Rüyada “Rüyada Mama Görmek” Görmek

Rüyada Mama Görmek

Rüyada Mama görmek, sorumluluk almak ile yorumlanır. Rüyada mama görmen kimse için, çok çalışmak ve yorgunluk, bıkkınlık ile tabir edilir. Rüyada mama yiyen bebek görmek ile ilgili alimlerin İslami yorumları şöyledir. Rüyasında mama aldığını gören kişi, küçük bir mal sahibi olacaktır. Rüyasında mama sandalyesi alan kişi, kendini zor durumdan kurtaracak ve rahatlatacak fikirler bulur içinde bulunduğu zor süreci verimli şekilde atlatır.

Rüyada Mama Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mama görmek, Cafer-i Sadık (r.a) iş sahibi olmak ve amaçlar için çok çalışmaktır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyasında mama gören kişi, ağır sorumluluklar alacak ve kendini yıpratacaktır yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüya mama görmeyi, yetim ve öksüz kişiler ile tabir etmiştir.

Rüyada Mama Yedirmek

Rüyada mama yedirmek, ailesi için çabalayan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında bebeğine mama yedirdiğini gören kişi, kendi için hiçbir şey yapamayan ve fedakarlıklar için de tükenen kişidir. Rüyasında yaşlı birine mama yedirdiğini gören kişi, merhamet sahibi ve yapılan iyiliklerin karşılığını veren kişidir. Rüyada mama yedirmek, yardım etmek ve maddi kazanç sağlamak ile de yorumlanır.

Rüyada Mama Almak

Rüyada mama almak, maddi durumu iyi kişilerden destek almak ile yorumlanır. Rüyasında mama aldığını ve başka birine verdiğini gören kişi, yardım sever ve parasını hayırlı işler için kullanan kişidir. Rüyada mama almak, gelecek ile ilgili yatırımlar yapmak ile tabir edilir.

Rüyada Mama Yapmak

Rüyada mama yapmak, becerikli ve kabiliyetli kişiler ile tabir edilir. Rüyasında mama yaptığını gören kişi, iş hayatında başarı elde edecek ve kendinden övgü ile bahsettirecektir. Rüyada mama yapılması, kendine güvenen ve inanan kişiler ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Mama Sandalyesi Görmek

Rüyada mama sandalyesi görmek, kolay yol aramak ve beden yorgunluğu ile yorumlanır. Rüyasında mama sandalyesi gören kişi, sorumluluklarını yerine getirmek için farklı ve kolay yollar arar. Rüyada mama sandalyesi görmek, yapılan şeylerin yeterli olmaması ile tabir edilir.

Rüyada Mama Yiyen Bebek Görmek

Rüyada mama yiyen bebek görmek, verilen emeklerin karşılığında nankörlük görmek ile yorumlanır. Bir bebek kendi kendine mama yer iken görülmüş ise, yanlış kişilere yapılan yardım ile yorumlanır. Rüyada mama yiyen bebek görmek, hata yapmak ve haram mal ile de tabir edilir.

Rüyada Kedi Maması Görmek

Rüyada kedi maması görmek, kandırılmak ile yorumlanır. Rüyasında kedi maması gören kişi, yardıma ihtiyacı olmayan fakat ihtiyaç sahibi gibi kendini gösteren kişilere inanır ve onlara yardım eder. Rüyada kedi maması görmek, nankör kişiler ile tabir edilir. Kedi maması yemek, kendini düşünen ve işi bitene kadar dostluk yapan kişiler ile yorumlanır.

Rüyada Köpek Maması Görmek

Rüyada köpek maması görmek, iyi niyetli dostlar ile yorumlanır. Rüyasında köpek maması alan kişi, yaptığı yardımların kat kat fazlasını görecektir. Köpek maması yeni dostluklar edinmek ile de yorumlanır. Rüyasında köpek maması yediğini gören kişi, helal kazanç elde eden kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani