Rüyada “Rüyada Mavi Görmek” Görmek

Rüyada Mavi Görmek

Rüyada mavi görmek, gündelik hayatta da genel olarak insana huzur veren mavi, rüya da göründüğünde de hayırlı şeylerle yorumlanır. Rüyada mavi gören kimse, aile, dostluklar, iş ya da sosyal çevre genelinde bağlılıkların artacağına işaret eder. Rüyada mavi görmek, her hangi bir sıkıntı ya da kopukluk gibi durumlara karşı güçlü sevgi ile onarılacağına, sorunlar zorlanılmadan kolayca atlatılacağına işarettir.

Rüyada Mavi Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Rüyada mavi görmek gören kişinin ailesine ve çevresine hayırlı bir insan olarak hayatını sürdürüyordur bu sayede birçok sorunu rahatlıkla çözüyordur.

Rüyada Mavi Elbise Giymek

Rüyada mavi elbise giyinmek rüyayı gören kişinin hayattan güzel beklentilerinin temizliği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyada mavi elbiseyi bir başka kimse giyinmişse eğer, rüyayı görenin elbiseyi giyinen kişiye karşı hissettiği temiz duygulara işarettir.

Rüyada Mavi Oje Görmek

Rüyada mavi oje görmek, rüya sahibinin yakın zamanda sorunlar yaşadığı aile bireyleri ya da arkadaşları ile problemleri halledeceği, eğer özlem duyduğu kişilere karşı bir ayrılık var ise o kişilerle bir araya geleceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Mavi Renk Görmek

Rüyada mavi renk görmek gören kişi için hayırlı ve temiz bir yarının işaretidir. Girdiği bir işte, harcadığı bir çabada ya da sevdiği birinin hastalığının iyileşmesi gibi olumlu gelişmelerin oluşacağına delildir.

Rüyada Mavi Göz Görmek

Rüyada mavi göz görmek, sonu güzel olacak aşkın rüyayı gören kişinin karşısına çıkacağı şeklinde yorumlanır. Eğer mavi göz rüyayı gören kişinin kendi gözleri ise bu bir iş aşkla, sevdayla yapılıp başarılacağı anlamı da taşımaktadır.

Rüyada Mavi Gül Görmek

Rüyada mavi gül görmek doğrudan duygusal sevdanın içinde bulunduğu ilişkilerle özdeşleştirilir. Rüyayı gören kişinin aşık olma özlemini de yansıtır ve ilerleyen günlerde hayırlı sonuçlanacak ilişkilerin önünü de açar.

Rüyada Mavi Çiçek Görmek

Rüyada mavi çiçek görmek kalben kişinin sahip olduğu zenginliğe işaret edilmektedir. Hayırlı şeylerin işareti anlamına gelen mavi rengin ve o renkteki çiçeklerin bir arada olması demek karşılıklı yürek doluluğu ile sonuçlanacak aşklara da işaret edilmektedir.

Rüyada Mavi Ev Görmek

Rüyada mavi ev görmek rüyayı gören kişinin gördüğü evin durumuna göre farklı yorumlanmaktadır. Eğer harabe haline getirilmiş yıkık bir ev görülmüşse bu evin duvarları mavi ise, hayallerin ve umutların yıkıldığına işarettir. Bu durumda rüyayı gören kişi yeni planlarla hayatını olumlu yönde etkilemek için çaba harcayacak enerjiye sahiptir. Eğer rüyada yeni mavi ev görüldüyse o zaman rüyayı gören kişinin daha önceden çaba harcayarak yapmak istediği her hangi bir şey en güzel şekilde karşılık bulunulacağına işaret edilmektedir.

Rüyada Mavi Gömlek Görmek

Rüyada mavi gömlek görmek çok istenilen bir işin yakın zamanda elde edileceğine işarettir. Bu iş rüyanın içeriğine göre resmi devlet dairesinde yapılacak bir iş olmaktadır. Bu işe girdikten sonra şahsi başarıları ile hızlı bir şekilde yükseleceği şeklinde yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani