Rüyada “Rüyada Macera Görmek” Görmek

Rüyada Macera Görmek

Rüyada Macera görmek, istek ve arzular ile yorumlanır. Rüyada macera görmek ve yaşamak riskli işler yapılması ile yorumlanır. Rüyada macera görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şu şekildedir. Başkaları ile birlikte aksiyon yaşamak, kalabalıktan güç alınarak cesaret gerektiren işleri başarmak ile de tabir edilir. Aksiyon içinde kalmak, istenmeden yaşanacak tartışmalara sebep olmak ile tabir edilir.

Rüyada Macera Görmek İslami Anlamı

Rüyada macera görmek, Cafer-i Sadık (r.a) heyecanlanmak, heves etmek ve heves edilen şeyleri yapmak için çabalamaktır yorumunu yapmıştır. İbni Sirin (r.a) Rüyada macera görmeyi, riskli işler yapmak ile tabir etmiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada macera görmek ve içinde bulunmak, sonu düşünülmeden başlanan işlerdir demiştir.

Rüyada Macera Yaşmak

Rüyada macera yaşamak, heves ile yapılan işlerden zarar görmek ile yorumlanır. Rüyada macera yaşayan birilerini görmek, başkalarının hayatına özenmek ile yorumlanır. Macera yaşamak, yasak olan işler yapmak ile de tabir edilir. Rüyasında macera yaşayan kişi, ne istediğini bilmeyen ve sürekli aklına gelen şeyleri yapan kişidir.

Rüyada Maceraya Atılmak

Rüyada maceraya atılmak, başkalarını koruma istediği ile yorumlanır. Maceraya atıldığını gören kişi, cesur ve korkusuz olan kişidir. Rüyada istemeden maceraya atılmak, korkulan şeyler ile karşı karşıya kalmak ile yorumlanır. Maceraya atılmak, şehir dışı yolculukları ve seyahatler ile de tabir edilir.

Rüyada Macera Oyunu Oynamak

Rüyada macera oyunu oynamak, hayal dünyası geniş olan ve hayaller ile yaşayan kişiler ile yorumlanır. Rüyada macera oyunu oynamak, gerçek hayatta yapılacak şeyleri ciddiyet ile yapmamak ile tabir edilir. Macera oyunu oynayan başka birini görmek, o kişi ile mantıksız işler yapmak ile tabir edilmektedir.

Rüyada Macera Filmi İzlemek

Rüyada macera filmi izlemek, hayata bakış açısı farklı olan kişiler ile yorumlanır. Macera filmi izlemek, yanlış olan işleri yapmak ve bu işlerden zarar almayacağını sanmak ile tabir edilir. Macera filmi izler iken yalnız olmak, tak başına tehlikeli işlere kalkışmak ile tabir edilir. Macera filmi izler iken kalabalık bir ortamda olmak, mantıklı olmayan işleri yapmak için toplu olarak karar almak ile yorumlanır.

Rüyada Aksiyon Yaşamak

Rüyada aksiyon yaşamak ve bundan dolayı korkmak şeytani bir rüyadır. Yaşanılan aksiyondan dolayı korku hissedilmeme ise isteyerek yapılan ve zarar ile sonuçlanan olaylar ile yorumlanır. Rüyada aksiyon yaşadığını gören kişi, karar vermekte zorlanan ve gelişi güzel davranan kişidir.

Rüyada Film Gibi Rüya Görmek

Rüyada filmi gibi rüya görmek, hayalleri ile ilgili girişimler yapan kişiler ile yorumlanır. Rüyasında film gibi olaylar yaşayan ve gören kişi, istekleri ve arzuları için her yolu deneyecektir. Film gibi rüya görmek, heves etmek, dilemek ve istemek ile de yorumlanır. Film gibi bir rüya görüp korkmak, istenilen ve arzulanan şeylerin hayırsız olması ve bunlardan dolayı maddi kayıplar yaşanması ile yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani