Rüyada “Rüyada Manda Görmek” Görmek

Rüyada Manda Görmek

Rüyada Manda görmek, bereket, bolluk, zenginlik, mutluluk ve refah olarak yorumlanmaktadır. Rüyada manda gören kimse, iyi dileklerin kabul olunduğu, kişinin mutluluğunun ve huzurunun arttığı inancı hakimdir. Rüyada manda görmek, bereketli bir hayvandır ve rüyalara girdiği çok nadir görülür. Rüyada görülen manda, önemli bir imgedir ve neredeyse tüm yorumları iyiye işarettir.

Rüyada Manda Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a)’ya göre kişinin iç huzurunun tam olduğu anlamına gelir. Karakter zenginliğini, doğruluğu ve dürüstlüğü ile anılan insanların karşısına çıkan bir rüyadır. Ancak vicdanı temiz ve manevi yönü güçlü kişiler rüyada manda görmek şerefine nail olurlar.

Rüyada Manda Sağmak

Rüyada manda sağmak, kişinin kendi elleri ile yoktan var edip mal ve mülk sahibi olacağı anlamına gelir. Her kazancında büyük emeği olacaktır, bu sebeple elindekilerin kıymetini bilerek savurganlık yapmayacak ve giderek kazancını arttıracaktır.

Rüyada Manda Kesmek

Rüyada manda kesmek, aile, akrabalar ve dostlarla beraber bolluk ve bereket içinde yaşanacağı, kimin bir derdi olsa diğerinin koştuğu bir yaşam sürüleceği, sevildiği bir ortamda yaşayacağı, mutluluk ve zenginliğin hiç bitmeyeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Manda Kovalaması

Rüyada manda tarafından kovalandığını görmek, manda hayvanının temsil ettiği iyi anlamlara rağmen, başa gelecek olan bir musibeti haber verir. Rüya sahibi zor zamanlardan geçecek, maddi sıkıntılar çekecek ve bu süreçte yalnız kalacaktır. Büyük din alimlerimizden biri olan Cafer – i Sadık ( r.a ) buyurmuştur ki, bu rüyayı gören din kardeşimiz dinine sığınır ve dilinden duayı eksik etmez ise başına gelecek tüm kötülüklerden korunmuş olur.

Rüyada Manda Eti Yemek

Rüyada manda eti yemek ile ilgili din büyüklerimizden biri olan İmam Nablusi ( r.a ), rüyayı gören kişinin mirasa konacağının söylemiştir. Ancak bu miras, bir yakının vefat etmesinden dolayı geleceğinden, ilk önce mirasın bir kısmı ile hayır işleri yapmalı, daha sonra kendisi için kullanmalıdır.

Rüyada Manda Sürüsü Görmek

Rüyada manda sürüsü görmek hakkında İslam büyüklerimizden olan Kirmani (r.a) demiştir ki, rüya sahibinin kendisini koruyup kollayan bir topluluğun içerisine gireceği, böylece hem topluma fayda sağlayacağı hem de toplumdan fayda göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Manda Yavrusu Görmek

Rüyada manda yavrusu görmek, güzel bir haberin işaretidir. Haneye girecek olan bir bebeği, ani gelişen hayırlı bir evliliği ya da devlet makamında güzel bir işi müjdelemektedir. Kişinin kalbinden geçen iyi dileklerinin kabul olacağı ve istediği ne varsa hepsine kavuşacağı söylenir.

Rüyada Kızgın Manda Görmek

Rüyada kızgın manda görmek başa gelecek bir takım kötülüklerin altından kalkılacağını ifade eder. Rüyayı gören kişi, geçmişinde yaptığı hatalar var ise telafi etmeye çalışmalıdır yoksa gelecekte beklemediği bir zamanda o hatalarla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Ancak kendi isteği ile bunu yaparsa daha az zarar ile kurtulacaktır.

Rüyada Manda Almak

Rüyada manda almak, mal mülk edinileceği ve varlıklı bir yaşam sürüleceği ve bereketli bir kazanç elde edileceği anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu eş, dost ve akrabalarının değerinin her türlü zenginlikten fazla olduğu şeklinde de yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani