Rüyada “Rüyada Mavi Balık Görmek” Görmek

Rüyada Mavi Balık Görmek

Rüyada mavi balık görmek, kısmete, şansa, rüya sahibinin elde edeceği büyük bir rahatlamaya işaret eder. Rüyada mavi balık gören kimse, genel olarak kısmeti işaret etmektedir.

Rüyada mavi balık görmek, mavi renk ise sonsuzluğa, huzura, barışa delalettir. Bu rüyayı kişilerin yaşadıkları sıkıntılı haller varsa, bunların artık sona ermesi söz konusudur.

Rüyada Mavi Balık Görmek İslami Anlamı

Birçok İslam alimi de rüyada mavi balık görmek konusunda olumlu yorumlar yapmıştır. Bu rüya hakkında İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyadaki balıkların sayısı açıkça görülmekteyse, bu rüya kadınlara işaret eder. Ancak rüyadaki balıkların sayısı belli değilse, bu durumda da kişi ganimetler aracılığı ile birçok mala sahip olacaktır.

Kirmani (r.a) ise, rüyada mavi balık görmek veya bir denizde veya herhangi bir suda balıkların yüzdüğünü görmek hakkında, bu rüyanın rüya sahibini mutlu edecek birtakım imkanlara ulaşmaya işaret olduğunu belirtmiştir. Bu yoruma göre rüyasında balıkları gören kişi, hiç beklemediği bir yerden büyük bir şansa erişir veya uzun süredir beklediği hayırlı şeyler, kendiliğinden gerçek olur.

Rüyada Büyük Mavi Balık Görmek

Rüyada büyük mavi balık görmek, hayırla yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi en kısa zamanda büyük bir kısmete sahip olur. Eğer bekar ise kendisini mutlu edecek bir eş ile evlenir. Borçları varsa, bu borçlarını kısa zamanda öder, düşmanlarına karşı galip olur. Rüyasında büyük bir mavi balık gören kişi, çok hayırlı kazanç kapılarını açar ve bu kazanç kapılarından elde ettiği kazançla ömrünce kimseye muhtaç olmadan geçinir.

Rüyada Küçük Mavi Balık Görmek

Rüyada küçük mavi balık görmek, rüya sahibinin hayatında bir süredir devam eden olumsuzlukların artık bittiğinin habercisidir. Bu rüya bazı yorumcuların yorumlarına göre bir akrabasından kalacak bir mirası temsil eder. Kimi yorumculara göre ise bu rüya, alınacak doğru bir kararı gösterir. Rüyayı gören kişi alacağı bir karar sayesinde hayatındaki musibetlerden kurtulur.

Rüyada Akvaryumda Mavi Balık Görmek

Rüyada akvaryumda mavi balık görmek, bolluk, bereket ve huzura işaret eder. Bu kimsenin evinde büyük bir huzur hasıl olur. Eşi ile veya anne babası ile sorunları varsa, bu sorunlar çözümlenir. Bu rüyayı görenler büyük maddi kazançlara erişir ve ailesi ile birlikte huzur içerisinde yaşamına devam eder.

Rüyada Mavi Balık Yemek

Rüyada mavi balık yemek, nasibi ve şansı temsil eder. Bu rüya, kişinin zaman içerisinde kazanacağı helal kazançlar sayesinde zengin bir insan haline gelir. Rüyanın sahibi hasta ise, şifa bulur. Ailesinde hasta birileri varsa bu kimseler de iyileşir. Rüyada yenilen mavi balık, bolluk ve bereket ile kurulacak olan zengin sofralara, afiyete ve huzura delalettir.

Rüyada Mavi Süs Balığı Görmek

Rüyada mavi süs balığı görmek, evlenmeye ve evlat sahibi olmaya delalettir. Bu kimsenin yapacağı evlilik ve sahip olacağı evlatlar, onun hayatını güzel kılacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani