Rüyada “Rüyada Mangal Görmek” Görmek

Rüyada Mangal Görmek

Rüyada Mangal görmek, rüya sahibinin çektiği sıkıntıların bitmesi, zahmetlerin sona ermesi, her şeyin hayırlı olup yoluna girmesi anlamına gelir. İslamite göre rüyada mangal kişinin başarıya giden yolunun açılması, önündeki bütün engellerin kalkması, bereketli bir sürece girmek olarak yorumlanır. Beklenen yerden gelecek güzel haberler, hayırlı neticeler olacaktır.

Rüyada Mangal Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mangal görmek, Kirmani(r.a)’ya göre kişinin çektiği maddi sıkıntılardan kurtulması, refaha ermek ve huzurlu bir yaşam sürmek demektir. Eğer yakılan mangalın sıcaklığı kişi tarafından hissediliyorsa yakın çevreden görülecek ilgi ve şefkat ile açıklanabilir.

Rüyada Mangal Yapmak

Rüyada mangal yapmak, kazanç sağlamak kar elde etmek ve amacına ulaşmak ile açıklanabilir. Kişinin sahip olduğu bütün başarıları alın teri ile elde etmesi, her şeyi kendi eliyle yapması demektir.

Rüyada Mangal Yakmak

Rüyada mangal yakmak, gelecek ile ilgili yapılan planlar ve bunları hayata geçirmek demektir. Yeni işlere girişmek, işlerde sağlanacak başarı ve bol kazanç ile tabir olunur. Hazırda işi olanlar için, işinde terfi etmek ile de alakalıdır.

Rüyada Mangal Ateşi Görmek

Rüyada mangal ateşi görmek, kişinin bilinç altında yaşadığı bazı korkuları ve endişeleri ile alakalıdır. Bu endişelerin yersiz olduğu, bunlarla yaşantının zehir edilmemesi gerektiği ile yorumlanır. Bu sayede çevresinden uzaklaşıp soyutlanmak ya da sevdiklerini kendinden uzaklaştırmak gibi olumsuz sonuçlar söz konusu olabilir.

Rüyada Mangal Kömürü Almak

Rüyada mangal kömürü almak, bir takım sıkıntılar ile karşılaşmak anlamına gelir. Kişinin verdiği yanlış bir karardan ötürü bu sıkıntıyı hayatına alması ve bununla ilgili yaşayacağı birtakım problemler ile tabir olunur. Eğer bu kömür yanıyor ise mahalleye durumda düzelmeler ve bolluk bereket ile açıklanır. Kimi zaman da buraya elde edilecek mal ya da mülk ile açıklanabilir. Almayı istenilen bir şeyi çok kısa zamanda elde etmek demektir.

Rüyada Mangal Söndürmek

Rüyada mangal söndürmek, problem olan ne varsa yok etmek, kişiye hizmet etmeyen her şeyi hayatından uzaklaştırmak, tamamen yeni bir sayfa açmak ve huzura ermek ile tabir olunur. Bilinçaltı ile ilgili sorunların da düzeltilmesi, psikolojik anlamda rahatlama ve ruhsal bunalımdan kurtulmak olarak ifade edilir.

Rüyada Mangal Hazırlamak

Rüyada mangal hazırlamak, girilecek projede doğru adımlar atmak, başarı sağlamak ve ciddi kazançlar elde etmek ile yorumlanır. Kişinin doğru insanlarla iş yapması ve bunun kendisine sağlayacağı ciddi kazançlar demektir. Mevcut işte takdir görmek, terfi almak, yükselmek ve bol kazanç elde etmek demektir.

Rüyada Mangal Almak

Rüyada mangal almak, oldukça hayırlıdır. Sıkıntıların bitmesi, neşeli günler yaşamak ve sevdikleriyle bir arada olmak ile yorumlanabilir. Kişiyi hoş sohbetlerin keyifli zamanların beklediği ile tabir olunur. Eğer hane içinde yaşanan huzursuzluklar var ise ya da akrabalar arasında sorunlar var ise bunların da sona ermesi ve düzlüğe çıkmak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani