Rüyada “Rüyada Mahkum Görmek” Görmek

Rüyada Mahkum Görmek

Rüyada Mahkum görmek, birçok olumsuz anlama sahiptir. Rüyada görülen mahkum, kısmetin kapanacağına, borcun artacağına, aile içinde düşmanlıkların başlayacağına ve dini anlamdaki inancın kaybolacağına işaret eder.  Rüyada mahkum edilmek, tüm bu olumsuzluklar birlikte gerçekleşmez ancak rüya sahibinin hayatında mutlaka kötü bir şey olacak demektir.

Birçok rüya tabircisi tarafından yapılan yorumlara göre rüyada mahkum görmek kötü günlerin çok yakında olduğuna işaret eder. Fiziki olarak bir mahkumla kavga ettiğini gören kişi de olumsuzluklar karşısında bilek gücü ve azmini kullanarak zafer elde etmeye çalışacak ve başarılı olacaktır.

Rüyada Mahkum Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mahkum görmek, Cafer-i Sadık (r.a) ise bu konu ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmıştır: “Her kim rüyasında mahkum görürse, kendisini kötü günler bekliyor demektir. Rüya sahibi başına gelecek felaketlere hazırlıklı olmalıdır.” Bazı tabircilere göre de rüyada mahkum görmek dini anlamda bir yozlaşmayı ifade eder.

Rüyada Mahkumun Kaçması

Rüyada mahkumun kaçması, aile içindeki anlaşmazlıkların bir çözüme kavuşacağı ve aile üyelerinin iletişiminin gelişeceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi, bir süredir ailesi ile yaşadığı problemlere çözüm bulacak ve daha iyi bir insan olma yolunda adımlar atacaktır.

Rüyada Mahkuma Sarılmak

Rüyada mahkuma sarılmak, kötü niyetli bir erkek ile yorumlanır. Bu erkek yanlış yolda ilerleyen ve rüya sahibini de bu yola çekmek isteyen biridir. Rüyasında bir mahkuma sarıldığını gören kimse, kendisine yanlış tavsiyeler verecek olan biri ile tanışır ve yanlış işler ile meşgul olur.

Rüyada Mahkumlara Af Çıkması

Rüyada mahkumlara af çıkması, zor geçen günlerin ardından birinin yardımı ile kurtulmayı ima eder. Rüya sahibi kendi çabaları ile çözüme ulaşamayacağını anlar ve çok sevdiği birinden yardım ister. Rüyasında mahkumlara af çıktığını gören biri, uzanan yardım elini kabul eder.

Rüyada Mahkum Olmak

Rüyada mahkum olmak, kişinin kendi düşünceleri içerisinde hapsolması anlamını taşır. Rüyasında mahkum olduğunu gören biri, aklını kurcalayan bir konu üzerinde çok fazla düşünerek kendisini bir çıkmazın içine sürükleyecek ve zihninde bir çatışma yaşayacak demektir.

Rüyada Mahkum Kardeşi Görmek

Rüyada mahkum kardeşi görmek, kişinin çevresi tarafından çok sevilen biri olduğuna, herkesin takdirini kazandığına işarettir. Rüya sahibi yaptığı iyilik ve fedakarlıklarla tüm insanların gönlünü kazanmıştır. Rüyasında mahkum kardeşi gören biri, çevresinde sevgi ve saygı görecek demektir.

Rüyada Mahkumla Kavga Etmek

Rüyada mahkumla kavga etmek, iş hayatındaki olumsuzluklar ile mücadele etmek anlamına gelir. Rüyasında bir mahkumla ağız kavgası ettiğini gören biri, iş hayatındaki haksızlıkları hukuki yoldan halletmeye çalışacak demektir.

Rüyada Mahkum Ziyaret Etmek

Rüyada mahkum ziyaret etmek, fiziki yorgunluklardan kurtulmaya delalet eder. Bir süredir kendisini çok yoran rüya sahibi artık dinlenmeye çekilecek ve kendisine uzun sürecek bir tatil verecektir. Rüyasında bir mahkumu ziyaret ettiğini gören kimse, artık fiziki anlamdaki yorgun vaziyetinden kurtulacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani