Rüyada “Rüyada Leke Görmek” Görmek

Rüyada Leke Görmek

Rüyada leke görmek, aksiliklerin meydana geleceğine ve ağız tadının kaçacağına, sıkıntı, sorun ve engellerin yaşanacağına delalet eder. Rüyada leke gören kimse, kişilerin kazancının düşeceğine, bütünlüğün ve dirliğin bozulacağına, sakinliğin ve sabrın kaybolacağına tabir edilir.

Rüyada Leke Görmek İslami Anlamı

Eski önemli İslam alimlerinden İmam Nablusi (r.a) bu rüya için şöyle buyurmuştur; rüyasında leke gören kimsenin şansı kapanacak, işindeki ve evindeki bereket azalacaktır. Bu kişiler anlaşmazlıklara düşecek ve düşman kazanacaktır.

Rüyada Leke Çıkarmak

Rüyada leke çıkarmak, paylaşmayı bilen, cefakar, iyi kalpli, yiğit ve cömert bin inansın varlığına yorumlanır. İnsanların yaralarını sarmak ve acılarını dindirmek için parasından ve malından verecek kadar yüce gönüllü bir kişi olunmasına tabir edilir.

Rüyada Leke Yıkamak

Rüyada leke yıkamak, çok sevilen bir kişinin derdine ortak olunacağına onun dinleneceğine, kendisine doğru yolun gösterileceğine ve elden geldiğince sıkıntılarını azaltmak için tüm imkânların seferber edileceğine alamet eder.

Rüyada Leke Temizlemek

Rüyada leke temizlemek, tüm işlerin yolunda gideceğini ve yaşanmakta olan tüm sıkıntıların son bulacağını işaret eder. Kötü günlerden bir an önce kurulacak olan bu rüyayı gören kişileri tez zamanda büyük bir ferahlık ve rahatlama beklemektedir.

Rüyada Leke Silmek

Rüyada leke silmek, sorun yaşayan kişilerin sorunlarına çözüm aranacağına ve bu sıkıntıdaki kişilere yardımcı olunacağına yorumlanır. Rüya sahibi kişiler, problem yaşamakta olan yakınları ya da dostları için her türlü fedakarlığı yapacak ve birlikte huzurlu günlere kavuşulması sağlanacaktır.

Rüyada Siyah Leke Görmek

Rüyada siyah leke görmek, parasal olarak büyük bir yatırım yapılacağının ve elden gelen tüm imkânların kullanılarak işlerin düzene sokulacağının habercisidir. Bu rüya ayrıca tüm borçların ödeneceğinin ve rahata varılacağının da müjdeleyicisi anlamında yorumlanmaktadır.

Rüyada Ciltte Leke Görmek

Rüyada ciltte leke görmek, işlerin yolunda gideceğine zafer ve başarıların yakın zamanda kazanılacağına ve bu sebep ile rakiplere ciddi farklar atılacağına tabir edilir. Bu rüya işlerin artması ve kazançların çoğalması şeklinde hayra yorulur.

Rüyada Duvarda Leke Görmek

Rüyada duvarda leke görmek, çok ilerleneceğine ve yükseleceğine delalet eden bir durumdur. Aile içinde sözü geçen, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağı, hayırlı kapıların birer birer açılacağı, gönül hoşluğu ve uzun süreli bir yolculuğa çıkılacağını belirten bu rüya, gerekli çaba gösterildiği takdirde iş hayatında hedeflenen mevkiye de ulaşılacağını haber eder. Dertlerin son bulacağını ve güzel işlerin olacağını belirten bu rüya hayra yorulmaktadır.

Rüyada Lekeli Elbise Görmek

Rüyada lekeli elbise görmek, uğursuzluk anlamına gelmektedir. Korkuların ve kuruntuların hızla artacağına hastalık ve borçların çoğalacağına, üzüntüye neden olacak olayların meydana geleceğine, kötü şansın bir türlü yakayı bırakmamasına, stres ve sıkıntının yaşanacağına işaret eden bu rüya hayra yorulmayan bir rüyadır. Kişilerin bu sıkıntılı dönemlerde şerden uzak durmaları, sabır ve selametle Allah’a sığınmaları gerekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani