Rüyada “Rüyada Makarna Görmek” Görmek

Rüyada Makarna Görmek

Rüyada makarna görmek, rüyayı gören kişinin, hayatın güzelliklerini yaşamayı bilen zevk ve sefaya düşkün birisi olduğunu gösterir. Cafer-i sadık (r.a) buyurmuştur ki, rüyada makarna görmek, kurtuluş, helal rızk, bol kazanç, seyahat, hayırlı eşe delalet eder. Bu kişinin yaşadığı hayatta sürpriz dolu bir sürü gelişme ve müjde içeren olaylar yaşanacaktır.

Rüyada Makarna Görmek İslami Anlamı

Rüyada makarna görmek, rüyanın sahibinin alacağı müjdeli haber sayesin de hayatının değişeceğine, karlı sonuçlar getirecek birçok işe gireceğine, manevi hayatta da ibadete, hayra çok düşkün olacağına işaret eder. Kişinin kısa süreli bir hastalık geçireceğini ancak bu hastalıktan kurtulacağını gösterir.

Rüyada Makarna Yemek

Rüyada makarna yemek, bütün işlerinin rast gideceğine, önünde hayırlı kapılar açılacağına, yapılan her işte başarılı olunacağına, iş dışında kalan boş zamanların eğlenmek ile geçeceğine delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişi bekar ise evleneceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Makarna Pişirmek

Rüyada makarna pişirmek, Rüyayı gören kişinin bir hastalık geçireceğine, bu hastalığın uzun sürmeyeceğine, diğer insanların da yardımı ile bu hastalığı kısa süre de atlatacağına işaret eder. Bu rüya ayrıca, gören kişinin iş hayatın da zarar göreceğine ve çok güvendiği bir kişiden maddi zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Makarna Almak

Rüyada makarna almak, rüyayı gören kişi, sabır ve azimle çalışması sonucunda geleceğe dair çok sayıda yatırım yapacak ve çalışmasının karşılığı alacaktır. Dünya malı olarak tabir edilir. Kişinin maddi dünya da elde edeceği hayırlı kazanç ve maldır. Bu kişi bekar ise hayırlı birisi ile evlenecek ve sıkıntı nedir hiç bilmeyecektir.

Rüyada Makarna Paketi Görmek

Rüyada makarna paketi görmek, hastalık, kötülük ve hilekar kimse demektir. Rüya sahibi, sahip olduğu malını, parasını bilmediği bir işe yatıracak, hilekar kimseler tarafından aldatılacak ve büyük zarara uğrayacaktır. Rüya sahibi, etrafında bulunan, kendini dost gibi gösteren kişinin akıl vermesi ile ona uyacak, düşünmeden hareket ettiğinden ve para hırsı ağır bastığından büyük zarara uğrayacaktır.

Rüyada Makarna Kesmek

Rüyada makarna kesmek, rüyayı gören kimsenin dürüst, çalışkan, helal para peşinde koşan, namuslu bir kişi olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişi, sevdiği insanlar ve ailesi için hiç bir şeyden kaçınmayan şerefine düşkün, onurlu bir kişidir.

Rüyada Salçalı Makarna Görmek

Rüyada salçalı makarna görmek, rüya sahibinin aşk hayatında aradığı kişiyi bulacağına, o kişiyle yaşayacağı sorunların, bu ilişkiye zarar vermeyeceğine işaret eder. Kişi iş hayatında ise tüm çabalarına karşılık bir sonuç alamayacak, ilerleme kaydedemeyecek bu nedenle yeni çıkış yolları arayacaktır.

Rüyada Erişte Görmek

Rüyada erişte görmek, rüyayı gören kişi, manevi, maddi her alanda mutlu olacaktır. Hayırlı, helal mallar ile makbul kazanca kavuşacağını, maddi yönden kazanç sağlayarak çok rahat bir hayat yaşayacağını gösterir. Kişi Allah’ın lütfuna erecek kazançlı işlere girecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani