Rüyada “Rüyada Masa Örtüsü Görmek” Görmek

Rüyada Masa Örtüsü Görmek

Rüyada Masa örtüsü görmek, toplantı ile yorumlanır. Rüyada masa örtüsü görmek hayırlı iş kararları alınacağını delalet eder. Rüyasında masa örtüsü gören bir kadın evlenecektir. Rüyada masa örtüsü görmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekilde olmuştur.

Rüyada Masa Örtüsü Görmek İslami Anlamı

Rüyada Masa örtüsü görmek, Cafer-i Sadık (r.a) masa örtüsü temiz ise hayırlı işler yapılacaktır. Masa örtüsü pis ise hayırdan uzak ve yanlış işler yapılacaktır yorumlarını yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada görülen masa örtüsünü cenaze ile tabir etmiştir. Rüya sahibi bir cenaze haberi alacaktır demiştir.

Rüyada Beyaz Masa Örtüsü Görmek

Rüyada beyaz masa örtüsü görmek, hasta ya da cenaze haberi almak ile yorumlanır. Rüyada beyaz masa örtüsü görmek, iş toplantıları ve yeni kararlar ile de tabir edilmektedir. Rüyasında beyaz masa örtüsü gören kişi, yeni başlangıçlar ve anlaşmalar yapacaktır. Rüyada beyaz örtüde leke görmek ise, alınacak kararların tekrar düşünülmesi gerektiği ile yorumlanır.

Rüyada Dantel Masa Örtüsü Görmek

Rüyada dantel masa örtüsü görmek, emek ile kazanılan makam ve mevki ile tabir edilir. Rüyasında dantel masa örtüsü gören kişi, başarılarını tek başına kazanmış ve kimseden destek almadan yaşamıştır. Rüyada dantel masa örtüsü görmek, sözlenmek ve nişanlanmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Masa Örtüsü Dikmek

Rüyada masa örtüsü dikmek, kıymetli ve özlenen kişileri ağırlamak, misafir etmek ile tabir edilir. Rüyasında masa örtüsü diktiğini gören kişi, memnun kalacağı misafirleri ağırlar ve özlem giderir. Başka birini masa örtüsü diker iken görmek, şehir dışı yapılacak ziyaretler ile tabir edilmektedir.

Rüyada Masa Örtüsü Yıkamak

Rüyada masa örtüsü yıkamak, sevilmeyen akraba ve misafir ile yorumlanır. Rüyada masa örtüsü yıkamak, tatsız olayları unutmaya çalışmak ile de tabir edilmektedir. Rüyasında masa örtüsü yıkadığını gören kişi, akrabaları ile tartışmalar yaşayacak ve kırılacaktır.

Rüyada Masa Örtüsü Sermek

Rüyada masa örtüsü sermek, hazırlık yapmak ile yorumlanır. Rüyasında masa örtüsü serdiğini gören kişi, aldığı kararları açıklamak için kalabalık bir davet verecektir. Rüyada masa örtüsü seren birini görmek, hazırlıklar için birilerine yardımcı olmak ile tabir edilir.

Rüyada Masa Örtüsü İşlemek

Rüyada masa örtüsü işlemek kız çocuk sahibi olmak ile yorumlanır. Rüyada masa örtüsü işlemek, sabırlı ve sakin kişiler ile de tabir edilir. Rüyasında masa örtüsü işlediğini gören kişi, hayırlı ve sağlıklı kız çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada Naylon Masa Örtüsü Görmek

Rüyada naylon masa örtüsü görmek, fakir bir eve misafir olmak ile yorumlanır. Rüyasında naylon masa örtüsü gören kişi, maddi durumu iyi olmayan bir aile ile tanışacak ve dostluk kuracaktır.

Rüyada Örtü Görmek

Rüyada örtü görmek, gizli işler yapmak ve saklamaya çalışmak ile yorumlanır. Rüyasında örtü gören kişi, olanları saklamak için çabalasa dahi saklayamayacaktır. Rüyada örtü örtmek, başkaları adına alınan kararları, kabullendirmeye çalışmaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani