Rüyada “Rüyada Maç Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Maç Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Maç görmek, kişinin boş işlerle vakit geçirerek zamanını boşu boşuna heba etmesine yorumlanmaktadır. Rüyada maç bileti almak, bunun yanı sıra kişinin sürekli uğraşıp didindiği halde bir türlü ilerleyemediği bunun nedeni olarak da sürekli boş işlerle meşgul olmasına delalet eder. Buna göre rüyasında tezahürat eşliğinde maç seyrettiğini gören kimse gerçek hayatında malayani yani boş işlerle sürekli meşgul olacak ve bu meşguliyetinin de sonucuna razı olacaktır.

Rüyada Maç Görmek İslami Anlamı

Rüyada Maç görmek, Kirmani(r.a.)’ya göre böyle bir rüya gören kimsenin iş hayatına yönelik olarak biraz daha çeki düzen vermesi ve kendisini her anlamda daha da gelişime açık kılması önerilmekte. Rüyada Maç oynamak, bunun yanı sıra rüyada maç görmek boş ve faydasız uğraşılardan da uzak kalması tavsiye edilmektedir. Bu rüyayı Nablusi (r.a) hazretlerinin yorumlamasını lütfetti. Bunun üzerine hürmetkar İslam alimi rüyayı yorumladı.

Rüyada Maç İzlemek

Rüyada maç izlemek kişinin boş yere kendisini kendisine hiçbir yarar getirmeyeceği işlerle uğraştıracağına ve bundan da sürekli zarar göreceğine delalet edilir. Rüyada futbol maçı izlemek, Yine konuyla ilgili olarak İslam alimlerinden olan İmam Nablusi (r.a) kendisine gelen bir adamın rüyada maç görme haliyle uyandığını belirtti.

Rüyada Maç Yapmak

Rüyada maç yapmak kişinin kendi sermayesini koyarak ortaklarıyla birlikte bir iş kuracağına alamettir. Üstelik bu yeni kurduğu işten de yüksek oranda kar elde ederek işini daha fazla büyütmesine de yorumlanır. Bütün bu özellikleri yönünden değerlendirilecek olunursa rüyasında maç yaptığını gören kimse yakın bir zamanda yeni bir işe müteşebbis olarak adım atacak ve ortaklık üzerine bir iş tutacak demektir.

Rüyada Maç Skoru Görmek

Rüyada maç skoru görmek kişinin kurduğu işinde yüksek kar elde edeceğine yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişinin kendi iş yeri yoksa bu sefer de çalıştığı kurumda gerçekten de yüksek mertebelere erişmesinin yakın zamanda mümkün olacağına, kendisini sürekli olarak geliştirip ilerleme yolunda kararlılıkla mesafe kat ettiğine kesin olarak alamet eder.

Rüyada Maç Oynamak

Rüyada maç oynamak kişinin ortaklaşa bir işe girişmesine işaret etmektedir. Bundan da önemli oranda kar etmesine ve süreklilik halinde ilerlemesine işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada maç görme kişinin ortak tuttuğu işinde ortaklarıyla işi geçinmesine de delalet eder.

Rüyada Maç Bileti Görmek

Rüyada maç bileti görmek kişinin maddi anlamda huzurlu rahat bir yaşam sürmesine yorumlanmaktadır. Bunun yanı sıra kişinin her anlamda sürekli yeni gelişmelere açık kalmasına ve bunun da karşılığını hem manen hem de madden almasına yorumlanır. Ömrü boyunca maddi anlamda herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmamasına ve de bu bakımdan her istediğini alabilmesine de işaret eder.

Rüyada Maç Kaybetmek

Rüyada maç kaybetmek kazanç sağlamaya işaret etmektedir. Kişinin parasal bakımdan üstün bir seviyeye gelerek madden ilerleme kaydetmesine yorumlanır. Eğer bu kişi tüccar ise işlerinin açılacağına ve ticaretin de kendisinin dahi ummadığı oranda kar elde edeceğine de hükmedilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani