Rüyada “Rüyada Maden Görmek” Görmek

Rüyada Maden Görmek

Rüyada Maden görmek, birçok anlamda tabir edilmektedir. Rüyada maden ocağı görmek zenginlik ve bereket ile yorumlanır. Rüyasında madende olduğunu gören kişi, emeklerinin karşılığını alacaktır. Rüyada maden mühendisi görmek helal mal ile de tabir edilmektedir. Rüyada maden görmeyi alimler İslami olarak şöyle açıklamışlardır.

Rüyada Maden Görmek İslami Anlamı

Rüyada Maden görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak buyurmuştu’ki; rahata ve huzura kavuşmaktır yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyasında maden de olduğunu gören kişi, ailesi ile birlikte rahat bir hayat yaşar demiştir.

Rüyada Altın Madeni Görmek

Rüyada altın madeni görmek, zengin olmak, fakirlikten ebedi olarak kurtulmak ve şifa bulmak ile yorumlanır. Rüyasında kendini altın madeninde gören kişi, emekleri ile kazandığı malını ailesi arasında pay eder. Rüyada altın madeninden altın çıkarmak, zor iş ve emek isteyen evlilik ile tabir edilir.

Rüyada Bakır Madeni Görmek

Rüyada bakır madeni görmek, elde edilecek az kazanç ile yorumlanır. Bakır tartışma ve kava ile yorumlanır. Bakır madeninde olmak, büyük sorunlar yaşamak ve tartışma içinde kalmak ile yorumlanır. Bakır madeninde çalışmak, zor bir hayat yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömür madeni görmek, imkansız denilen işleri başarmak ile yorumlanır. Kömürün siyahlığı, gerçek hayata aydınlık olarak yansımaktadır. Rüyasında kömür madeni gören kişi, gerçek hayatında büyük sevinçler yaşayacağı haberler alır. Rüyada kömür madeninde çalışmak, yüksek mevki sahibi olmak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bor Madeni Görmek

Rüyada bor madeni görmek, üzücü vecan sıkıcı olaylar yaşamak ile yorumlanır. Bor kullanım amacına göre yorumlanır. Bor madeni ise temiz ve iyi sanılan kişiler aslında tehlikeli olduğu yönünde tabir edilir.

Rüyada Krom Madeni Görmek

Aydınlık ve ferah bir ortamda olmak ile yorumlanır. Rüyasında krom madeninde olduğunu gören kişi, yaşayacağı sıkıntı ve sorunlarından beklemediği bir anda kurtulur. Krom madeni aydınlık ve şifa ile de yorumlanmaktadır. Rüya sahibi ya da yakın çevresinde hasta var ise yakın zaman içinde şifasını bulacaktır.

Rüyada Maden Kazası Görmek

Rüyada maden kazası görmek, büyük sıkıntılar ile yorumlanır. Rüyasında maden kazası olduğunu gören kişi, endişelerinde haklı olan ve düşündüklerini yaşayacak olan kişidir. Rüyasında maden kazasında kaldığını gören kişi, bazı hastalıklar ile mücadele eder. Maden kazası, mal ve para kaybı ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Maden Çökmesi

Rüyada maden çökmesi, güvenilen kişilerden beklenmedik zararlar almak ile yorumlanır. Maden çökmesi görmek, haksız kazançlardan hayır görülmeyeceği ile yorumlanır. Rüyasında madenin çöktüğünü gören kişi, yanlış kişiler ile arkadaşlık etmektedir.

Rüyada Maden İşçisi Görmek

Rüyada maden işçisi görmek, zor şartlarda çalışan kişilerden menfaat elde etmek ile tabir edilir. Rüyada tanınmayan birini maden işçisi olarak görmek, başkalarının hakkına girmek ile tabir edilir. Rüyada maden işçisi olunduğunu görmek, yapılan yanlışlardan dönerek, doğru yolu bulmak ile tabir edilir.

Rüyada Maden Ocağı Görmek

Rüyada maden ocağı görmek, hane ve aile ile yorumlanır. Rüyasında maden ocağında çalıştığını gören kişi, ailesine destek olan ve onların düşünen kişidir. Rüyasında bir başkasını maden ocağında çalışır iken gören kişi, düşünülen ve çevresi tarafında sevilen kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani