Rüyada “Rüyada Masa Görmek” Görmek

Rüyada Masa Görmek

Rüyada masa görmek, rüyayı gören kişi açısından iş hayatındaki toplantılara ve dosyalara dalalet eder. Rüyada masa gören kimse, kişinin iş hayatında sevilen biri olduğunu gösterir. Rüyada masa örtüsü görmek, çalışmaktan zevk alan biri olduğunu gösterir. Rüya sahibinin iş ile bağlantısı çok kuvvetlidir. Rüyada masa taşımak, sürekli iş hayatında düzenlemeler yapar ve işine bağlı biri olduğu hakkında yorumlar yapılır.

Rüyada masa görmek, yüksek bir makama erişeceğine dalalet eder. Rüyada masa kırdığını görmek, işine karşı çok önem veren bir insan olduğu anlaşılır. Rüyada masa hazırlamak, eğer masada yemek yenildiği görülüyorsa maddi anlamda sıkıntı yaşamayacağını rivayet eder. Rüyada masa topladığını görmek, tabakların içi boş olması durumunda kısa süreliğine de olsa bir sıkıntıyla mücadele edeceğine daha sonrasında bunun atlatılacağına tabir olur.

Rüyada Masa Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a)’e göre rüyada üzeri dolu bir masanın görülmesini zenginliğe yorar. Masanın üzerinin boş olması durumunda fakirliğe yorulur. Ayrıca rüyada masa görmek çalışmaya ve hayatındaki işlerde gayrete de işaret eder.

Rüyada Kahverengi Masa Görmek

Rüyada kahverengi masa görmek, memuriyet hayatında mertebe alınacağına, huzura şöhrete, eli bol bir yakına, maddi olarak zenginliğe, güzel bereketli bir hayata ve büyük kuvvete Alamet eder. Nadiren de olsa sağlık sorunları yaşanacağına, zalim biri tarafından zulme uğranacağına ve maddi sıkıntıya da işaret eder. Ayrıca alimler bu rüyanın zahmet çekilerek ferahlığa kavuşmasına da yorulduğunu söylemişlerdir. Hayal edilen ticari kazanca, bel bağladığı bir yerden para kazanılacağına tabir olunur.

Rüyada Uzun Masa Görmek

Rüyada uzun masa görmek, kazançlı işler ile uğraşılacağına, gönül ilişkilerinde düzelmeye istenilen güce ulaşmaya işarettir. Ticari işlerde büyük atılımlar gerçekleştirmeye, iyiliğe, rahatlığa huzura mutlu olmaya alamet eder. Nadiren de olsa ticaret alanında sıkıntılar yaşanacağına, üzüntülü bir olayla karşılaşılacağına, zalim bir kimseden zulüm görülmesine rivayet edilir. Korkulan şeyin başına gelmesine, saklanan şeylerin açığa çıkacağına, sıkıntılı bir yaşama delalettir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Rüyada tahta masa görmek, imandaki kuvvete yorumlanır. Genç kimselerin kendilerine yardım edecek bilgili bir insanla karşılaşacağına delalettir. Rüyada ahşap masa görünmesi nefse hakim olacağı anlamına gelmektedir. Kişinin karşısına birçok fırsatları çıkacağına yorumlanır. Kendisine zarar verecek ve günaha sokacak kişilerden uzak duracağına, Allah’a sığınıp onun yolundan gidileceğini dalalet eder.

Rüyada Eski Masa Görmek

Rüyada eski masa görmek, sevdiği kişiler için çok güzel işler yapılacağına, aile hayatının mutlu ve huzurlu geçeceğine, alınan kararların yerinde kararlar olacağına alamet eder. Engellilerin aşılmasına rahat bir hayat sürdüreceğine, ticaret hayatında maddi açıdan büyük getirirler sağlayan işler yapılacağına, kısmetin artacağına rivayet eder.

Rüyada Yuvarlak Masa Görmek

Rüyada yuvarlak masa görmek, uzun hayırlı bir ömüre sahip olunacağına, borçlardan kurtulmaya, isteklerin karşılık bulacağına, yapılan yanlışların düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Masa Görmek

Rüyada beyaz masa görmek, sağlık alanında bir işte çalışılacağına ve bu alanda eğitim alınarak ünlü bir bilim adamı olunacağına rivayet edilir. İyi mevkilere gelinecektir. Kalabalık bir iş yerinde çalışılacağına, bu iş yerinde yönetici olarak çalışılacağına tabir olunur. Yarım kalan işlerin tamamlanacağına ve kısa zamanda farklı projeler geliştirileceğine tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani