Rüyada “Rüyada Mantar Yemek” Görmek

Rüyada Mantar Yemek

Rüyada Mantar yemek, ileri gelen kimselerin sevdiği vefalı bir kimse ile tanışmaya işarettir. Rüyada zehirsiz mantar yemek, bazı tabirciler mantar kendisinde hayır olmayan bir kadındır diye buyurmuştur. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada mantar yediğini görmek, oğlun başarısı ile şereflenmek, ülkeye hayırlı evlatlar yetiştirmenin gururunu yaşamak demektir.

Rüyada Mantar Yemek İslami Anlamı

Rüyada Mantar yemek, Kirmani(r.a.)’ya göre eğer yenen mantar büyük olursa kadınlar tarafından verilen bir rızka işaret eder. Rüyada büyük bir iştahla mantar yediğini gören kimse helalinden mal ve para kazanır. Rüyada zehirsiz mantar görmek ise umulmadık yerden gelecek mal ve rızka işarettir.

Rüyada Kırmızı Mantar Yemek

Rüyada kırmızı mantar yemek evliler için boşanmak, bekarlar için nişanlanmak anlamına gelmektedir. Mantarın kırmızı taraflarını kesip sadece içini yiyen kişiler için bolluk bereket zamanı gelmiş demektir.

Rüyada Siyah Mantar Yemek

Rüyada siyah mantar yemek yakın akrabaları ya da iş arkadaşları tarafından aldatılmaya denktir. Bu nedenle böyle bir rüyadan uyanan kimse etrafındakilere dikkat etmeli, her konuşulanı can kulağıyla dinlemelidir. Rüyada siyah mantarı kendisine yabancı birinin ikram ettiğini gören kimse gerçek hayattaki tuzaklara dikkat etmelidir. Aynı zamanda siyah mantar içten pazarlıklı kişilerin çokluğuna, peşin hükümlere, ön yargılar sonucu bir arkadaşın kalbini kırmaya işarettir.

Rüyada Zehirli Mantar Yemek

Rüyada zehirli mantar yemek evden çıkacak bir geline ya da damada işarettir. Zehirli mantarın ucunda beyaz beyaz pullar gören kimse gerçek hayatında farklı farklı bölgelerde ikamet eden akrabalarından haber alır. Zehirli mantarı başkasına yedirdiğini gören kimse için darlık vakitleri biter, bolluk vakitleri gelir. Rüyada tam mantarı ağzına götürecekken mantarın zehirli olduğunu fark edip yemekten vazgeçen kimse için hane dolusu misafir kapıda demektir. Ancak bazı tabircilere göre mantarın zehirlisini görmek zarar ve ziyana işaret etmektedir.

Rüyada Mantar Yemek Ölmek

Rüyada mantar yemek ölmek düşmanları kahreden bir rüyadır. Aynı zamanda kişi kendini mantar sonrası ölüm döşeğinde görürse ömrüne ömür eklenir. Rüyasında başkası tarafından mantar yedirilip öldüğünü gören kimsenin tüm hayalleri gerçek olur. Tabak içinde görülen mantar ise kısmeti ile birlikte gelecek misafirlere işarettir.

Rüyada Mantar Yetiştirmek

Rüyada mantar yetiştirmek hane içinde bir kadının büyü ve sihir işlerine bulaştığına delalettir. Mantarın bir elmas gibi pırıl pırıl parladığını gören kişiye etkisi ve tesiri büyük bir büyü yapılmış demektir. Rüyada evinde mantar yetiştirdiğini gören kimse tüm sıkıntılarından kurtulur ve muradına erer.

Rüyada Mantar Bulmak

Rüyada mantar bulmak kendisinde her türlü ayıp bulunan bir kişinin varlığına işarettir. Rüyada mantar için bir arkadaşıyla kavga edip arkadaşına galip geldiğini gören kimse önce hastalanır ancak çok kısa bir süre sonra tamamen iyileşir. Eğer mantar için kavga ettiği arkadaşı galip gelir o kimse hastalığına yakalanır. Bazı tabircilere göre ise bulunan mantar, kutsal bir işareti takip edip Hakkın yoluna ermek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani