Rüyada “Rüyada Marul Görmek” Görmek

Rüyada Marul Görmek

Rüyada marul görmek, zenginlik, refah, güzellik, sağlık ve esenliktir. Rüyada marul gören kimse, dış görünüşüne önem veren, zevk sahibi olmaya yorumlanır. Rüyada marul görmek, lüks yaşamasını seven, ağzının tadını iyi bilen, rütbe ve makam sahibi kişiye işaret eder. Rüyada görülen marul, ayrıca büyük ve temiz olan kısmet olarak da yorumlanır.

Rüyada Marul Görmek İslami Anlamı

Rüyayı gören kişinin parasından ve malından faydalanmak isteyen çıkarcı kimseler bulunmaktadır. Bu kişiler, rüyayı gören kimsenin malında gözleri bulunan, para için her şeyi yapabilecek kapasitede, gözlerini hırs bürümüş olan aç gözlü insanlardır. İslam alimlerinin yorumlarına bakıldığında, İmam Nablusi (r.a) Hazretlerine göre rüyada marul görmek sıhhat, sağlık ve maddi gelir demektir. Diyanet tabirleri ise, gözü doymayan, ihtiraslı, aç gözlü ve hırslı bir kişi ile tanışmak şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Marul Yemek

Rüyada marul yemek, rüyayı gören kişi çok kolaylıkla, rahatlık içerisinde büyük paralar elde edecek demektir. Kişinin karşısına çıkacak olan birbirinden güzel fırsatlar, hayırlı işler ve birbirinden kaliteli iş imkanlarına işaret eder.

Rüyada Marul Kesmek

Rüyada marul kesmek, mutlu olmak, huzurlu yaşamak, refah ve bolluk içerisinde bulunmak demektir. Mevcut bulunan sıkıntıların kısa zaman içerisinde çözüme ulaşması, dertlerin sona ermesi, gelirin artması, rızkın genişlemesi, başarılı olmak ve bu başarıların sürmesi ayrıca uzun bir ömre sahip olmak demektir.

Rüyada Marul Ekmek

Rüyada marul ekmek, rüya sahibi çok müjdeli ve sevindirici olan bir haber alacak ve herkesin imreneceği bir aile hayatına sahip olacak demektir. Aldığı haberler kişiyi çok sevindirecek ve hayırlı olaylar ile karşılaşmasına sebep olacaktır.

Rüyada Marul Toplamak

Rüyada marul toplamak, iş hayatındaki plan, projelerin başarıya ulaşması, bu işlerden hayırlı anlamda para kazanılmasıdır. Görülmekte olan marulun renginin parlaklığı ve büyüklüğü gelecek olan maddi kısmetin fazlalığı ile tabir edilir.

Rüyada Marul Yıkamak

Rüyada marul yıkamak, hayatının fırsatını yakalamak, yaşantının bir anda değişikliğe uğraması, yetenek ve beceriler sayesinde üst kademelere çıkmak, başarıların her geçen gün daha da çoğalmasıdır.

Rüyada Marul Yaprağı Görmek

Rüyada marul yaprağı görmek, kişinin hiç yapmak istemediği bir işi yapmasına, pişmanlık duymasına karşın işleri yoluna sokmak adına bu işe devam etmesine, üzülmesine sebep olan kişi ya da durumların zamanla tehlike olmaktan çıkacağına delalettir. Kişinin çok çabalamasına rağmen, yapmak zorunda kaldığı iş nedeni ile elindeki paraları da kaybedeceğine, ancak zorluk yaratan olayın sonunda çözüme ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Marul Tarlası Görmek

Rüyada marul tarlası görmek, hayatta yaşanacak olan güzellikler, bereket, zenginlik ve bolluk içerisinde sürdürülen bir hayat, hiçbir zaman işsiz kalmayarak sıkıntıya düşmemektedir. Akıldan geçen işler en kısa zamanda gerçeğe dönüşecek ve tüm güzel istekler gerçek olacaktır.

Rüyada Marul Salatası Görmek

Rüyada marul salatası görmek, kişinin önünde, şansının da açık olması, zafere ve başarıya giden yolda önünde hiçbir engel bulunmaması demektir. Geleceği parlak ve yarınları aydınlıktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani