Rüyada “Rüyada Lif Görmek” Görmek

Rüyada Lif Görmek

Rüyada lif görmek, para kazanmak için ağır işler yapılacağına işaret eder. Rüyada lif gören kimse, yapılan işlerin angarya işler olacağına yorumlanır. Rüyada lif görmek, emeklerinin karşılığında ise çok az ücretler alınacağına yorumlanır. Rüyada lif gören kişi, elde edilen küçük gelirlerin birikim yerine ufak tefek eşyalara harcanmak anlamına gelir. Rüyada görülen lif, zorunda kalınacağına, hobiler edilmesine ancak bu hobilerden bir gelir sağlanamayacağına alamet eden bir durumdur.

Rüyada Lif Görmek İslami Anlamı

Büyük İslam alimlerinden İmam Nablusi (r.a) bu rüyayı şu şekilde yorumlamıştır; rüyasında lif gören kimseler kazançlarını fuzuli ve keyif verici işlere harcayacak, bu sebeple geçim sıkıntısı yaşayacaklardır.

Rüyada Lif Örmek

Rüyada lif örmek, hasretlik yaşayanların kavuşacağına, elin bollaşacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, zahmet veren işlerin sona ereceğine, sağlıklı ve doğru kararlar verileceğine, kendi işine kavuşulmasına, arzu edilen şeylere sahip olunacağına ve güzel haberler alınacağına tabir edilir.

Rüyada Lif Almak

Rüyada lif almak, bir malın geleceğine, güzel elbiselere sahip olunacağına, gayret ve sabır sahibi olunacağına yorumlanan bir durumdur. Bu kişiler yakın zaman içinde çok hayalini kurdukları bir mala kavuşacaklardır.

Rüyada Lif İşlemek

Rüyada lif işlemek, nefsi terbiye etmenin öğrenileceği, yalana ve harama, hileye ve hurdaya bulaşılmayacağına, karamsarlığa ve umutsuzluğa düşülmeyeceğine, kötülüklerin uzaklaştırılacağına, hayata karşı sergilen isteksiz tavırların son bulacağına, sıkıntıların büyük bir hız ile çözüme kavuşturulacağına ve ardı ardına zaferler elde edileceğine delalet eden bir durumdur.

Rüyada Lif Vermek

Rüyada lif vermek, daime hürmet ve saygı gösterilen biri olunacağına işaret eden bir durumdur. Rüyasında lif verdiğini gören birisi iş yaşamında çok başarılı olacak, saygı ve sevgi duyulan bir kimse olacak ve yüksek mertebelere ulaşacaktır

Rüyada Lif Beğenmek

Rüyada lif beğenmek, sevilen kişilerden destek alınacağına, baba ve annenin duaları ile hayırlı işler yapılacağına tabir edilir. Mutlu ve rahat bir döneme girileceğini belirten bu rüya oldukça hayırlıdır.

Rüyada Liflenmek

Rüyada liflenmek, üstün zafer ve başarılar elde edileceğini, dert ve sıkıntılardan kurtuluş sağlanacağını gösterir. Kişilerin mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine yorulan bu rüya oldukça hayırlı ve güzeldir.

Rüyada Lif Sökmek

Rüyada lif sökmek, sorunlara, sıkıntılara, umutsuzluklara ve çaresizliklere hayırlı bir yol ile çözüm bulunacağına, hayırlı fırsatlara kapı aralanacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe yorulur. bu kişilerin önlerine çıkan fırsatları vakit kaybetmeden değerlendirmeleri ve sonuca bağlamaları hayırlara vesile olacaktır.

Rüyada Banyo Lifi Görmek

Rüyada banyo lifi görmek, kişilerin arkasından konuşan olduğunun, çekemeyeninin ve sevmeyeninin çok fazla olduğunun, bu kişilere karşı sabırlı ve sakin bir tavır takınılması gerektiğinin, atılacak olan iftira ve arkadan yapılacak olan dedikodulara karşı dikkatli olunması gerektiğinin habercisidir. Güçlü olunduğu takdirde ve dik bir duruş sergilendiğinde tüm bu olumsuzlukların üstesinden gelineceği, üzerine atılan iftiraların altından alnının akı ile kalkılacağı ve bu sayede kötü söz, tavır ve davranışlardan sakınılacağı bu rüya için tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani