Rüyada “Rüyada Limon Görmek” Görmek

Rüyada Limon Görmek

Rüyada limon görmek, bir takım sorunlar yaşanacağına işaret eder. Rüyada limon gören kimse, ayrıca sağlık sorunlarının yaşanacağı anlamına gelir. Rüyada yarım limon görmek, yeşil kabuğu ile limonun görülmesi üzüntü ve kedere can sıkan bir olaya yorumlanır.

Rüyada limon görmek, bir başka tabire göre ise rüyada limon görmek, karşıdaki kişiyi aşağılamaya, dışlamaya ve horlamaya yorumlanır.

Rüyada Limon Görmek İslami Anlamı

Kişi rüyasında kendisine birinin limon verdiğini görürse, rüya sahibinin limon veren kişiyi hor göreceğini dalalet eder. Sarı kabuklu meyve ve sebzelerin yorumu genel olarak iyi değildir. Sağlık sorunlarına delalettir. Bazen de bu rüya haksızlığa uğranmasına bunun sonucunda hak edilmeyen sözler işitilmesine de yorulur. Etrafındaki kimseler tarafından yıkıma uğratılacağına da dalalet eder.

Kirmani (r.a)’ ya göre, mevsimi olsun ya da olmasın rüyada limon görmenin, hastalığa alamet ettiğini söyler. Yeşil renkli limon görülmesi durumunda kedere yorulduğunu iletmiştir.

Rüyada Limon Yemek

Rüyada limon yemek, başarılı ve güzel bir hayata, bunun sonucunda etrafındaki kimseler tarafından çekilememeye dalalet eder. Rüya sahibinin etrafı kötü gözlerle sarılıdır. Rüyada limon yediğini gören kimse hiç beklemediği birinden, hiç beklemediği kötü tepkiler alacaktır.

Rüyada Limon Sıkmak

Rüyada limon sıkmak, rüyayı görenin bir genç kız olması durumunda hayırlı günler yaşanacağına rivayet eder. Kişinin ileride gelecek olan kısmetini belirtmektedir. Gelecek olan bu kısmet hayırlı, iyi bir iş sahibi, helal harama dikkat eden, mert birisi olacaktır. Bu kişiyle çok uzun zaman mutlu bir hayat sürdürülecektir.

Rüyada Yarım Limon Yemek

Rüyada yarım limon yemek, iş hayatındaki olumsuzluklara, karşılaşılacak sorunlara işaret eder. Limon tüm alimlere göre genel olarak olumsuz olarak yorumlanmıştır. Renginin sarı ve tadının ekşi olması nedeniyle bu yorumlamalar oluşmuştur. Sarı renk genellikle hastalıklara yorulmaktadır. Bu nedenle de rüyasında limon yiyen kişinin kısa süre sonra hasta alınacağına yönelik yorumlar yapılmaktadır.

Rüyada Limon Kesmek

Rüyada limon kesmek, birikmiş önemli miktarlardaki mal varlığına işaret eder. Ayrıca yüksek kazançlar kazanılacağına ve berekete delalet eder. Ömür boyu kazanç getirecek güzel bir işin olacağına ve etraf tarafında çok önemli biri olarak görüleceğine tabir olunur. Bütün engelleri rahatlıkla aşacağına başarılı bir kariyere tabir edilir.

Rüyada Limon Toplamak

Rüyada limon toplamak, rüya gören açısından iyi olarak yorumlanmaz. Sağlık sorunlarının yaşanacağına yorumlanmaktadır. Yaşlı olan kimseler için kronikleşmiş hastalıkların yaşanacağına alamet eder. Maddi anlamda sürekli olarak kötüye gidişatın varlığına dalalettir. Bunun sonucunda sürekli olarak gelirde azalma olacaktır.

Rüyada Limon Satmak

Rüyada limon satmak, bereketli gelire, şöhrete, güvende olmaya, huzura, kısa sürede meydana gelecek olan hoşunuza gidecek şeylere tabir olunur. Nadiren de olsa sıkıntıya, korkuya, hoşunuza gitmeyen sorunlarla karşılaşılacağına, rahatın kaçacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Bozuk Limon Görmek

Rüyada bozuk limon görmek, arzu edilen ilişkiye, çokça para kazanılacağına, sevince, servete, mutluluğa, maddi olarak zenginliğe alamet eder. Devlet mertebesinde yüksek bir yere gelineceğine, zahmetsiz kazanca, kısa zamanda alınacak iyi haberlere, sağlıklı bir yaşama yorulur. Nadiren de olsa kötü niyetli bir insanla karşılaşacağına, huzursuzluğa, sıkıntılar yaşanacağına da alamet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani