanının onu sürekli takip ettiğine yorulur. Bu kişi rüyayı gören kişinin yaptığı her şeyi bilmesini isteyen birisidir. Genellikle bu rüya, kişiye zararı dokunacak birinin olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi çok dikkat etmelidir. Rüyada mavi yılan görmek, bazen iş hayatında yaşanacak olan sıkıntılara ve haksızlığa uğrayacağına yorulur.

Rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir durumdan geçecektir. Bu rüyayı görmek, eğitim gören birinin bu alanda başarısız olacağını ve sabretmesi gereken durumlar yaşayacağını gösterir. Rüyayı gören kişi bekar ise sevdiği kişi ile sorunlar yaşayıp aralarındaki bağın yavaşça kopacağına işaret eder. Bu dönem geçici bir dönem olup rüyayı gören kişinin Allah’a sığınıp sabretmesi gerekir.

Rüyada Mavi Yılan Görmek İslami Anlamı

Rüyada mavi yılan gören bir kimse için, büyük din Alimlerin bu rüyayla ilgili yorumları şöyledir; Cafer-i Sadık (r.a) tabiri: Rüya iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bazı konularda şüpheleri vardır ve bunların olmasından korkmaktadır. Kişinin dikkat etmesi gereken bir düşmanı vardır. İmam Nablusi (r.a) yorumu: Gören kişi için rüya hayra yorulmaz. Kişinin başına gelecek olan kazaya işaret eder. Kişiye karşı düşmanlığı olan birine ve ondan göreceği kötülüğe yorulur.

Rüyada Mavi Yılan Öldürmek

Rüyada mavi yılan öldürmek, kişinin yakın çevresinde ona kötülük yapmak isteyen birinin emellerine ulaşamayacağını ve rüyayı gören kişinin onu alt edeceğini gösterir. Birçok iş denemesi sonucunda kendine uygun işe karar verip bu işten büyük gelirler elde edeceğine yorulur. Evli olan kişi için çocuklarının mürüvvetini göreceğine ve çocuğu olmayanların çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Mavi Yılan Tarafından Isırılmak

Rüyada mavi yılan tarafından ısırılmak, hayra yorulmaz. Rüyayı gören kişinin sorunlar yaşayacağına ve çok büyük sıkıntıların içine gireceğini gösterir. Kişinin bu sıkıntılar içinde zorluk çekeceğine işaret eder. Rüyada mavi yılanın ısırması büyük maddi sıkıntıların yaşanacağına yorulur. Rüyayı gören kişinin maddi planlarını ertelemesi ve birikim yapması gerekir.

Rüyada Mavi Yılan Yakalamak

Rüyada mavi yılan yakalamak, kişinin kötülük yapmak isteyen bir düşmanı alt edeceği anlamına geldiği gibi aynı zamanda kişinin canına kast etmek isteyen birinin varlığına yorumlanır. Kişinin akıllı bir şekilde davranıp tehlike oluşturan kişiden kurtulmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi yılanı kendi evinde yakalıyorsa, ailesine zarar vermek isteyen akrabalarından birinin saf dışı kalacağını gösterir.

Rüyada Mavi Yılan Kovalaması

Rüyada mavi yılan kovalaması, maddi sıkıntılara işaret eder. Rüyayı gören kişiyi kovalayan yılan eğer onu yakalarsa bu durum maddi sıkıntıların yakın zamanda yaşanacağına yorulur. Eğer kişi yılandan kaçarsa maddi sıkıntılardan kurtulacağını gösterir.

Rüyada Mavi Yılan Tutmak

Rüyada mavi yılan tutmak, başkaları tarafından saygınlık kazanılacağına ve istenilen yere gelineceğine yorulur. Rüyada görülen yılan devleti temsil eder ve o yılanı tutmak devlet statüsünde iyi bir yere gelineceğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani