Rüyada “Rüyada Maşa Görmek” Görmek

Rüyada Maşa Görmek

Rüyada maşa görmek, etrafta, rüyayı gören kişiyi kandırmak ve onun maddi varlıklarından yararlanarak onu sömürmek isteyen bir düşmanın, kurnaz bir kişinin olduğuna işarettir. Rüyada maşa gören kimse, bu kötü kişilerin niyetlerini önceden öğrenen kişinin bazı yollar deneyerek bu belalardan kurtulacağına yorumlanır. Rüyada maşa görmek, gören kişiden ailesinin, ebeveynlerinin ve tanıdığı bazı insanların sürekli para veya mal istendiğini göstermektedir.

Rüyada Maşa Görmek İslami Anlamı

Yapılan işlerde yanında çalışan kişilere dikkat edilmelidir. Bu kişilerin çalıştıkları yerin parasını çalmak ya da sömürmek için beklediğine alamettir. Cafer-i Sadık (r.a)’a göre bu rüyanın anlamı düşmanların kişiye sürekli saldırı hazırlığında olduğuna ve dikkatli olunması gerektiğine yorumlanmalıdır.

Rüyada Maşa Tutmak

Rüyada maşa tutmak, alınacak kötü bir habere, bu haber nedeni ile tabiri caiz ise alnından vurulacağına delalet eder. Rüyanın sahibi çok güvendiği, çok sevdiği ve hatta çok büyük bir aşk ile vurulduğu bir kimseden büyük bir ihanet ve hıyanet görecektir. Kişinin göreceği kötülükler nedeni ile kötü bir ruh haline girileceğine, aşırı üzüleceğine, rahatsızlıklar geçireceğine delalettir. Kişi bu olaylar nedeni ile bir daha hiç kimseye güvenmeyecek, içine kapanık hayatına geri dönecektir.

Rüyada Maşa Almak

Rüyada maşa almak, kötü niyet taşıma gibi bir durum olmasa da kurnaz bir hale dönüşerek hakkı olmayan bir işe girileceğine, bu işten çıkar sağlamak için yakın bir arkadaşını dahi ezip geçeceğine yorumlanır. Kişi sırf para için en yakın arkadaşına yalanlar söyleyecek, o kişinin hak ettiklerini kendi üzerine geçirecektir. Rüyasında maşaları satın aldığını gören kişi herkesin görüp bildiği işlerinin haricinde başka gelir kazanmak için bazı işler yapmaktadırlar ve bu işler ileride canının yanmasına sebep olacaktır. Hukuk önünde haksız duruma düşmeye, tutuklanarak özgürlüğünü kaybetmeye de yorumlanabilir.

Rüyada Saç Maşası Görmek

Rüyada saç maşası görmek, arzu edilen, çok zamandır beklenilen şeylere ulaşmaya, rahatı seven biri olduğuna, sıkıntı veren işlere bulaşmadığına işarettir. Yalnızlıktan dolayı psikolojisinin bozulmasına, girilen ticari işlerden paralar elde etmeye, başarılara ulaşmaya delalettir. Yaşanılan mahalle ya da semtte büyük problemler yaşamaya, bu sorunlar yüzünden başka yere taşınmaya, iş hayatında ve eğitiminde aksaklıklar yaşanacağına alamettir.

Rüyada Tahta Maşa Görmek

Rüyada tahta maşa görmek, kişinin kuvvetli bir imana sahip olduğuna yorumlanır. Kişi dini ile ilgili bilgilere küçük yaştan itibaren ulaşacaktır.

Rüyada Soba Maşası Görmek

Rüyada soba maşası görmek, yakın çevreden alınacak nasihate, bazı kişilerin hayatta kazandığı deneyimlerden yararlanmaya işaret etmektedir. Maddi hayatının düzeleceğine de yorumlanabilir.

Rüyada Ateş Maşası Görmek

Rüyada ateş maşası görmek, yaşamının altının üstüne geleceğine ve mutsuzluğa yorumlanır. Eğitim hayatında çok büyük zorluklar ile karşılaşılacaktır.

Rüyada Demir Maşa Görmek

Rüyada demir maşa görmek, bazı yollara girileceği ve bu yolda sabırlı olunarak yolun sonuna ulaşılacağına işaret eder. Kişinin inadı yüzünden muhtemelen bazı sorunlar yaşayacağını da göstermektedir.

Rüyada Plastik Maşa Görmek

Rüyada plastik maşa görmek, tatsız haberler almaya, aile ile yaşanacak sorunlara delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani