Rüyada “Rüyada Limonata Görmek” Görmek

Rüyada Limonata Görmek

Rüyada limonata görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rüyada limonata gören kimse, hayatta yaşanabilecek olan bazı sürprizlerin olduğuna, çok aydınlık bir geleceğin yaklaşmakta olduğuna yorumlanır. Rüyada limonata görmek, ferahlık duymaya, mutlu haberlerin kapıda olduğuna da yorumlanabilir.

Rüyada Limonata Görmek İslami Anlamı

Rüyada limonata görmek, başını ağrıtan olayların bitmesine, gönlün artık huzur bulacağına delalettir. Kirmani (r.a) gibi islam alimlerine göre ise bu rüya hastalıklardan kurtulmaya, şifa bulmaya delalet eder.

Rüyada Limonata İçmek

Rüyada limonata içmek, kişinin duyduğu korkuların yersiz olduğuna, endişelerinin de boşa çıkacağına kısacası rahat bir hayatı artık bulmaya işarettir. Kişinin yaşayacağı olaylar onun tüm kaygılarını bitirecek, yaşamakta olduğu belirsizlikleri sona erdirecek, sürekli sorunlarını düşünmekten ağrıyan başındaki ağrıyı sona erdirecektir.

Rüyada Limonata Doldurmak

Rüyada limonata doldurmak, zaten bozuk olan düzenin üstüne yeni zararlı işlere girileceğine delalettir. Ancak bazılarına göre de sevinçli haberler alınacaktır.

Rüyada Limonata Yapmak

Rüyada limonata yapmak, limonatayı içmek ile benzer yorumlar almaktadır. Artık işler yoluna girecek, sıkıntıları bitecek ve kapalı olan kısmeti açılacaktır. Keyifli bir hayata, neşeli günlere, güzel sözler duymaya da yorumlanabilir.

Rüyada Limonata Dağıtmak

Rüyada limonata dağıtmak, hayatta yapılacak olan bazı yeniliklerin getirilerinin olacağına, beklenmeyen güzelliklere, büyük ve uzun sürecek mutluluklara delalet eder. Eğer kişi kurumlarda çalışan biri ise iş yerindeki sorunları çabaları ile bitirebilecek kadar sözünün dinlenir olmasına, çok hayır duası alacağına, iyi bir niyete sahip olduğuna alamettir. Eski kitaplara göre bu rüya kişinin yaşamına artık olumlu bakması gerektiğine, mutluluklarda boğulacağına işarettir. Ümidi her zaman canlı tutmasının gerekliliğine, cesaretli olarak riski büyük olan bazı işler yapmaya, bencil bir kişiliğe sahip olmaya, sakin ve huzurlu bir hayat yaşanacağına yorumlanır. Kazançta artış yaşanacak, karısı ya da kocası çocuk isteyecek, çok stresli dönemler geçirilecek ve bebeği olacaktır.

Rüyada Limonata Almak

Rüyada limonata almak, yeni doğacak bir evladın müjdecisidir. Çocuk hasreti son bulacak diye yorumlanır.

Rüyada Limonata İstemek

Rüyada limonata istemek, bedenin ve ruhun huzura ermesine, güzel ve hoş vakit geçirmeye yorumlanır.

Rüyada Limonata Dökmek

Rüyada limonata dökmek, bazı işlerin peşine düşüldüğüne ve bu işlerden başarılı olunmaya yorumlanır. Ancak bu başarı bazı çalkantılı dönemlerden geçirilerek elde edilecektir. Bu nedenle atılan adımları seçer iken bazı kişilerden yardım almak gerekecektir. Mutsuzluğa ya da çok mutlu olmaya da yorumlanabilen bir rüyadır.

Rüyada Buzlu Limonata Görmek

Rüyada buzlu limonata görmek, işlerin yolunda gideceğini, çok tatlı denebilecek bir telaş yaşanacağını, başarıya ulaşılacağını gösterir. Kişi hayatında her ne ister ise onu alacak ancak bazı kişiler onun değerini bilmeyecektir. Bu kişi yorumculara göre harama el uzatmayan, helal para ile kıt kanaat geçimini sağlayan biridir. Hayatı boyunca hep kendisine benzeyen iyi kişiler ile aynı yolda ilerlemeye, sağlam arkadaşlıklara, yalnız tatile çıkmaya, düzene girmeye de yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani