Rüyada “Rüyada Martı Görmek” Görmek

Rüyada Martı Görmek

Rüyada martı görmek, hayırlara vesile eden bir rüyadır. Rüyada martı gören kimse, hoş ve güzel olaylara tabir edilir.  Rüyada martı görmek, bir diğer yorumu ile rüyada martı görmek, faydalı işlerle uğraşmak ve faydalı sonuçlar elde etmek anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin, hayatının yoluna gireceğine, ters giden işlerinin düzeleceğine, sorunların çözümünün bulunacağına delalet eder.

Rüyada Martı Görmek İslami Anlamı

Kirmani (ra) yorumu ile rüyada martı görmek, kısmet ve nasibin artacağına delalet eder. İş hayatında var olan sorun ve sıkıntıların biteceğine yorumlanır.

Rüyada Martı Sevmek

Rüyada martı sevmek, üzüntü ve kederden kurtuluştur. Evli kimseler için bu rüya, mutluluğun daim olacağına tabir edilir. Bekar kimseler içinse ahlaklı ve iyi bir insanla birliktelik anlamı taşır. Kısmetlerin çoğalacağı deyim yerinde ise kısmetlerin kişinin ayağına geleceğine delalet eder. Aile bireyleri arasındaki tüm sorunların biteceğine, aile hayatında dirlik ve beraberlik olacağına değerlendirilir.

Rüyada Martı Beslemek

Rüyada martı beslemek, çok güzel gelişmeler yaşanacağına, olumlu olaylarla karşılaşmaya tabir edilir. Uzun zamandır beklenen bir gelişmenin gerçek olacağı anlamı da taşır. Özlenen bir kişiden umulmadık şekilde mutlu haberler almaya delalet eder. Dini anlamı ise yardıma muhtaç olan bir insana yardım etmekle yorumlanır. Diğer bir anlamı ile bu rüya, kişinin, sevgi dolu bir insan olduğuna ve karşılığında hep sevgi göreceğine işaret eder.

Rüyada Martı Öldürmek

Rüyada martı öldürmek, iş ve sosyal çevrede kişiye karşı kötülük besleyen ve rakip olan kimselerin varlığına delalet eder. Kişi, bu kimselerin kötülüklerini fark edeceğine ve zarar görmeyeceğine tabir edilir. Bir diğer anlamı ile kişinin, kendisini üzen ve engel teşkil eden insanlardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Martı Yakalamak

Rüyada martı yakalamak, İslami yorumu ile huzur ve mutluluğa kavuşmaktır. Bu rüyayı gören kişinin, iş hayatında yeni kazanç kapıları bulacağına işaret eder. Uzun zamandır hayali kurulan bir sevginin yaşanacağına değerlendirilir. Hedeflere ulaşmak anlamı da taşır.

Rüyada Martı Saldırısı

Rüyada martı saldırısı, yakın zamanda kişinin yakın çevresinde yaşanacak bir takım sorunlara işaret eder. İş hayatında yaşanan aksiliklere yorumlanır. Diğer bir yorum ise düşmanlara ve rakiplere tabir edilir.

Rüyada Martı Yavrusu Görmek

Rüyada martı yavrusu görmek, yeni ve güzel haberler almaya işaret eder. Hastalıkların şifa bulacağına, sıkıntı ve dertlerin biteceğine ve yeni bir dönemin başlangıcına yorumlanır. Bu rüyanın diğer bir anlamı ise yuva kurmak, evlat sahibi olmaktır.

Rüyada Martı Yumurtası Görmek

Rüyada martı yumurtası görmek, şanslı zamanlara yorumlanır. Dünya nimetlerinden faydalanmak, keyfin ve neşenin yerinde olması ile tabir edilir. Kazancın memnun etmesi ile ifade edilir.

Rüyada Martı Sürüsü Görmek

Rüyada martı sürüsü görmek, iş ve mesleki anlamda kişinin karşısına çıkacak fırsatlar anlamına gelir. İslami yorumu ile bu rüya, hayal edilene kavuşmak demektir. Cafer-i Sadık (ra) yorumu; bu rüyayı gören kişi, ticaret hayatında destek ve yardım görür demiştir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani