Rüyada “Rüyada Maske Görmek” Görmek

Rüyada Maske Görmek

Rüyada maske görmek, bu rüya malikinin, çevresiyle olan dış bağlantısına işaret eder. Rüyada maske gören kimse, aile bireylerinin bünyesinde gizlediği birtakım unsurların bazı kişiler için gizinin ortadan kalkacağına yorumlanır. Rüyada maske görmek, çok kapsamlı dertlerin ve problemlerin var olmaya başlayacağına delalet eder. Bütün bunların yanı sıra, kişinin kendi iç hayatı dışarısında kalan toplumsal yaşamında yeni kişilerle tanışacağı’na yorumlanır.  Rüyayı dillendiren bu kişinin yüzüne değil de arkasını dönünce ağır lekelemeler yapıldığına işaret eder. Kişinin gıybet ettiklerine ve ellerine geçen hiçbir fırsatı kaçırmadan kendisinin hakkında iyi şeyler söylemediklerine alamet eder.

Rüyada Maske Görmek İslami Anlamı

Dini bakımdan etrafınızda yer alan önemli insanlardan saklamak zorunda kaldığınız şeylerin artık öğrenileceğini bildirir. Eğer bu balo havasındaysa sizin yüzünüzü güldürecek bir haber geliyor demektir. Rüya alimlerinden birisi olan İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; yüzünüze sizi çok takdir ettiğini ve sevgisinin büyüklüğünü dile getiren birkaç kişinin baş başa kalınca aklınıza gelmeyecek kadar beklemediğiniz her şeyi konuştuklarına ve zar zor edindiğiniz iyi durumunuzu kıskandıklarına, bu sonuçla da size samimi yaklaştığını düşündüğünüz her bireye karşı dikkatli olunması gerektiğine ilişkin bir işaret rüyasıdır.

Rüyada Maske Yapmak

Rüyada maske yapmak ve bunu yüzünde kullanmak, özlenen o birlikteliğin artık olacağına, neşeye, isteklerin artık hayal aleminden çıkıp gerçek dünyada gerçekleşmesine, kişi için güven taşan bir ortama geçmeye, her alanda iyi durumlara gelineceğine yorumlanır.

Rüyada Maske Yaptırmak

Rüyada maske yaptırmak yorumu, bir başkasının kişiyi durduk yere iftiraya maruz bırakacağına, bilinmeyen bir nedenle iş hayatında büyük sorunların baş göstereceğine tabir edilir.

Rüyada Maske Takmak

Rüyada maske takmak dini anlamı, kişinin, aile mensuplarına farklı davranışlarda bulunduğuna ve değeri ne kadar yüksek olursa olsun, bu yaptıklarının yakınlarını hayal kırıklığına uğrattığına yorulur.

Rüyada Maske Almak

Rüyada maske almak bir kimsenin, özel olarak da kız ya da erkek arkadaşınızın ne niyetle size yaklaştığından ve size vermiş olduğu mesajlardan pek eminlik içerisinde bulunmadığınızı ve sizin de kendi benimsediğiniz hislerinizi bir başka kişiye sunmaktan korkmakta olduğunuzu göstermektedir.

Rüyada Maskeli Balo Görmek

Rüyada maskeli balo görmek, iyi şeylerin yaşanmayacağına, kişinin yakınlarıyla zıtlıkların olduğu bir dönemde yer almasına ve bu vesileyle istenmeyen karşılıklı tatsız olayların meydana gelmesine, bu çatışmalar yüzünden etraftaki kişilerle aranın bulanık bir hal alacağına yorumlanır.

Rüyada Cilt Maskesi Yapmak

Rüyada cilt maskesi yapmak, sorumluluk sahibi kişinin çektiği her şeyin sonuçlanacağına, geçmişte başarısız olunan durumların artık olumlu bir şekilde sonuçlanacağına alamet eder.

Rüyada Altın Maske Görmek

Rüyada altın maske görmek, rüya sahibi olan kimsenin kardeşleriyle sürtüşmeli bir sürece gireceğine, hayatında yer alan kişilerin her zaman kendisi için övgü ile bahsettiğine, verilen görevlerden kaçmak için çabalama girişiminde yorumlanır.

Rüyada Demir Maske Görmek

Rüyada demir maske görmek, meslek hayatında ve ailesel olaylarda yaşanan üzücü hadiselere karşının kişinin sağlığının ve zihin açıklığının kendisi bırakmayacağına tabir olunur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani