Rüyada “Rüyada Mağara Görmek” Görmek

Rüyada Mağara Görmek

Rüyada Mağara görmek, hayırlı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada mağarada yüzmek, bu şekilde görülen rüyanın genel yorumuna göre işsiz kimselerin kısa zaman içerisinde iş ve meslek edineceği hasta veyahut da hapisteki kimseler için yakın zamanda kurtuluş kapısı açılacağına yorumlanır.

Rüyada mağara içinde su görmek, sürekli bir korku içerisinde bulunanların ise kendisini daha emniyette ve korkularından arınmış bir şekilde hissedeceği, tabirler arasındadır. Ayrıca rüyada görülen mağara kişinin dostlarından fayda ve nasip göreceğine de delalet etmektedir.

Rüyada Mağara Görmek İslami Anlamı

Rüyada Mağara görmek, bu rüya ile ilgili olarak, İmam Nablusi (r.a) ; kişinin yapmış olduğu işin gizli kalmasını istediğinde o kişinin o işinin gizli kalacağına da delalet eder. Diyerek rüyada görülen mağaranın kişinin işlerinin rahatlıkla gizleneceği’nin habercisi olduğunu belirtmektedir.

Ayrıca yine İmam Nablusi (r.a) demiştir ki: rüyada mağara görmek ashab-ı kehf’in meşhur kıssasına benzer ve bu rüya; rüyayı gören rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına ve bu uzun ömrünün pek hayırlı bir şekilde geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Mağara Kapısı Görmek

Rüyada mağara kapısı görmek ise kişinin korkularına ve endişelerinin bulunduğuna delalet etmektedir. Fakat bu rüyanın da genel yorumlarında, hayırlara vesile olacağı ve kişinin sahip olduğu endişe ve korkularından kurtulmasına çok az bir süre kaldığı söylenegelmektedir.

Rüyada Karanlık Mağara Görmek

Rüyada karanlık mağara görmek ne yazık ki pek hayırlı bir biçimde yorumlanmamaktadır. Rüyasında karanlık bir mağara gören rüya sahibinin kısa zaman içerisinde ölebileceği yorumu yapılır.

Rüyada Mağaraya Girmek

Rüyada mağaraya girmek rüya sahibinin yakın zaman içerisinde çok meşakkatli ve zor bir işe girişeceği anlamına gelmektedir ve bu rüya aynı zamanda bu kişinin meşakkatli işinin altından Allah’ın da izni ile başarılı bir şekilde kalkacağının habercisidir.

Rüyada Mağaraya Sığınmak

Rüyada mağaraya sığınmak rüya sahibinin yakın zaman içerisinde görmesi muhtemel olan bir zarardan rahatlıkla kaçabileceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda kişinin arkasından ince planlar çevirip onu zarara sokmak isteyen hasımlarının da planlarının suya düşeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Mağaradan Çıkmak

Rüyada mağaradan çıkmak, kişinin içinde bulunmuş olduğu zor ve sıkıntılı durumdan çok kısa bir zaman içerisinde fakat emek vererek ve çabalayarak çıkacağı ve çekmiş olduğu sıkıntılardan ya da zahmetlerden de bu çabalarının sonucunda nihayet kurtulacağı anlamını taşımaktadır.

Rüyada Mağara Evi Görmek

Rüyada mağara evi görmek ise yine hayırlı şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada mağara evi gören rüya sahibinin yakın zaman içerisinde kaçmış olduğu veyahut da kurtulmak istediği ne varsa hepsini geride bırakıp huzura ereceği söylenmektedir.

Rüyada Mağara Keşfetmek

Rüyada mağara keşfetmek rüya sahibinin yakın zaman içerisinde mutlu edici bir haber alacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mağara İçinde Su Görmek

Rüyada mağara içinde su görmek ne yazık ki çok da hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada mağara içinde su gören kimsenin kısa zaman içinde mutsuzluğuna sebep olacak bir olay ile karşılaşacağı veyahut da işinde ticari kayıplar yaşayacağı şeklinde tabirler yapılmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani