Rüyada “Rüyada Lunapark Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Lunapark Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Lunaparkın rüyada görülmesi genellikle rüya sahibinin ailesinde bulunan en küçük bireyi temsil etmektedir. Bu rüya görüldüğünde, ailenin en küçük bireyinin büyük başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanır. Yaşanan bu başarıların aile içerisinde büyük bir sevinç yaşatacağının işaretçisidir. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin ailesi içerisinde yaşanacak büyük sevinçler ve olumlu gelişmeler olarak yorumlamaktadır. Rüyada lunapark görmek ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

 • Rüyada eski lunapark görmek; rüya sahibine hem maddi hem manevi olarak zor bir dönemin yaklaştığını haber vermektedir.
 • Rüyada lunaparkta atlı karıncaya binmek; rüya sahibinin arkadaşlarıyla arasına mesafe gireceğine işaret eder. Bazı yorumcular rüya sahibinin arkadaşlarıyla daha faza ilgilenmesi gerektiği şeklinde yorum yapar.
 • Rüyada lunaparkta korku trenine binmek; rüya sahibinin korku içerisinde yaptığı bir işten hayır göreceğine işarettir.

Rüyada Lunapark Görmenin Psikolojik Yorumu Nedir?

Rüyasında lunapark gören kişinin, bilinçaltında eğlenmek istediği ve hayata biraz mola vermek istediği şeklinde yorum yapılmaktadır. Psikolojik olarak kişinin yorgun olduğu ve dinlenmeye ihtiyacı olduğu şeklinde yorumlanır. Bu tarz bir rüya gören kişilere, yakın zamanda tatil yapması ve kendini yenilemesi önerilmektedir.

Rüyada Lunaparkta Eğlendiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta eğlenmek, rüya sahibine hanesi içerisinde yaşanacak mutlu bir olayı müjdelemektedir. Yaşanacak olan bu mutluluk tüm aile bireylerini etkileyecek ve yaşama sevinci verecektir. Bu rüya genel olarak, rüya sahibinin hayatında yaşanacak olumlu gelişmeleri işaret eder.

Bazı yorumculara göre bu rüya olumsuz şekilde tabir edilmektedir. Lunaparkta eğlendiğinin görülmesi, rüya sahibinin yakın zamanda kötü haberler alacağına işaret eder. Rüya sahibine anlayamadığı ve bilmediği olaylarla karşılaşacağının haberini verir. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin yakın zamanda aile fertlerinden birinin düğününe katılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Lunaparka Gidildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparka gitmek, rüya sahibinin zorlu kararlar vereceği bir döneme gireceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüyayı rüya sahibinin kendisi için zor olan fakat almak zorunda olduğu ayrılık kararlarına rivayet ederler. Rüyada lunaparka gidildiğinin görülmesi istenmeyen bir vedanın simgesidir.

Bazen bu rüya, rüya sahibinin hanesine gelecek bolluk ve bereketin habercisidir. Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde huzur dolu bir döneme gireceğine işaret eder. Bazen de bu rüya üya sahibinin çevresindeki kimselerle muhabbettin artacağına delalettir. Rüya sahibine kendisi için hayır getirecek kimselerle tanışacağının müjdesini vermektedir.

Rüyada Lunaparkta Gondola Binildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta gondola binmek, rüya sahibinin iş hayatında yaşadığı zorluklardan uzaklaşmak isteği ile bir süreliğine yolculuğa çıkarak kafasını dinlemek isteği olduğuna işaret eder. Bu rüya, rüya sahibinin kafasını dinleme işini gerçekleştirmesi halinde daha zinde ve olarak yeni iş dönemine hazırlanmış olacağına ve işinin başına dinç olarak geçebileceğine işaret eder.

Rüyada lunaparkta gondol gören kişilerin monoton hayatlarına renk katmak için eğlencelere katılma isteğine işaret eder. Arkadaşları ile değişik ortamlarda aktiviteler yapmak isteğine delalet eden rüya, rüya sahibinin iş hayatındaki yorgunluğu eğlenceli aktivitelerle atacağına ve rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada Lunaparkta Salıncağa Binildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta salıncağa binmek, rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacağı ve mutluluk yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören rüya sahiplerinin;

 • Yaşadıkları sorun ve sıkıntıların sona ereceğine,
 • Kötü günlerin geride kalacağına,
 • Zorlukları yeneceğine ve refaha kavuşacağına,
 • Şansının daima açık olacağına,
 • Tüm istek ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada lunaparkta salıncak görmek, rüya sahibinin toplum içersinde iyi ahlakı ile bilinen ve saygın bir kişi olduğuna ve herkes tarafından sevildiğine ve itibar gördüğüne işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerinin Allah yolundan ayrılamayan dini bütün insanlar olduğuna işaret eder.

Rüyada Lunaparkta Trene Bindiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta trene binmek, rüya sahibinin aile bireylerinden birisinin üzerine fazla gidebileceğine ve suçlamalarda bulunabileceğine işaret eder. Başka bir yorumda ise rüya sahibinin ibadetlerinde eksiklik olduğuna işaret ederken maneviyatının güçleneceğinin müjdecisi olur.

Rüyada lunaparkta tren görmek, rüya sahibinin herkesin işlerine müdahale eden ve toplum içersinde sevilmeyen bir insan olduğuna işaret eder. Bu rüya, rüya sahiplerinin kendirline gelmesi ve tövbe etmesi gerektiğini hatırlatan bir uyarı olmaktadır. Bekar birisinin bu rüyayı görmesi ise güvensizlik yaşadığı ve kimseye güvenemediğine işaret eder.

Lunaparkta hız trenini binmek, rüya sahipleri için yaşantılarını düzene sokmaları ve dikkatli olmaları şeklinde bir uyarı olmaktadır. Bu rüyayı gören kişilerin istemeyerek veya isteyerek insanların hayatlarını zora sokacak hareketlerde bulunabileceğine işaret eder.

Rüyada Lunaparkta Korktuğunun Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta korkmak, rüya sahibinin için mutlu bir evliliğin habercisidir. Bu rüyayı gören kişilerin yapacakları evlilikte mutlu olacağına ve mutluluğunu kimsenin bozamayacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Câferi Sâdık (r.a) yorumuna göre bu rüyayı gören kişilerin kendilerine daima doğru yolu gösterecek olan birisinin varlığına işaret eder. Bu şekilde rüya sahibi hata yapmaz. Yaptığı hatalardan ve işlediği günahlardan tövbe ederek bir daha yapmamak için çaba sarf eder.

Rüyada Lunapark Kazası Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunapark kazası görmek, rüya sahibinin ailesi ile ilgili çevresinden duyduğu bazı sözlere inanarak ailesi ile arasının bozulacağına ve şüpheci davranışlı kişiye işaret eder. Şüpheci kişiliği ile başkalarının sözlerine inanan rüya sahibinin eşinin kendisini aldattığı düşüncesine kapılacağına işaret eder.

Rüyada Lunaparkta Kamikazeye Bindiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta kamikazeye bindiğini görmek, rüya sahibinin;

 • Allaha sığınacağına ve kendisini koruyacağına
 • Maddi açıdan rahata ereceğine,
 • Hayatında olumlu yönde güzel gelişmeler olacağına
 • Huzurlu ve mutluluk dolu bir evlilik geçireceğine
 • Güzel olaylar yaşayarak yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada Lunaparkta Zincire Bindiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta zincire binmek, rüya sahibinin tüm istek ve ideallerinin gerçekleşeceğine ve arzularının yerine geleceğine işaret eder. Eğitim personeli olan birisi bu rüyayı görür ise yapacağı yatırımlardan büyük gelirler elde edebilir.

Rüyada Lunaparkta Oyuncağa Bindiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lunaparkta herhangi bir oyuncağa bindiğini gören kişilerin mutluluk yaşayarak yüzlerinin güleceğine delalet eder. İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; bu rüya, rüya sahibinin hoş karşılanmadığına delalet eder. Rüyasında lunaparkta makasa bindiğinin görülmesi ise rüya sahiplerinin hayata bakış açıları da farklı pencerelerden baktıklarına ve ufuklarının geniş olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören rüya sahiplerinin işlerinin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada Lunaparkta Uçağa Bindiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lunaparkta uçağa bindiğini görmek, rüya sahibinin canının yanacağına ve hane içerisinde mutsuz olmaya işaret eder. Olumsuz olarak yorumlanan rüya acı ve çileli geçecek hayat ve kişinin kendisini kötü hissetmesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı yorumlarda ise rüya sahibinin mutlu ve huzurlu yaşantı geçireceğinin müjdecisi olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani