Rüyada “Rüyada Maç Yapmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Maç Yapmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Maç yapmak, rüya sahibinin kendisine rakip gördüğü kimseler ile fikir çatışmasına girmeye ve iyi oldukları işlerde yarışması olarak yorumlanır. Rüyada maç yaptığını görmek, hedeflerin peşinden gider iken, yaralanmak ve kaza geçirmek ile de tabir edilir. Rüyada maç yapmak ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şöyledir.

Rüyada Maç Yapmak İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında maç yapan kişi, inatlaşmayı tehlikeli olsa dahi kazanmak için her şeyi yapmayı göze alan kişidir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada maç yapmayı, sınav ve iş görüşmesi olarak tabir etmiştir. Rüyada basketbol maçı yapan birilerini görmek, para ile uğraşan ve paylaşmayı sevmeyen akrabalar ile yorumlanır.

Rüyada Futbol Maçı Yapmak

Rüyada futbol maçı yapmak, aile ve akrabalar arasında bir konu sebebi ile çekişme yaşanması ve tartışmalar olması ile tabir edilmektedir. Rüyasında futbol maçı yaptığını gören kişi, işinden her an kovulma korkusu taşıyan ve bu korku yüzünden sürekli hata yapan kişidir. Rüyada birilerini futbol maçı yapar iken görmek, mücadele etmek ve iş hayatında yükselmek ile yorumlanır.

Rüyada Basketbol Maçı Yapmak

Rüyada basketbol maçı yapmak, yüksek makam ve mevki arzusu ile yorumlanır. Rüyasında basketbol maçı yaptığını gören kişi, iş hayatında ki bütün rakiplerinden sıyrılarak zirveye tek başına ulaşır. Basketbol maçı yapılması, elden ele dolaşan para ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Voleybol Maçı Yapmak

Rüyada voleybol maçı yapmak, gözü yükseklerde olan ve her daim kendine çıkış yolları bulabilen kişiler ile yorumlanır. Rüyada voleybol maçı yapılması, çekilen zahmetlerin ve aşılan engellerin sonunda mükafatlandırılmak ile tabir edilir. Rüyada başka birilerini voleybol maçı yapar iken görmek, başkaları üzerinden menfaat elde etmek ve kolay yollardan zengin olmak ile tabir edilir.

Rüyada Maç Yapanları Görmek

Rüyada maç yapanları görmek, kıskanç ve tembel kişiler ile yorumlanır. Rüya sahibi bir yerde oturuyor ve maç yapan kişileri izliyor ise, tembelliği yüzünden hayatı boyunca yaptığı her işte başarısız olacaktır. Rüyada maç yapan insanları görmek, istenilen şeylere başkalarının sahip olacağını görmek ile tabir edilir. Rüyasında maç yapan kişileri gören ve onlara katılan kişi, ümidini yitirdiği bir şey ile alakalı tekrar kararlar alacaktır.

Rüyada Maç Yapmak Kazanmak

Rüyada maç yapmak kazanmak, sınavda başarılı olmak ve iş hayatında yükselmek ile yorumlanır. Rüyasında az sayıda kişi ile maç yaptığını ve kazandığını gören kişi, aile içinde yaşadığı tartışmalarda haklı görülür. Rüyasında kalabalık kişiler ile maç yaptığını gören kişi, iş hayatında başarılı olur. Rüyada maç yapıp kazanmak, mahkeme ve dava kazanmak ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Maç Yapmak Gol Atmak

Rüyada maç yapmak gol atmak, başarı ile tabir edilir. Rüyasında maç yaptığını ve gol attığını gören kişi, büyük emeklerinin sonucunda yakınlarının da desteği ile başarılı olacaktır. Rüyada maç yapar iken gol atmak, beklenmeyen bir yerden yardım ve para gelmesi ile de tabir edilir. Rüyasında maç yapar iken gol atan birini gören kişi, işlerinde yardım ve destek almaz ise başarısız olacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani