Rüyada “Rüyada Leylek Görmek” Görmek

Rüyada Leylek Görmek

Rüyada Leylek görmek, her yorumcu ve alim farklı şekillerde rüyaları yorumlamaktadır. Rüyada leylek görmek şu şekilde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi bekar ise evlenmeye, iyi dost edinmeye ve uzun bir yolculuğa yorumlanmaktadır. İslami yorumları alimler tarafından da şöyledir;

Rüyada Leylek Görmek İslami Anlamı

Rüyada Leylek görmek, Cafer-i Sadık (r.a) bu rüya ile ilgili olarak, şu yorumları yapmıştır. Fakirlik ve güçsüzlük ile tabir etmektedir. Farklı bir yorum olarak da kişi erkek ise asil ve iyi niyetli bir kadın ile evleneceği ile yorumlamıştır. Farklı bir yaklaşım ile leylek görmeyi güçsüz devlet adamı olarak tabir etmiştir.

İmam Nablusi (r.a) rüyada leylek görmek ile ilgili şu yorumları yapmıştır. Uzun yoldan gelen misafire ve harp halinde olan insanlara yormuştur. Toplu halde duran leylekleri ise hırsızlara ve yol kesilere yormuştur. Aynı zamanda bunaltıcı ve sıkıcı hava ile yorumlamıştır.

Rüyada Leyleklerin Göç Etmesi

Rüyada leyleklerin göç etmesi, habersiz olarak gelen ve bereket getiren misafir ile yorumlanmaktadır. Kişinin haklı olduğu konularda üstünlük yaşayacağı ile yorumlanmaktadır ve hayırlı evlatlar ile tabir edilmektedir.

Rüyada Leylek Yavrusu

Rüyada leylek yavrusu görmek, misafirliğe gitmek ile tabir edilir. İyi ağırlanmaya ve saygı görmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin çocuğu olmuyor ise evlat ile tabir edilir. Farklı olarak da hayırlı mal ve dostlar ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Leylek Sürüsü Görmek

Rüyada leylek sürüsü görmek, hırsızlara ve yol kesen serserilere yorulur. Kişi ağzı bozuk bir insan ise kendini düzeltmesi gerektiği ile tabir edilmektedir. Aksi durumda bu halinden zarar ve ziyan göreceği, zor durumda kalacağı günlerin yaklaşması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Leylek Yuvası Görmek

Rüyada leylek yuvası görmek, beklentilerin bittiği anlardan sonra gelecek güzel haberler ile yorumlanır. Rüya sahibi için sabır etmesi gerektiği ile tabir edilmektedir. Yeni bir ev almak ya da taşınmak ile de yorumlanmıştır.

Rüyada Leylek Öldürmek

Rüyada leylek öldürmek, hayırla son bulacak işlerine engel olan insanlardan kurtulması ile yorumlanmaktadır. Düşmanlık ve kin besleyen insanların rüyayı gören kişiye zarar veremeyeceği ile tabir edilmektedir.

Rüyada Leylek Yumurtası Görmek

Rüyada leylek yumurtası görmek, bereket ve bolluk ile yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin haklarını alacağına ve rahat bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır. Saldırıya maruz kalmadan kaçıyor ise düşmanları tarafından beklenen fırsat ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Leylek Yakalamak

Rüyada leylek yakalamak, iyi niyetli insanlar ile dostluk ve arkadaşlık kurmak ile tabir edilir. Yalnız kalan, iyi niyetli insanlar ile dostluk kurar ve onlardan ömrü boyunca iyilik görür. Beklenmeden gelen mal ve para ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Leylek Saldırısı Görmek

Rüyada leylek saldırısı görmek, düşmanlar tarafından saldırıya uğramaya yorulur. Hırsızlık ile bütün mal ve kazançlarından olmak ile de yorumlanmıştır. Rüya sahibi, leylekler tarafından saldırıya uğruyor ve bundan korkuyor ise düşmanlarının onu alt edeceği ile tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani