Rüyada “Rüyada Lüks Araba Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Lüks Araba Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Lüks arabanın rüyada görülmesi genel olarak rüya sahibinin hayatında yanlış giden bazı durumları simgelemektedir. Bu rüya, rüya sahibinin hem iş hayatında hem de eğitiminde kendisine uygun olmayan işlerler uğraştığına işaret eder. Rüya sahibinin çok yakın zamanda bu durumun farkına vararak, kendisine uygun uğraşlar bulacağı ve hayatının çok daha rahat olacağı şeklinde yorumlanmaktadır. İslam alimlerinin rüyada araba görülmesi ile ilgili yorumları şu şekildedir;

 • İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; rüyada görülen araba rüya sahibinin geçimi için aldığı önlemleri temsil eder. Bir kimse rüyasında arabaya bindiğini görmesi, hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalettir. Rüya sahibinin rüyayı gördüğü sırada yolculuk yapma niyeti var ise, yolculuğundan geri kalacağına işaret eder.
 • Rüyada araba görmek Diyanet tarafından çok hayırlı şekilde yorumlanmaz. Diyanet yorumuna göre rüyada araba görmenin farklı yorumları şu şekildedir;
  • Bir rüyasında el arabası görürse, geçim sıkıntısı çekeceği bir döneme girecektir.
  • Bir kimse rüyasında bebek arabası görür ise; keder ve sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine işaret eder.
  • Rüyada arabanın tekerleklerinin çıktığının görülmesi, rüya sahibinin görevinden alınacağına ya da işini kaybedeceğine işaret eder.
  • Bir kimsenin rüyada at arabası görmesi hastalığa delalettir.

Rüyada Lüks Araba Görmenin Psikolojik Yorumu Nedir?

Rüyada lüks araba görmek psikolojik yorumunda, bu rüyayı gören kimsenin ayaklarının yere sağlam bastığı şeklindedir. Bu rüyayı gören kişi ne yaptığını bilen, sağlam ve güçlü bir karaktere sahiptir. Bu rüyanın görülmesindeki psikolojik neden, rüyayı gören kişinin uğraşmakta olduğu ve tamamlanması gereken bir görevinin olması olabilmektedir. Bu rüya kişinin çabalarını simgelemektedir.

Rüyada Araba Görülmesi İle İlgili Ayrıntılı Yorumlar Nelerdir?

Rüyada araba görmek, arabanın rengine, modeline ya da nasıl görüldüğüne göre birçok farklı şekilde yorumlanabilmektedir. Rüyada araba görülmesi ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

 • Rüyada birine arabayla çarptığını görmek; rüya sahibinin hayatında yeni fırsatlar yakalayacağına işaret eder. Bazen bu rüya, rüya sahibinin sahip olacağı maddi değeri yüksek bir mala delalettir.
 • Rüyada araba sürdüğünü görmek; rüya sahibine hem maddi hem de manevi anlamda kısmetinin artacağı bir dönemi müjdelemektedir.
 • Rüyada araba motoru görmek; rüya sahibinin hem kendisi hem de sevdikleri için hayırlı bir işe gireceğine işaret eder.
 • Rüyada araba lastiği patlaması görmek; rüya sahibinin mutlu giden bir ilişkisi varsa son bulacağına delalet eder. Bazen bu rüya, rüya sahibinin ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalacağının habercisidir.
 • Rüyada araba satmak; rüya sahibinin yakın zaman içerisinde karşılaşacağı iyi niyetli bir insanı temsil etmektedir. Rüya sahibinin bu kişi sayesinde hayatının olumlu yönde değişeceği şeklinde yorumlanır.
 • Rüyada arabanın denize uçtuğunu görmek; rüya sahibi hayatında yaşadığı bazı olaylar yüzünden pişmanlık duyacağına delalet eder.
 • Rüyada araba kilitli kalmak; rüya sahibinin kararsızlık yaşayacağı bir döneme gireceğine işarettir. Rüya sahibinin yaptığı işlerde çelişkili davranacağı şeklinde yorumlanır.
 • Rüyada arabanın çalındığını görmek; rüya sahibinin hayatında yaşadığı tüm aksilik ve tatsız olaylara bir tanıdığının sebep olduğuna işaret eder.
 • Rüyada arabanın yandığını görmek; rüya sahibinin hayatında olumlu giden şeylerin tersine dönerek olumsuz olacağı şeklinde yorumlanır.
 • Rüyada kaza yapmış araba görmek; rüya sahibinin çok şanslı bir döneme gireceğine işarettir.
 • Rüyada arabanın altında kalmak; rüya sahibine beklenmediği bir anda gelecek olan bir mirası müjdelemektedir.

Rüyada Lüks Beyaz Araba Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lüks beyaz araba görmek evliliği simgelemektedir. Bu rüyayı gören kimse bekar ise mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe başlayacaktır. Rüya sahibinin temiz ve saf bir aşk yaşayacağı rivayet edilir. Rüya sahibi evli ise, eşinden yana asla ihanet görmeyeceğini işaret etmektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibi evli ise uzun zamandır sahip olmak istediği bebeğe sahip olacağı şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Lüks Siyah Araba Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lüks siyah araba görmek; rüya sahibinin uzun zaman sonra yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına ve yüzünün tekrar gülmeye başlayacağına işaret eder. Rüya sahibi işsiz ise, bu rüya ona yurtdışı kaynaklı güzel bir işi müjdelemektedir. Rüya sahibi hasta ise çok yakın zamanda sağlığına geri kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Lüks Araba Kullandığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lüks araba kullanmak, rüya sahibinin kendinden şüphe ettiği bir döneme girdiğine işarettir. Rüya sahibinin hem işinde hem de özel hayatında eksik hissettiği yönleri yüzünden üzüntü çektiği bu dönemden, çabalarıyla kurtulacağını müjdelemektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin üstleneceği sorumluluklara ve bu sorumlulukların ona ağır geldiğine rivayet eder.

Bazen bu rüya, rüya sahibinin rakiplerine karşı güçlü duracağına ve onları yenilgiye uğratacağına delalettir. Rüya sahibi zor zamanlar geçiriyorsa, iyi olacağı zamanların geleceğini müjdelemektedir. Rüya sahibinin hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına işaret eder. Bazen bu rüya, rüya sahibinin sağlık yönünden yaşayacağı bazı sıkıntılar nedeniyle sıklıkla doktora gitmesi gerekeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kırmızı Lüks Araba Kullandığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada kırmızı lüks araba kullanmak; rüya sahibine maddi olarak zorlanacağı bir dönemi haber vermektedir. Rüya sahibinin ihtiyaçlarını karşılamakta sıkıntı yaşayacağı bir dönem sonrasında bolluk ve bereket içerisine gireceğini müjdeler. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin hayatında huzur ve rahat bulacağı şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Siyah Lüks Araba Kullandığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada siyah lüks araba kullanmak; rüya sahibinin zor ve üzüntü dolu günler yaşayacağına işaret eder. Bazı yorumcular bu rüya için, rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı günlerin kısa süreceği ve ardından sürprizlerle karşılaşarak hayırlı günlerin geleceği şeklinde yorumlar yapar.

Rüyada Lüks Arabaya Binildiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lüks arabaya binmek, rüya sahibinin hayatı için alacağı bazı tedbirleri simgelemektedir. Rüya sahibinin ön görülü davranarak, hayatını olumsuz etkileyecek etkenlerden uzak durabilmek için aldığı önlemleri ifade etmektedir.

Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibine zarar verebilecek olan yakınlarına işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu yakınlarıyla ilişkisini keserek, kendini koruyacağına delalettir. Rüya sahibinin çocuğu varsa, çocuğuna karşı aşırı korumacı olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Lüks Araba Aldığının Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lüks araba almak; rüya sahibinin yakın zamanda yeni bir işe başlayacağını işaret etmektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin iş hayatında edindiği tecrübeler sayesinde çok daha iyi yerler geleceği ve maddi kazancının artacağı şeklinde yorumlamaktadır. Bazen bu rüya, rüya sahibinin ticari hayatında zarara gireceği ve beklediği maddi, manevi desteği alamayacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Lüks Arabayla Gezdiğinin Görülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada lüks arabayla gezmek; rüya sahibinin işlerinde tatsız bir döneme gireceğine işaret eder. Bazen bu rüya, rüya sahibinin elde edeceği büyük mala delalettir. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı, rüya sahibinin dileklerinin ve arzularının kabul olacağı şeklinde yorumlar. Bu rüya, rüya sahibi işsiz ise yakın zamanda kendi işini kuracağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani